Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość Kama26
Kurde no, trzymam kciuki za lekki i łatwy poród, myśl poztywnie a wszystko będzie dobrze i czekamy tu niecierpliwie na wiadomości od Ciebie, trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ale mam dzis dzien w pracy. urwanie glowy:( a powiem wam w tajemnicy ze wcale nie mam nastroju na prace. pogoda taka piekna! Dzis znow wybieramy sie na wieczorny spacer i juz nie moge sie doczekac. schering- nadal trzymam kciuki:) Sluchaj a moze jakbys skoczyla do internisty i powiedziala co i jak to by ci przepisal? albo moze zadzwon i popros tego swego lekarza. Moze wypisalaby Ci recepte i moglabys ja tylko odebrac wczesniej a na wizyte pojsc normalnie. kurde no - powodzenia! 🌼 titus - serdecznie i radosnie witamy z powrotem:) Majek - powodzenia, bede trzymac kciuki. A ty pamietaj myslec pozytywnie. Ciesze sie ze wreszcie trafilas do normalnego lekarza a nie konowala bez serca i sumienia. Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziłuchy!!!!!!!!!! ja pierdziele na zadne wakacje juz nie jade!!!!!!!!! 2h czytalam co napisalyscie!!!!!!! w glowie mix wiadomosci! Koug gratuluje duzej dzidzi! no sisior to juz chyba nie urosnie! Dziubuss cierp cialo co zes chcialo! :p nie tak powaznie, mam nadzieje ze przemina z wiatrem... Manius kapusta? no ladnie i czekolada wieczorkiem, czy Ty aby pewna jestes ze z jedna wkladka chodzisz moze to dwupaczek? hihihi Majeczku dziekuje Ci za kontakt podczas urlopu, fakt zmartwilas mnie swoimi przezyciami... ale wierze ze przed Toba jest mase najpiekniejszych i najczulszych... ciesze sie ze zadowolona jestes z ginka, czekam na wyniki... Aneczko pogoda fakt nie najgorsza choc dzis cala noc padalo... jak sie czujesz Malenka? zaraz lece zobaczyc nowe fotki na NK bo widze ze dolaczylas Cebus szczypioreczek szczupioreczek z dupka gola bez majteczek! widzisz tyle strachu a jakie dobre wyniki. Validku no ladnie lody sie wpierdziela tak? a titkowi galki sie nie kupi tak? :p Bolerko jestem jestem... co u Ciebie? Fisia nie spal duupska na wakacjach! :P Kurde no normalnie adrenalinke taka mi dajesz ze ho ho... juz bym chciala zeby bylo po wszystkim... Shering trzymam kciuki powtrorz test za dwa dni Margarita gratuluje dzieciaczka! no jak o kims zapomnialam to przepraszam ale wiecie zycie z ailchamerem czy cus to nie jest latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla a dziekowac dziekowac Bog niech w dzieciach podziekowac! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki spadam zjesc jake sniadanie!!! bo juz czas najwyzszy! kurza go mac! kotki ladnie mi miaucza takie kwi kwi bo dopiero 4dniowe ale radocha! :D łłłłłuciekom! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina 29 - jesteś kochana a może mogłabyś wysłać priorytetem tą receptę do mojej kuzynki a ona wybrałaby mi lekarstwa i przysłała do Danii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering GRATULUJE!!! napewno sie udalo:) Titus witaj u nas z powrotem slonko! dzis oddaje swoja siostre do babci na 6 dni, bede testnila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogłabym podać Ci adres mojej kuzynki?? nie podalaś adresu e-mail ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie psiapsiólki moje ) Ja tylko na chwilkę, bo zaraz do pracy zmykam. Kurde no trzymaj się, coś mi się widzi, że to już... niedługo. Jak najszybciej daj nam znać co u Ciebie. Tituś nareszcie! Dzięki za przedmuchanie pogody i wierz mi że juz się z deszczu baaardzo cieszę po tym tygodniu upałów :) Kiedy spotkanko i pokażesz jakieś zdjęcia z wakacji? Mój K. ma długi weekend - od piatku do poniedziałku. Daj znać :) Schering tak po cichutku Ci powiem żeby nie zpeszać... dwie kreski to dwie kreski nawet cienie a za dwa dni będą dwie grube piękne krechy!!! No i załatwiaj ten duphaston bo faktycznie nie powinno odstawiać się tak z dnia na dzień. Zaglądnę później Kochane bo muszę się zbierać. {kiss]😘 dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!!!!!;) Wrocilam ze szptala ;) DZIS NIE RODZE!!!!!!!!;) KTG spokojne, wrecz mala zasnela i budzili i ją ruszając brzuch. Lekarz przy badaniu kazal mi sie stawic w niedziele na przyjecie do szpitala ale tak na pol dnia gora, zrobia mi jakies badania.Mam wziac ciuszki dla siebie dla dziecka nie. coz, chyba ze mnie zbierze wczesniej, choc nie sądze. Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama26
Kurde no, Malutkiej nie spieszy się na świat, u mamy w brzuszku tak błogo :) Kibicujemy wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering:) moja byłakreska taka blada ze ledwo ja widziałam robiłam w 12 dniu po ow:) a zacznie za dwa dni piekne krechy:) chyba juz moge gratulowac! co do duphastonu to zanim doczytała o recepcie znalazłam u siebie i zadzwoniłam do apteki ale juz przeterminiwana:( dobrze ze sie znalazła:) a ja po badaniu glukozy 75 ml musiałam wypic:( bleeeeeeeeeee i 4x mi krew pobierali:( wróciłam i padła w domu:( dobrze ze mezus był ze mna:) a raczej nami-aha panie tam sie pytały czy 8 czy 7 miesiac a ja ze 5:) nio i smiały sie ze albo mały bedzie iał duzo miejsca albo 5kg chłop sie urodzi;) podziekowałam grzecznie za 5 kg szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowałam obiad... Schering a kiedy musisz wziąść ten duphaston?????? Ja mogę wysłać ale jutro......dopiero dzisiaj późno wraca mąż a ja mam pocztę daleko.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochana - jestem Twoim ogromnym dlużnikiem ... już wysyłam Ci maila z adresem :)) tabletki mam wyliczone do nastepnego piątku ... wiec moze zdąża dojsc leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama26
Hmm Dziewczynki zastanawiam się czemu jestem pomarańczowa, tzn. czemu mój nick jest pomarańczowy, ok pracuję w sieci hahha ale wolałabym się tak nie wyróżniać, od czego to zlaeży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama26
Hmmmm poszukam tej opcji, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus my w sumie do poniedzialku tez wolne...wiesz co mojego teraz nie ma w domu, na prywate pojechal, i zasiegu tam brak... w sobote przychodza do nas znajomi to moze udalo by sie na jutro cos wymyslec...jakies dobre lody :p dam CI znac jak nawiaze z nim kontakt... Shering no widziszkochana a ja jeszcze duphastonu mialam po sobie...a okolo 25tab po 50mg i 10 po 10mg ale wyrzucilam je szybko po tym jak sie nie udalo... do prawdy bylo to 8mcy temu ale tabsy wazne byly do 2011 czy nawet 2014... tak bym Ci je paczusia wyslala... Validku a to sie nam ciekawie zapowiada! ja obstawiam na 5kg! to bedzie duuuuuuuuuzy mezczyzna! moze klejnoty bedzie mial spore! i stad ta lekka nadwyzszka od normy! hihihihi ale bedzie mial branie! ho ho! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama widze ze chcesz u nas zagoscic na dluzej jak najbardziej serdecznie witamy. Jesli chcesz znalezc sie rowniez w naszej tabelce to podaj swoje dane - wiek, skad jestes, ktory cykl sie starasz i date OM. Dziubassek lub ja po powrocie do domku zaraz Cie do niej dopiszemy. Titus nr telefonu znasz wiec jak bedziecie lub bedziesz miala ochote sie spotkac daj znac Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K81, oja bardzo chcę zagościć u Was na dłużej, milutko na tym forum, powiedziałabym, że wręcz rodzinnie. Mam na imię Kamila, jestem z Jelcza-Laskowic (to niedaleko Wrocławia), dopiero zacznę się strać, włąsnie w tym cyklu, i moja ostatnia @ odwiedziła mnie 25 lipca, więc wszystko przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................5 cykl....22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Karla31..........31....Warszawa.............................9 cykl....17.06 🌻Kama26..........26....Jelcz-Laskowice.....................1 cykl....25.07 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....27.02.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Avinion.................Lenka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Mania23................Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrian/Basia 🌻Dziubassek.............Amelka/Dawidek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26....Warszawa....................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 4 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29....Warszawa.....................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 🌻Agital..........26....Żywiec.........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrraaa!!! Tituś wrócił:):):) no to Kochana spowiadaj mi się tu ładnie:> będę ciotuńcią?:D co?:> opowiadaj:D ale to migiem:) i tak wiem,że będę:P :) Validku cieszę się,że dałaś radę!:) bardzo ciężko było?:> a Maksio to podobno szkieletorek:P hihi:) Jejku ja już chcę moje wyniki:( już chciałabym mieć wszystko za sobą i wiedzieć co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można poprawić w tabelce ze ostatnia miesiaczke mialam 6 lipca a inseminację 18 lipca a owu 19 lipca i pierwsze dzień fl 20 lipca :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wyniki badań:( lekka naemia:( i podwyzszone d-dimery:( norma do 500 a ja mma 558 moze wiecie co i jak z tymi d-dimerami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, Słonko anemia to normalna rzecz w ciąży:) dostaniesz żelazo i będzie dobrze:) ja miałam bardzo dużą anemię i brałam sorbifor czy jakoś tak i po 2 miesiącach już było w normie.a to drugie to nie mam pojęcia co to i z czym to się je:( ale na pewno nic złego, więc nie panikuj, bo nakopię Ci do tego zgrabnego tyłka za tydzień:P tylko tak, żeby Arek nie widział:D hihi:) powiedz mi Kochana bo cały dzień się zastanawiałam po co Kostykowi mikroskop w gabinecie?:> i jeszcze czy pracuje w jakimś szpitalu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa pogadałam sobie dzisiaj ze starą w pracy...nawet ona powiedziała,że zmieniłam lekarza na lepszego niż ten jego kolega co do niego ostatnio chodziłam.ona wie co mówi, bo tyle co się najeżdziła po Polsce i narobiła badań to chyba tylko ona wie...powiedziała mi jeszcze,że taka kobitka z naszego drugiego sklepu poroniła:( 10 lat starali się o dziecko..jak się dowiedziała,że jest w ciąży tak od razu poszła na zwolnienie...no i dzisiaj taka wiadomość...życie jest takie niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Mnie chyba nie jest dane spokojnie cieszyć się ciążą....Wczoraj pojawiły się silne skurcze i ból podbrzusza,dziś rano pojechalam do szpitala i mam rozwarcie ujscia wewnętrznego na 16 mm...Jak uda się opanować skurcze to założą mi szew.Tak czy siak leżenie plackiem do konca ciąży...Bardzo się boję ale staram się myśleć pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×