Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja dzis okropnie cierpialam od rana no spa itp... od rana jedna kropeczka na podpasce a jajniki jakby mi ktos je wyrywal buuu no nic najwyzej za 7 dni zaczniemy przyjemny czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh ta fisia ...- ta to ma dopiero temperament :D Dwóch mężów jej mało więc się za szparkarzy zabrała...i to cały oddział !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oddam w dobre ręce mdłości, duszności i zawroty głowy ;) która chętna??? a było już tak dobrze... a ta nasza Fisia to faktycznie :P nigdy nie ma dość haha 😘 dla niej i Mleństwa miłego weekendu kochane bo pewnie większość z Was już się weekenduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho! jak zawroty głowy i mdłości to ja też oddam w pakiecie z rozdraznieniem i marudzeniem :( niedlugo zostane oddelegowana do mamy,bo moj ukochany tatulek juz nie daje rady ale co tu zrobic jak sie nie wie czy ma sie ochote na truskawki, czereśnie a moze lody.... heh buziaki najsłodsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼WITAM🌼 dziewczynki przepraszam że długo się nie odzywałam ,ale zaczynamy remont i powiem wam mimo iż fachowcy przychodzą za tydzień to jerzdzenia oglądania zamawiania jest ful zresztą same wiecie jak to jest ❤️fisiaczku❤️ale żeś mnie nastraszyła ...ale masz szczęście że wszystko już dobrze z tobą i maleństwem trzymam kciuki za was i szybko wracaj do nas bo nam smutno tu bez Ciebie !!! ❤️ basiunia❤️ kołderko ❤️ wiem co przeżywacie, ale wszystko musi być dobrze wiara przenosi góry (tak mówią) dziewczynki 🌼 informujcie nas na bierzaco co u naszego FISIACZKA i pozdrówcie ją i maleństwo ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek...22...Pomorskie..................2 cykl....13.06 🌻Schering......35...Wrocław....................3 cykl....05.04 🌻Yennyfer.....31...Lublin....Wojtek 12lat....5 cykl....07.05 🌻Gooosha......24...Ballymena...................4 cykl....28.04 🌻Majek123.....22 ..Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28...Irlandia......................4 cykl....24.05 🌻Anucha26.....27...Śląsk..........................2 cykl....05.05 🌻Wiola30.......30...Kuj.-Pom....Angela 7lat...2 cykl....06.06 🌻Robur.........30...Zach.-pom...Daniel 8lat...3 cykl....22.05 🌻Anna6889....40...Kłodzko.Gosia 18l.Ola 11 l..5 cykl....21.05 🌻Iwona+.......25...Inowrocław...................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka78.30...woj.warszawskie............2 cykl...02.05 🌻Nuczka.......27...woj.podlaskie................2 cykl....16.05 🌻Magda84.....24...Wrocław..................... 8 cykl....20.05 🌻Bolerka34....34...Warszawa....................1 cykl.....25.05 🌻Azifik.........27...Police/Szczecin.............1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...........Paryż.........................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża...21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ...Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ...Trójmiasto ...............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29....Warszawa................ciąża....05.07.08 🌻Agital.........26....Żywiec.....................ciąża...20.07.08 🌻Avinion.......30....Kraków....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....28....Wrocław...................ciąża...12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża..18.09.08 🌻Kasika1.......23...Rzeszów.Kacper 21m-cy.ciąża...02.11.08 🌻Gargamelka........Chorzów....................ciąża...21.11.08 🌻Mania23......23...Warszawa.................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ..Kraków -....................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37..Warszawa..................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ..śląskie...Marta 3lata ....ciąża...21.12.08 🌻Maliwina29...30...Warszawa.................ciąża....09.01.09 🌻Ania.K_81.....26..Dublin..Weronisia 2lata..ciąża...11.01.09 🌻Kołderka*.....24..Żyrardów...................ciąża...13.01.09 🌻Banitka27....26...Koszalin....................ciąża..16.01.09 🌻Cebulka30....30...Piotrków Try..Nadia 6lat...ciąża... 🌻Basiunia*.....29...śląsk........Szymon 4 lata.ciąża... 🌻Lorunieczka...24...Anglia.....................ciąża...21.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów........... 🌻Demiluna.......Julianek............................. 🌻Dafodilek......Karolek.............................. 🌻koug...........Agata/Asia........................... 🌻Avinion........Wiktorka/Oliwka...................... 🌻Validos........Blanka............................... 🌻Mania23........Patrycja/Pawełek..................... 🌻Agital.........Madzia/Karolka.albo.Piotrus/Marek... 🌻Sylwia.........Natalka.............................. 🌻Ania.K_81......Adrian/Robert........................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻..............SZCZĘŚLIWE MAMUSIE.......................... 🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu banitko ja nie jestem w odmiennym stanie a bule głowy i mdłości są na porządku dziennym także dziekuje za dobre chęci ...dziś troszke u nas popadało i bule głowy ustąpiły :-):-):-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼dziubassku 🌼 dziekuje za zmiany w tabeleczce dobrze ze mamy takiego strażnika który czówa nad aktualnymi danymi ;-);-)co my byśmy bez Ciebie zrobiły:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka spiochy:) ja juz rano pranie zrobiłam:) a za chwile latanko po marketach za białym montarzem do mieszkania:) Dziubasku dziekuje za dodanie zdjeci w galerii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah Anus! 🌻 dla mnie to jest podejrzane! patrz TY o polnocy czeresnie wsuwasz a ja wczoraj dokladnie w ten sam dzien ok godz 19 taki napad mialam, ze kupilam w lidlu 200g tych przepszysznych owocow! :D :D :D no to sie zgralysmy! :D :D mamcia miala wieczorne ladowanie tak? stad tak pozno je wtrynialas co? jakby byla wczesniej wczesniej bys biesiadowala co? :p hhiihi Cebulcia 🌻 bocki doszly dolecialy!!!! o jakie fajne fotki, a co teskno mi sie zrobilo za krajem, tu te cenne ptaki nie przylatuja, albo ja przez te 5lat ich nie widzialam... dziekuje za fluidki! mam nadzieje ze za tydzien i ja bede je rozdawac! ale sie rozmarzylam... a mdlosci dawaj mi kochana, wezme nawet Banitki rozdraznienie! a co! ❤️ Validosku 🌻 rowniez dziekuje za fluidziaste fluidki!!!!! mowisz ze masz szal cial na markety dzisiaj co? nie przeciaz dzidzi i rozpiesc ja duza porcja lodow! :) Manius 🌻 trojka!!!!!!!! no to bylaby lekka przesada... ale dziekowac dziekowac... :) a jak Ty sie czujesz? na co masz zachcianki? Dziubassku 🌻 widze z tabelki ze @ przyszla tak? jesli tak to w tym cyklu bierz sie ostro do roboty! a jak to nie pomoze to ja dryndne to Tego M i mu powiem zeby zaprzestal strzelac slepakami! :p :D Wiola 🌻 a co tak remontujesz? A i wiecie co wczoraj po \"starankach\" ze tak to ujme :p rozbolal mnie strasznie caly brzuch... nie wiem czy to czasem od bebeszkow... jakby spiecie i kolka jednoczenie, puscilo dopiero po 30min. normalnie to toalety szlam jak paralityk! a bol byl wyczuwalny z pod samych zeber az to samego dolu, az do pecherza... wiecie co to moglo wrozyc? i albo to byla moja autosugestia w jajniczkach i \'gniazdku\' tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzień dobry Ja nadal w dwupaku i nadal nic się raczej nie zapowiada, ale już niedługo chętnie oddam miejsce w tabelce dla zaciążonych. Już mnie nosi i dni ciągną się niesamowicie. Wszystko czeka na bąbelka tylko jemu sie nie śpieszy. Może Sylwia szybciej się rozpakuje odemnie. Ja tylko czuję że mały jest bardzo bardzo nisko i jak się rusza to ból promieniuje od krocza aż po sam krzyż. Do przyjemnych rzeczy to nie należy. A do tego wszystkiego gardło boli coraz bardziej i wczoraj Wiki mi sie pochorowała-kaszel i wymioty tak że w szpitalu wylądowaliśmy i w końcu po 2 godzinach nas przyjeli żeby stwierdzić że to wirus i musi samo przejść. Mam nadzieję że jeśli to wirus to ja go nie złapię. Ale dzisiaj już jest lepiej, przynajmnie pić może bez zwracania. Ale wam pomarudziłam ale tak pod koniec ciąży to chyba większość ma. Na topiku czerwiec 2008 wszystkie marudzimy. Fisiuniu wracaj szybko do zdrowia. Pozdrawiam wszystkie z Was razem i każdą z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Mam pracę :) :) :) :) Piątek trzynastego wygląda na szczęśliwy. Muszę teraz zaprzestać ze staraniami przynajmniej 3 miesiące. Dziubassku, będzie dobrze :) Bądź konsekwentna i dąż do prawidłowego finału. Rewelacyjnie na mojego M działa spokój i brak informacji o owulce. Wtedy i na sex w tych dniach ma super ochotę bo nie wie, że to te dni:) Jak mu powiedziałam, że odkładamy starania to był zaskoczony, zrobił minę zbitego psa (kto by pomyślał!!! :)). Takie życie. Mnie jest z jednej strony bardzo przyjemnie, a z drugiej smutno, ale pocieszam się, że ten okres wyjdzie mi na zdrowie. Zdystansuję się... może. Dwupaki, koniec miesiąca się zbliża a tu nic, cisza :P :P :P A, wiem Wy tak z zaskoczenia dla podniesienia adrenaliny topikowi :) :P :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio niestety wczoraj dostalam @ caly dzien na tabletkach az zasnac nie moglam a dzis to samo nie wiem co jest,ze tak strasznie boli az dwa dni:O no nic przeczekam to wszystko i zobaczymy jak to sie potoczy:) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta!!!! Basiuniu bardzo mi przykro....ale może nic jeszcze straconego....może za wcześnie byłaś u tego lekarza....Moja ginekolog mówila, że w 6 tygodniu najlepiej, bo wcześj jest opcja, że nic ni zobaczysz...może u Ciebie troszkę później....;( a jeżeli nie to nie załamuj się będzie dobrze następnym razem pilnuj się i jeżeli będziesz miala takie krwawienia zabezpiecz się jakimś progesteronem - duphaston (nie pamiętam czy brałaś)......zrób sobie badanie progesteronu.....i głowa do góry..... Ja podejrzewam, że kiedy była miesiąc pomiędzy moim leczeniem (nadżerka, że się staraliśmy) jakieś kilka miesięcy temu mialam taki dlugi cykl ponad 40 dni, mialam objawy typowe dla ciąży ale robilam test w 33 chyba dniu cyklu kiedy wyszedł negatywnie już nie powatarzalam, ale objawy się nasilaly a ja twierdzialam, ze to na zbliżającą się miesiączkę....I rzeczywiście tak było......ale @ mialam mega w 43 dniu cyklu, nigdy tak bolesnej nie mialam i myślalam, że wyląduję w szpitalu na pogotowiu, później tak się zastanawialam czy oby nie poronilam.....;( Ja z kolei mialam dzisiaj tzn. wczoraj napad bólu zęba i jestem zmuszona w 11 tygodniu ciąży iść do stomatologa....całą noc mnie bolał....nie wiedzialam czy mogę wziąść jakiś środek przeciwbólowy, nie potrzebowałam i nie pytalam się mojej ginekolog co w takich przypadkach mam robić i co brać.....Płukałam szałwią, trochę przestał boleć ale nadal czuję takie echo i myślę, że w każdej chwili może mnie zacząć boleć....:( Wykonalam dzisiaj tel. do gin. i powiedziala, że Paracetamol kiedy boli i mogę iść do stomatologa, podobno oni mają jakieś znieczulenia dla kobiet w ciąży, a lepiej pójść niż chodzić ze stanem zapalnym w zębie....i fasezrować się paracetamolem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was tak miała????? Dziubassku a ja już myślałam, że to ciąża u Ciebie......;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobie pospałam troszkę zjadłam coś na prawą stronę aby nie drażnić zęba ....;) Na razie się trzyma ale echo bólu czuje....tak jakby miał eksplodować ale rok pół roku może troszkę później mialam leczone...może to dzidziuś zabiera wapń i powoduje psucie zębów w zastraszającym tempie...aż się boję myśleć bo ja nie należę do osób które nie mają problemów, co innnego mój mąż, jemu rzadko się psują......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która ma ochotę na herbatkę z melisy z pomarańczą?????? Już dzisiaj piłam ale zrobię sobie jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina a wiesz,ze mnie do glowy tez przyszlo,ze skoro @ sie spoznila 4 dni i mam bardzo bolesne skorcze od 2 dni to przeszlo mi przez glowe,ze moze organizm pozbywa sie fasolinki:( wiem,ze nie ma podstaw ale tak jakos mnie naszlo... niech sie ta @ wreszczcie konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś) bociany z Polski są najlepsze:) wiec na pewno pomogą :) hmm m trójka to moze przesada ale dwójeczka:) wysle Ci moja kruszynke z fluidkami:) i reszcie dziewczynkom tez:)>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ fluidki:) a te bóle to mi dobrze wróza:):):) a lody zjadłam:) demiluna:) juz niedługo bedziesz tulic swoje malenstwo:) Bolerko:) gratuluje pracy:) a 3 miesiace zleca:) szybciutko Dziubasku:( przykro mi ze @ przylazła:( ale kolejny miesiac bedzie Wasz:) malwinko :) słonko mam nadzieje ze ból szybko minie:) ja pedze do banku:) po kredyta w koncu:) prosze o kuciasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrócilam od stomatologa ;) Już minął ale jeszcze raz idę na dokończenie, niestety wdarła się zgorzel ;( Ale trudno dobrze, że już po bólu.....;) Aha dziewczęta z Warszawy czy znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Warszawie....Ursynów, Piaseczno.....proszę o opinie i namiary ;) Natura nie obdarzyła mnie bójnymi włosami i dlatego tylko dobrze obcięcie powoduje, że wydają się obfite i najważniejsze dobrze się układają.....Moja fryzjerka przeprowadziła zkład na Bemowo a to kawał drogi...;( A tak do innego nie za bardzo uśmiecha mi się iść ;( Poradźcie proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku wiesz w tamtym roku jak bylam na wakacjach tez widzialam bociany! nie pamietam ile ale chyba tez 3! i od razu zaszlam, normalnie w tym samym miesiacu! :D a zdjecia fasolinki na maila puscilas... oj to fajnie zaraz je obejrze! Dziubuss Ty z tymi cyklami i @ tez masz przerabane! ja przechodze bezbolowo. Anus a Ty co nadal wpierniczasz czeresnie!? :p zostaw cos Krzychowi i Weronisi bo sraczusi dostaniesz od tej ilosci! :D :D :D :D Malwina melisa i pomarancza?? nigdy nie pilam takiej kombinacji... a ja po sprzataniu... mezowi zostawilam odkurzanie... bo jak bede to ja robic umiesnie sie jak Arni tak sie je ciezko odkurza ze poezja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Titowa Melisa z pomarańczą taka herbatka..mi smakuje...a ja lubię właśnie takie kombinację, herbatę czarną piję tylko jak mam dużą ochotę na nią i musi być z cytrynką :) Mam dużo herbat w domu, lubię zielone, pozatym czerwonę (ich nie można pić w ciąży) Ale te czerowne tylko z herbaciarni i smakowe z kawałkami owoców...;) Pyszne są ale zielone też są pychotne....;) Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz robię obiadek rybkę smażoną z ziemniaczkami młodymi ;) I pewnie jakaś sałatka ze słoiczka z zielonych pomidorków i cebulką wyciągnęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio tez nie dotarly do mnie bocianki tylko pusty mail od cebulki poprosze bocki! ja sie objadam lodami,pychotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.....jestem z Wami tzn czytam narazie nie moge nic od siebie napisać bo nic nie nadaje sie do pisania przechodzę mega doła.....nawet śni mi sie po nocach cała sprawa....budzę sie i mam nadzieje ze to był tylko sen ale niestety tak nie jest.....wybaczcie mi póki co....chyba rozumiecie mnie..pozdrawiam i mega buziaczki dla każdej z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×