Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a ja nadal w ciązy, ale tak ze 3-4 dni.. w czwartek mogą juz mogą polozyc w szpitalu. A mąż mnie dzis tak wkurwil ze mam dosc..zrobil mi awanture ze mnie musial rano do szpitala na KTG zawiesc.. fochy, awantury, rzucanie sluchawnka jak bylam na badaniach.. to czysty kawał CHUJA!!!!!!!!!!!!!!;((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, w paracy znalazłam chwilke wiec zagladam do Was kochane dzieki za odpowiedzi :) co do tego swiadkowania to macie 100% racji aniu--- ja wiem ze to nie bardzo by było gdyby ktos miał czarna robote odwalac a ja miałabym oczami swiecic i zreszta juz wczesniej o tym rozmawiłam z przyjaciółka. wogole to powiem Wam ze jajuz dawno, dawno mowiłam zenie wiem czy dam rade, ze nie zawsze dobrze sie czuje itp, no i wogole ze nie dam rady na pewno do konca zaostac wesela ani np tren upinac czy cos w tym stylu. ja nawet nie tancze za bardzo, tylko jak cos wolnegolub jakies kułeczko wokół młodych. z ze nie chce sprawiac soba problemów dodatkowych, a ona powtarzała ze zobaczymy ze jest tyle czasu ze zobacze jaksie bede czuła itp, ze ona kogos do pomocy poprosi itp. i same wiedzicie, maz mowi ze powinnamzgory od razu odmowic,moze i takale ja nie przypuszczałam ze ona taknalegac bedzie i zawsze ze cos sie wymysli i ze sie zobaczy, gdybym wiedziała ze tak to bedzeie wygldac to od razu bym odmowiła i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no--- trzymaj sie i nie przejmuj sie terazuwagami męza,fakt ze zajmowac sie Toba teraz to jego swiety obowiazek, buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej gdzie sie podziewacie,ja tu w pracy sie zanudzam, i żadna mi towarzystwa nie dotrzyma :) oj powiecie ze wariatka ze mnie ale juz mi lepiej bo jak z raczka na brzusiu siedziałam to chyba było pare małych kopniaczków hahah :) mam pytanie: co na bol głowy w ciazy??? od rana okropnie boli mnie ta k na czole, i do tego jeszcze ten cholerny upał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paracetamol jest np. w apapie, na wszystkie bóle najlepszy, najbezpieczniejszy w ciąży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj się narobiła i pomidoróweczka i sosik grzybowy na żebereczkach...;) A teraz będę wkładała babkę do piekranika z owocami świeżymi: śliweczki, morele i jabłka....;) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Cebulka&year=2009&month=1&day=27&babycount=1 cebulka powyżej Twój link, mam nadzieję, że się zgadza :) Maniu skarbie, mam nadzieję, że dobrze odebrałaś moje intencje. Ja starałam Ci się tylko podpowiedzieć argumenty dla koleżanki, żeby nie myslała, że to tylko Twój foch lub cos innego. Ja wiem że Ty nie jestes z tych co to tylko przywileje na swe barki chcą brać a obowiązki na innych scedować :) Mam nadzieję że koleżanka Cie w końcu zrozumie i będziesz sie dobrze bawiła na jej weselu na tyle na ile dobrze w danym dniu będziesz się czuła bez obawy, że nie sprostasz jakimś obowiązkom :) A co do bólu to Malwina ma rację paracetamol jest dozwolony w ciąży (oczywiście w rozsądnych ilościach haha) Malwinka częstuj tymi pysznościami bo Validosek gdzieś znikneła z barszczykiem a ja głodna wrócilam z tego placu zabaw :P powiem Wam, ze u mnie dzis jest cudna pogoda, ciepło z leciutkim wiaterkiem tak, ze nie ma duchoty jest w sam raz :) ale coś czuję ze już nie długo nacieszę się taka pogodą, bo niebo już nie jest takie czyściutkie jak np. wczoraj :) ale co tam popadać też musi, przynajmniej nie będzie trzeba trawki podlewać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko poprawka bo on pokazuje skończone tyg czyli u ciebie jes dziś skończony 13 tc a jutro będzie 1 dzień 14 :) zrobiłam twojego szczypiorka starszego o tydzień :P http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Cebulka&year=2009&month=2&day=2&babycount=1 Kaśka_n u Ciebie zrobiłam ten sam błąd ;) bo Tobie zaczyna się dziś 9 tc, prawda? Teraz powinno być dobrze. http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kaska&year=2009&month=3&day=8&babycount=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K_81 Serdecznie dziękuję za pomoc a pierwszy link wydał mi się trochę błędny ale w pracy miałam zamieszanie więc postanowilam zajrzec tereaz. Myślę że ten drugi jet prawidłowy. Aby było wszystko jasne na 5 marca mam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska nie ma sprawy :) A termin wpiszę Ci do naszej tabelki jak tylko odzyskam władzę nad moim kompem (teraz znowu korzystam z porzyczonego). Ten suwaczek ma jeden podstawowy minus który przeszkadza przy jego tworzeniu - uwzględnia tylko cykl 28 dniowy więc czasem trzeba "dogiąć" datę OM lub porodu. Najważniejsze żeby tygodnie się zgadzały, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to tak jak pisalam bylam dzis w szpitalu na KTG i wizycie. I coz., mlody, przystojny pan dr na izbie przyjec po badaniu stwierdzil ze...szyjki juz w zasadzie nie ma, skrocila sie. Mam przyjsc ponownie w czwartek i chyba juz tam zostane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Avi teraz już z góreczki i to w szybkim tempie :) Już niedługo będziesz tulić swoją Kruszynkę. Trochę Ci zazdroszczę... trzymam kciuki za Twój szybki i łatwy poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem i ja...beta już ujemna...czyli juz po wszystkim...byłam dzisiaj w szpitlu po wypis i zwolnienie,żeby w pracy wiedzieli,że nie ściemniałam....Oczywiście wkurwiłam się na maxa...Z wielką łaską dali mi wypis a zwolnienia nie chcieli, bo niby już za późno..No,ale ordynator jak zobaczył moją minę tak od razu wziął się za pisanie i mam od 23 do 31 lipca zwolnienie..stwierdził,że nie może mi wypisać tak na 2 dni..no i mam zwolnienie i pracuję:) co napisali na wypisie...Rozpoznanie: poronienie zagrażające!!!! SKURWYSYNY!!! czemu nie napisali,że to okres tak jak twierdzili:/ co za chuje:/ a leczyli mnie duphastonem i podali immunoglobulinę...ciekawe kurwa gdzie:/ duphaston i nospa to wszystko...w badaniach napisali,że grupa krwi i morfologia:/ grupę krwi dałam swoją a oni tylko morfologię zrobili...tzn pobrali krew, bo później już wyszłam, nie czekałam na wynik...Ale się wkurzyłam...Szkoda,że nie było tego całego mojego ex EXPERTA, bo taką miałam mu ochote powiedzieć,że dla mnie jest \"konowałem za piątkę\":/ tak liczyłam,że go spotkam...grrrrrrrrrr....ale prędzej czy później będzie mi to dane a wtedy będzie biedny...tak się nakręciłam,że oj nasłucha się...nie będzie kutas robił ze mnie rozhisteryzowanej kretynki..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu bardzo dziękuje:-) dziewczyny wszelką pocztę wysyłajcie mi proszę na kasia@kat-mar.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu--- dobrze zrozumiałam Twoje intencje :) i zgadzam sie z nimi w 100% , dziekuje poza tym za rady. powiem ze ja to tez taki tchórz jestem i jak to moj mąz mowi brak mi asertywnosci, moze ma troche racji. powiedział mi nie raz ze on to by sie wogole nie martwił na moim miejscu kto sobie co pomysli tylko jeszcze oczekiwał zrozumienia dla własniej sytuacji :) ja juz wysłałam kolezance sms ze na siłach sie nie czuje i zeby kogos poszukała i ze musiałam z koscioła wychodzic i ze boje sie ze moze tak u niej byc, mam nadzieje ze zrozumie malwinko--- naszczescie odbyło sie bez apapów :) maju--- nie dziwie sie ze jestes wkurzona, dobrze jednak ze masz to zwolnieni troche po tym odpoczniesz i masz czas na wizyty lekarskie i badanka, głowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no--- to juz jestes coraz blizej wielkiego finału :) trzymam kciuki za łatwy poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu mimo zwolnienia normalnie chodzę do pracy, zwariowałabym w domu...:( Kurde no..nie martw się:) już niedługo mąż będzie na drugim miejscu, bo będziesz miała takie malusie, tłuściusie, kochane bobo:) może i on wtedy się zmieni..a jeśli nie to przyślij go do mnie..teraz jestem w bojowym nastroju i już bym mu pokazała gdzie jego miejsce..chodziłby jak w zegarku:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku jak to przez przypadek??? Super ze widzialas swoja Fasolke :) Taki widok potrafi osłodzic kazda chwile, prawda? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Spiochy:-) wstawać!!! ja juz po badaniu na toxo, teraz sniadanko i spadam do fryzjera zrobic coś ze sobą ,chyba się trochę przyciemnie:-) miłego dnia Dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć coś tutaj pusto dzisiaj ;(, od paru dni tylko zaglądam nic nie pisząc prawie.....ale jestem z wami na bieżąco....;) Idę poczytać modre czasopisma i może jakieś książki, zależy co mi się w ręce nawinie.....;) Później się pojawię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) A co tu dzis za strajk??? No tak pewnie pieknej pogody ciag dalszy i siedzicie sobie na swierzym powietrzu :) No to dotleniajcie sie i Wasze Malenstwa a potem zdajcie relacje z milo spedzonego dnia. :) Kurde no ❤️ co tam u Ciebie? Ciagle w dwupaku czy juz w szpitalu na porodowce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł podpisuje liste obecności i kochane muszę Was opuścić na jakieś dwa tyg bo tyle nas nie będzie. Juz teraz za Wami tęsknie i mam nadzieję ,że przez te dwa tygodnie wiele sie zmieni. Kurde no czekam na newsy z porodówki i mam nadzieję,że zdjecia Twojego skarbusia na poczcie.Pamiętaj.trzymam kciukasy i życze lekkiego,bezbolesnego porodu. wszystkie dziewczynki z górnej częsci tabelki--------za dwa tyg jak wejde to ma być tam pusto a WY w w rubryce ZACIĄŻONE ja dzisiaj byłam u ginka.słyszałam serducho mojego maleńkasa.:D:D:D:D kolejną wizyte mam 19 sierpnia.Pani ginka powiedziała ze wszystko jest oki więc nie widzi przeszkód ,żebym jechała 600km tysiące kisaskówwwww i miliony kopniaczków od Waszych pociech:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, melduje sie ze nadal dwupak, i mam nadzieje ze do konca tygodnia tak zostanie. Duzo leze i odpoczywam, ale podejrzewam ze w czwartek juz mnie w szpitalu zostawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, moj urlop sie skonczyl i wrocilam do Danii ... teraz czekam na efekty, dzis jestem w 10 dniu fl, lekarz zalecil mi na jutro zrobienie bety a 2-go sierpnia testu z moczu ... zalapie sie tylko na test z moczu bo w Danii nie robia badania z krwi !!! SZOK musze czekac jeszcze cztery dni - to tak dlugo nie mam zadnego przeczucia !! nie wiem czy sie udalo czy nie ... nie mam zadnych objawow ani piersi mnie nie bola ani nie mam obfitego sluzu jedynie co to ostatnio jestem spiaca i mam lekkie zawroty glowy ale moze to przez upaly ... no nie wiem?? Jesli sie nie uda to przystepuje do planu C - leczenie w Danii poprosze o badanie droznosci jajowodow lub o kolejna IUI ... trzymajcie prosze jeszcze za mnie kciuki ja cos bede wiedziala to dam znac buziaczki dla Was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×