Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Przede mną też jeszcze dluga droga,sporo już przeszłam,a niestety nadal nie moge być spokojna o malutką...Teraz tylko leżenie i spokój moze nas uratować.Byle do końca listopada,tych kilka tyg wcześniej to już będę mogła urodzić.Titek i Karla teraz Wasza kolej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering wiesz co to tu podobnie! bylam prywatnie na wizycie u ginki i zeby sprawdzic poziom progesteronu tez musialam miec od niej skierowanie... dziwne... w Polsce jak ide do laboratorium, place i mam co chce... Kurde no Ty sie tam nam nie zamartwiaj... ja tez bylam przenoszona, nie pamietam czy tydz czy dwa... ale to bylo czas temu :) mnie sie wydaje ze te przenoszone dzieciaczki maja bardziej niepoukladane w glowach hihihii wiec zycze Ci zdrowej dzidzi! :) Manius sluchaj, powiem tak, moja mama zawsze mi powtarzala: pokorne ciele dwie matki ssie...a ja i tak zawsze co myslalam to mowilam... bo wiedzialam, ze w jej przypadku i tak sobie nie posse... :) jesli chodzi o zycie dorosle i osobiste...nikt nie daje mi rad, uwag, przycinek... bo rezolutna babka jestem i ripostowalambym takie sytuacje bardzo szybko, na szczescie z tym sie nie spotkalam. a do moich rodzicow pewnego dnia powiedzialam: jedna z rzeczy ktora uczyni mnie szczesliwa to ich akceptacja moich zyciowych krokow i uczucie rodzicielskiej dumy z tego kim jestem i co robie. po takich slowach trudno o inna reakcje... i jest fajno! tego samego zycze, a jak mamcia wytyka CI niedociaglosci (pomimo gdyby naprawde takie istnialy) zacznij wytykac jej bledy i zaznacz ze idealnych ludzi nie ma, bo sama popelnila badz popelnia bledy, chociazby to ze jako matka Cie nie wspiera tylko sprawia, ze blokujesz sie przed nia wprawiajac Cie w trudna sytuacje... i to ze nie bierze faktu Twojej juz zaawansowanej ciazy...rzeczywiscie pomoc jak cholerka! jak ma taka byc to niech nie bedzie obecna wcale... no coz ja zawsze nazywam rzeczy jak wygladaj, nie jestesmy juz dziecmi i powinnismy rozmawiac jak dorosli, a mama czy tata czy sasiadka to to samo...baaa w stosunku do naszych rodzicow powinnismy byc bardziej szczerzy, rozwiewac niepotrzebne emocje i mowic to co sie tak naprawde czuje. Jednym slowem zdrowy uklad! i nie stresuj sie Manius...Twoja Dzidzia takiej mamy miec nie bedzie, pamietaj i sie tym pocieszaj! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja to mysle ze poczekam na Majka! :) wyjdzie jak wyjdzie! A Ty sie trzymaj cieplutko i bez zadnych zlych emocji... dziewczynka nasza chce sobie polezec i tyle! na brzusiu sie nie kladz nawet przypadkiem...no mnie sie wydaje ze bedziemy miec rozbijniczke blyskawice! HIhihi tyle dobrego ze gdzie ja nie wyslesz tam wszysko zalatwi! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek łatwiej powiedziec,trudniej wykonać z tymi nerwami...Dzis znów mam takie nieprzyjemne kłucia w brzuchu i to siusianie...Oczywiście mam nadzieję,że to tylko infekcja,ale wiem,że takie mogą być też objawy skracającej się szyjki,co w moim przypadku było by tragedią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi jakie masz objawy skracającej się tej szyjki???? I wykazało to badanie rutynowe usg????? Czy sama zaobserwowałaś że coś nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to miałam stresa dzis:( poszłam do sklepu chce zapłacic a karty brak:( a na moim koncie cała kasa nasze oszczednosci:( wiecie co przezyłam:( na szczescie szybko do banku karta zastrzezona a kasa przelana na mea konto w razie czego -wiec juz mi lepiej ale w ciazy jestem strasznie roztrzepana:) a szukajac karty znalazłam pilota do auta którego szukałam 2 tygodnie:) wczoraj cały dzien nad woda:) pływałam na kajakach:) i był grill:) Malwinko:) ja sie pisze na sałatke:) i to juz 5 miesiac:) wow:) Maniu słonko nie denerwuj sie słonko:) nie warto:) agi37 u mnie jutro 20 tydzien a moje mała jakos srednio ruchliwe na usg widac jak sie wierci a ja jakos sredio wyczuwam ruchy:( juz bym chciała mocnego kopniaka dostac:) a Twoja mała:) niech da mamusi troszke spokoju:) i uwaza na narzady wewnatrzene;) a TY słonko wypoczywaj:) i dbaj o Was:) Karla słonko nie opuszczaj nas:) prosze ja straam sie 10 miesiecy oj wiem co przezywaz kazda z nas wiedziałam dobrze który ma dzien cyklu jaki sluz itp to normalne ze sie wariuje. U mnie nie miałam ow:( i musiałam dostac leki na wywołanie ja proponuje zrobic monitring owulacji i troszke dac na luz:) jak widzisz danie na luz pomogło juz nie jednej parze:) ja tez nie robilam kiedy mi lekarz kazał bo wiedziałam kiedy mam ow:) ale i tak powiedziaam sobie ze jak bedzie namsie chciało to wtedy ! nic na siłe i co udało sie i to nie wtedy kiedy musiałam a kiedy chciałam:) cebulko ja sie o płci dowiedziaam w 16 tyg a w 19 na usg 4d potwierdzili mi ze jest facet:) a brzuszek rosnie:) Kurde no moze mała czeka az sie ochłodzi:) trzymaj sie słoneczko:) Schering mówiłam:) i gratulje:)kochana:) spadaj grzac Dzubaska:) bo marzła nam na dole;) Titus teraz na Ciebie kolej zagrzac Schering:) kociaki boskie:) wiec kochana masz miesiac aby nam sie biedactwo nie przeziebiło:) a mały miał wczoraj atrakcji najpierw 10 pietro, potem kajaki a na koniec pokazy ogni sztucznych :) najwiekszy w polsce:) oj wieczorem chyba juz miał dosyc:) Fisiu:) dbamy o to abys miała co robic:) jak wrócisz:) troche jodu prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dawno mnie tu nie bylo ale poczytuje was czasami i jestesm ana biezaco wszystkim zaciazonym gratuluje :) Malwinko narobilas mi smaku ta salatka czy moge prosic o przepis ? a u mnie juz z gorki 18 dni zostalo czyli moze sie juz zdarzyc kazdego dnia, bardzo dobrze sie czuje wciaz chodze do pracy etc... i jesli tak sie bede czula to beda chodzic do konca :):) validos nie martw sie ja ruchy tez bardzo pozno poczulam a co smieszne jest ze na usg mi pokazywaly ze dzidzia sie rusza i kopie a ja tego w danym momencie nieczulam moja dzidzia jest w miare spokojna czuje ja/jego kazdego dnia ale mam niedosyt :):) a i teraz jest to raczej przeciaganie sie i wypychanie z jednej strony brzucha nozek pozdrawiam was bardzo serdecznie i czekam na przepis malwinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Beata !!!!!!! :D Dziś pije i za to że Ci się udało Nareszcie :) Kurcze siedziałam 15 minut i czytałam to wszystko co napisałyście ..... po kolei więc-witam kolejną ciężarówkę :) wklej sobie linka : http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Schering&year=2009&month=4&day=12&babycount=1 Karla Ty jesteś niezła jednak....pobiłaś w długości posta i Anię sekretarkę i jej sąsiadeczkę Titusia !!Tobie Majusi i Titkowi życzę jak najszybszych lotów w dół-tabelki naszej pięknej oczywiście :) Wiola witaj z powrotem-już myślałam że remontujesz całe osiedle..... Dafi-Twoje wskazówki co do masażyku przekazane mąż Fisi masuje kulaski.....ale i tak nie moge spać.Łaże do 4 po chałupie i klne na czym świat stoi.Już mi dziś Jacek powiedział żebym sobie juz szła do szpitala i bede miała to z głowy i obciążenie i bezsenność. Agi dziś w domku imprezka bo Jacek ma urodzinki więc i zdrówko Twoje półmetkowe wypije Szczypioreczku :) pamiętasz jak mi mówiłaś że z 9dc to dziewczynka będzie na bank? Ty tez jakoś na początku zaciążyłaś więc też tak wróżę Ci malutką cebulcie :) Buziaki dla wszystkich zmykam pomału bo zaraz sie zacznie schodzenie gości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wam ;) u mnie ostatnio pojawilo sie imie MARTYNKA i na tym juz chycha zostanie..;) zaraz dzwonie do lekarki..przynajmniej niech mnie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avi bardzo ładne imię,aleLenka też ładnie.Validosku ja mam bardzo mały brzuszek,pewnie dlatego tak dobrze czuję ruchy dzidziuni-mała ma mało miejsca to się kitosi!Ja w niedzielę zaczęłam 20 tydz tzn.mam pełne 19 ale moja malutka z bad usg jest o tydz większa,to sobie już teraz liczę połowinki.Malwinko mnie na razie szyjka na szczęście się nie skróciła,może tak się dziać jak skurcze się nie uspokoją.Dziś mam straszne parcie na pęcherz i kłucie w dole brzucha-może to być objaw ze strony pęcherza a może też oznaczać skracanie się szyjki.Jak mi nie przejdzie po urosepcie do środy to podjadę do szpitala-lepiej na zimne dmuchać!Koug pijemy zdrówko Beatki i dzieciaczków-może będzie podwójne lub potrójne szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ladne, ale za malo zdrobnien jak na mnie ;) ja lubie wymyslac i miec wiele do wyboru. zreszta ostatnio otworzylam pismo jakies typu \"moje dziecko\" i zobaczylam w zasadzie na 50 zdjec dziewczynek tylko kilka imion: 1. JULIA 2. ZUZIA 3.OLIWIA 4. WIKTORIA 5. LENKA tak ze zaczyna byc zbyt popularne a tego za wszelka cene staram sie uniknąc wybierajac imionko. Pamietam jak chodzilam do klasy z 5 Aniami, jak sie odwracalam za kazdym razem jak slyszalam swoje imie a tu klops! nie mnie wolali! ;( ale mowie - jak komus zbytnia popularnosc imienia nie przeszkadza to niech daje, nawet 101 Julke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie tego linka wkleja ??? hihi hi tyle sie znam :)) teraz wiem ze bez IUI nie udałoby sie nam bo armia mojego M słaba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od samego początku myślę o Lence ale nie wiem do końca jak będzie bo własnie przeraża mnie,że tak dużo Lenek.Też nie lubiłam tego,że moje imię jest takie popularne.Podoba nam się jeszcze Paulinka i Marika,pewnie zdecydujemy dopiero po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering no wiedzialam!!! ty sie modlilas za mnie do św.Rity czy jakos takos:P a ja mocno trzymalam kciukaski:D wreszcie ktos mnie po pleckach podrapi:P Titus no czekamy na ciebie ty sie tak nie zapatruj na te kociaki tylko okoc sie sama:P buzka Validosku kochana roztrzepanie to moje drugie imie:) Agi mnie wlasnie tez wzielo siusianie ale to chyba normalny pbjawy-tzn .u mnie nie wiem co sie dzieje u ciebie... Sylwia kochana jak juz zajzalas to przypomnij mi do ktorego tc meczyly cie wymioty? bo z tego co pamietam to mam to co ty czyli syndrom zygajacego kota:P Vanilka80 trzymam kciuki za lekki porod:) Kurde no Martynka ładnie ja sie uparłam na jedno konkretne a treaz co rusz zaczyna mi sie wkret na inne:P dobrze,ze mam 6,5 m-ca:)Przemysl dobrze, zreszta jak zobaczysz kruszynke to samo serce ci podpowie jak ma miec na imie! ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Basiunia*.....29...śląsk........Szymon 4 lata..........16.07 🌻Yennyfer.....31...Lublin....Wojtek 12lat....5 cykl....07.05 🌻Gooosha......24...Ballymena...................4 cykl....20.07 🌻Majek123.....22 ..Zakopane....................1 cykl....22.06 🌻Titowa1.......28...Irlandia......................7 cykl....02.08 🌻Anucha26.....27...Śląsk..........................2 cykl....20.07 🌻Wiola30.......30...Kuj.-Pom....Angela 7lat...2 cykl....06.06 🌻Anna6889....40...Kłodzko.Gosia 18l.Ola 11 l..5 cykl....21.05 🌻Bolerka34....34...Warszawa....................1 cykl.....15.07 🌻Azifik.........27...Police/Szczecin.............1 cykl....06.06 🌻Karla31......31....Warszawa....................9 cykl...17.06 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Avinion.......30....Kraków....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....28....Wrocław...................ciąża...12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża..18.09.08 🌻Kasika1.......23...Rzeszów.Kacper 21m-cy.ciąża...02.11.08 🌻Gargamelka........Chorzów....................ciąża...21.11.08 🌻Mania23......23...Warszawa.................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ..Kraków -....................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37..Warszawa..................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ..śląskie...Marta 3lata ....ciąża...21.12.08 🌻Maliwina29...30...Warszawa.................ciąża....09.01.09 🌻Ania.K_81.....26..Dublin..Weronisia 2lata..ciąża...11.01.09 🌻Kołderka*.....24..Żyrardów...................ciąża...13.01.09 🌻Banitka27....26...Koszalin....................ciąża..16.01.09 🌻Cebulka30....30...Piotrków Try..Nadia 6lat...ciąża... 🌻Lorunieczka...24...Anglia.....................ciąża...21.01.09 🌻Nuczka.......27...woj.podlaskie..............ciąża.. 🌻Robur.........30...Zach.-pom...Daniel 8lat..ciąża.. 🌻Dziubassek...22...Pomorskie..................ciąża..20.03.09 🌻Schering......35...Wrocław....................ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów........... 🌻Demiluna.......Julianek............................. 🌻Dafodilek......Karolek.............................. 🌻koug...........Agata/Asia.Bartek/Maurycy............ 🌻Avinion........Lenka........................... 🌻Validos........Maksymilian..................... 🌻Mania23........Patrycja/Pawełek..................... 🌻Sylwia.........Natalka.............................. 🌻Ania.K_81......Adrian/Basia........................ 🌻Kasika.........Karolinka......................... 🌻Agi37..........Lenka........................... 🌻Dziubassek.....Amelka/Dawidek....................... 🌻Banitka37......Nela/Laura.....Roch/Nikodem........ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻..............SZCZĘŚLIWE MAMUSIE.......................... 🌻NICK..WIEK......MIEJSC............DZIDZIUŚ.DATA UR..WAGA 🌻Madziulek.27....Gdańsk...........Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia ...29....Trójmiasto .......Natalka..ur.20.06.08 w.3690 🌻Demiluna..26..Anglia..............Julian.ur.27.06.08 w.3640 🌻Harbatka..29....Warszawa......Bartuś ur.27.06.08 w.3300 🌻Mar-gerita.26 .Warszawa.......chłopczyk.16.06.08.. 🌻Agital....26....Żywiec............Piotruś ur.18.07.08 w.3450 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem ;) pamietajta ze ja przez 9 miesiecy mowilam ze bedzie Oliwia a tu dwa tygodnie przed terminem naszla mnie Lenka. A w dni terminu Martynka ;) takze pamietajcie - pozmienia sie wam jeszcze nie raz nie dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................6 cykl....02.08 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Karla31..........31....Warszawa.............................9 cykl....17.06 🌻Kama26..........26....Jelcz-Laskowice......................1 cykl....25.07 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....27.02.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Schering..........35.....Wrocław..........................ciąża.....12.04.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Avinion.................Martynka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Mania23................Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrianek/Basia 🌻Dziubassek.............Amelka/Dawidek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26....Warszawa....................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 4 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29....Warszawa.....................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 🌻Agital..........26....Żywiec.........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny smiac mi sie z Was chce! :P z Waszego podejscia do imion! przez prawie 9mcy mowa o jednym a tuz przed koncowka zmiana na inne hihihi ja bede bardziej oryginalna! nazwe swoje pierwsze dziecko: dziecko numer jeden, jak bedzie drugie: dziecko numer dwa! ooooooooo!!!! :D :D :D :D :D :D :D Validku i nie mow ze pilot od telewizora byl w samochodzie! :p :D chwycony przypadkiem kiedys tam zamiast komorki! :D :D jestes udana! dziewczyny to co mam obrzydzenie do pracy to maaaasakra! jutro do pracy! boooosze jak ja jej nienawidze! mam juz dosyc tego miejsca mysle tu o pracy kraju i w ogole! potrzebuje zmian! i ogolnie bllleeeeeeeee! 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło słyszeć dobre wieści :) Scherling gratuluję spadnięcia z 1 tabelki :) Titku, uwielbiam Twoją ekspresję, jesteś cudowna i mądra. Będziesz podobnie jak ja bardzo dobrą mamą :P Mamy z mężem ostatnio straszną inwazję rodzinną. Najeżdżają nas ze wszystkich stron i nie dają możliwości złapania oddechu :P Na szczęście mąż służy za przewodnika bo ja w nowej pracy nie chcę wyskakiwać z urlopem. Karla, faktycznie się rozpisałaś, ale to dobrze bo wylałaś swoje żale w miejscu które do tego służy. Ja przeżywałam podobnie jak Ty okres starania się o dziecko. Nowa praca w moim przypadku spowodowała, że myśli skupiłam na innych sprawach, ale... W mojej nowej pracy wszystkie kobiety rozmawiają tylko o dzieciach. Kilka jest w ciąży, jedna z nich przeżywa dramat po kolejnym poronieniu, a ja staram się w tym wszystkim nie zwariować. Śni mi się, że zostałam sama na górze tabelki i mój żal jest tak wielki, że budzę się w nocy i długo jeszcze mi towarzyszy to uczucie. Tak to już jest, że same przez naszą psychikę jesteśmy dla siebie niebezpieczne. Odpuść jeśli możesz i daj sobie szansę na trochę oddechu, jeśli nie umiesz to zawsze możesz napisać o tym co Cię teraz trapi. Agi, zmartwiłam się Twoim stanem. Jeśli dziewczynka daje tak mocno upust swojemu niezadowoleniu z powodu przygnieceń przez mamusię to oznacza, że jest silna i z Twoją pomocą dotrwa szczęśliwie do końca ciąży :) ❤️ POPROSZĘ zdjęcia KOCIACZKÓW!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss popraw w swojej tabelce ze ja staram sie 6cykl, Ani tabelka jest wlasciwa, dziekowac dziekowac! oki uciekam i koncze na dzisiaj pisanie... caluje na dobranoc! aaaaaaaa tak na marginesie to powiem ze z mila checia ogrzeje plecki Schering baaaa nawet zatroszczze sie o Dziubasska! gdybym tylko mogla... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ❤️ wkleiłam jeszcze jedną tabelkę, bo masz trochę inne np. imiona dla dzieci ;) U Koug np. będzie dziewczynka więc trzeba wykasować imiona chłopców :) Ach i Yenny ostatnio dość kategorycznie prosiła o usunięcie jej z naszej tabelki więć myślę, że trzeba uszanować jej decyzję skoro obecność u nas nie jest jej obecnie na rękę. A lepiej się już czujesz? Kurde no -- trzymaj się :) Mam nadzieję, że wkrótce Twoja Martynka (piękne imię) zdecyduje się "dobrowolnie" przyjść na świat ;) Agi mam nadzieję i trzymam za to kciuki żeby to jednak był pęcherz i żeby szybko dolegliwości przeszły. Uważaj na siebie i Lenkę :) Schering GRATULUJĘ :) Link możesz wkleić do stopki. http://f.kafeteria.pl/preferencje.php Koug wszystkiego najlepszego dla Jacka :) A Tobie życzę żeby czas jak najszybciej zleciał i żeby te przykre dolegliwości ustąpiły 😘 Validos kochana współczuję stresa. A roztrzepanie w ciąży to normalka :) Taki nasz urok Tituś ja już za Tobą tęsknię i nie mogę doczekać się następnego spotkanka :) choćby na chwilkę... Ale mam nadzieję, że szybko zaciążysz i będziemy się regularnie widywać "z okazji" wizyt u lakarza :) Sylwia wielki buziak dla Ciebie i Natalki 😘 Nie martw się z każdym miesiącem będzie lepiej :) Wiola witaj znowu :) Mam nadzieję, że pomimo wszelkich trudów jesteś zadowolona z efektów remontu. Karla trzymam kciuki za Ciebie. Nie opuszczj nas :) Odstaw termometry, kalendarzyki tabelki wykresy , testy ow itp. i kochaj się tylko wtedy gdy masz na to ochotę. Jak potwierdza m.in. mój przypadek w ciążę zachodzi się wtedy gdy najmniej się tego spodziewamy a nie wtedy gdy wszystko sobie wyliczymy. I nic się nie martw, każdy ma gorsze dni i musi trochę wyrzucić tej żółci z siebie. Dafi 🌻 Kaśka_n Twój suwaczek jest OK Tak jak pisała Agi 9 tydz 1 dzień oznacza, że zaczęłaś już 10 tydz a jak skończysz 10 tygodni to wtedy pokaże 10tydz. Mania przykro mi z powodu kłótni z mamą ale miałaś rację bo Ty, Twoj mąż a potem i dzidzia będziecie stanowić najbliższą rodzinę i musicie trzymać się razem na dobre i złe i razem rozwiązywać wasze problemy bez wtrącania się osób trzecich, nawet mamy. Ja też ostro reaguję na takie sytuacje. Cebulcia 😘 Ależ się rozpisałam... przepraszam ale to chyba zaraźliwe hihihi Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, dzięki Kochane ze wasze opinie, niestety ja tez mam cięty jezyk i mysle ze to nie zawsze jest dobre bo moja mama teraz nie bedzie brała istosty moich słów tylko sposób ich wypowiadania, wiec to co powiedziłam bedzie jak rzucone grochem o sciane, zreszta moze za duzo powiedziałam troche... moze bardziej powinnam to przemilczec dla włąsnego i dzidzi spokoju, ehhh mam dzis od rana takie dziwne ukłucia w prawej pachwinie tak jakby, moze troche na wysokosci kosci łonowej, tak co jakis czas czy wiecie co to moze byc??? uciekam zaraz spac bo jutro rano na badanka, i trzeba wstac Schering--- Gratulacje!!! taraz juz w to wierzysz jak sa dwie wyrazne krechy, no narescie :) ale rozumiem tez byłam niedowiarkiem i pare razy testowałam :) agi--- mnie własnie jakos dzis kłuje co jakis czas tak raz na poł godz mniej wiecej z prawej strony. przestraszyłam sie jak napisałas ze ukłucia moga byc od szyjki :( kurde no--- dzidzi dobrze w brzusiu mamy :) to sie nie spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa u ani mialas termin ostatniej @ w maju i jako 5cykl staran dlatego wywnioskowalam,ze 2 m-ce pozniej to zaczniesz 7 m-c staran ale jak btak to przepraszam zreszta ja tabelki prowqadzic juz nie bede, dawno zrezygnowalam sorka za pomyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wiecier:-) Tituś za 10 tyg. ja będę w 25tyg. a czemu pytasz?:-) wiesz z kotkami muszę poczekać bo nie mam przeciwciał toxo, ale chętnie za rok jak będziesz miała następne to wezmę takiego rudzielca:-) będę miała już wybudowany domek do tego jakis psiak, więc warunki dla kociaczka superowe;-) Mania mnie od paru dni też jakoś tak dziwnie chwilami kłuje bardzo nisko, tak jak by mi coś stało w pęcherzu. Schering wielkie gratulacje Mamuśku;-) Anuś mam nadzieje, że dobrze potarłaś brzucholem Krejzolkę :-) uciekam lasencje spać bo rano wczesnie jade na serwis z autem. pa pa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem diewczynki:) ja wczoraj pełen dzien wrazen:) A dzis 2 rocznica slubu:) i 20 tydzien:) ciazy zaczynam czyli smieje sie ze półmetek:) co do kłócia w pachwinie to tez miałam i to zastanawiałam sie czy nie jechac do szpitala ale przeszło tzn:) taki nasz urok ide robic sniadnko:) całuski dziewczyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Skoro w moim linku wszystko gra to serdecznie dziękuję za pomoc. Wczoraj myślałam że się wykończę. Mdłości i wymioty nie dawały mi żyć. Myślę że dziś będie spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kochane co sie dzieje robilam trzy testy wychodzily pozytywne dzis zrobilam test wyszedl negatywny >?? moja tempka 37,3 nadal wysoka i @ nie ma Agi - powiedz mi czy jak biore nadal dhupaston to wstrzymuje @ ?? czy gdybym nie byla w ciązy i brala dhupaston to @ i tak by przyszła?? co mam robić ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Schering, myślę, ze jednak jesteś w ciaży, bo inaczej poprzednie testy nie wyszłyby pozytywnie. A nie masz tam jakiegoś lekarza, żeby się umówić? rozwiałby Twoje wątpliwości i powiedział co robić. Mania - taki ból po bokach, jakby szarpanie jest naturalne. Miałam coś takiego w tzrecim/czwartym miesiącu. Pytałam lekarza i on powiedział, że wszystko w porządku, bo to po prostu cos tam się rozciąga - już nie pamiętam co. Byałm właśnie na targu. za dużo nie nakupiłam, bo dzwigać nie chcę, ale owocki - mniam. A jakie tanie! A jacy ludzie dla mnie mili! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering duphaston może wstrzymać @ ale nie musi,czasem podaje się zastrzyki z progesteronu na wywołanie @.Schering mam nadzieję,że za parę dni wszystko się wyjaśni.Chciałabym powiedzieć,że na pewno to ciąza ale tak naprawdę tylko beta może rozwiać Twoje wątpliwości a za 2 tyg usg.Trzymam kciuki!!!!!!!!!!A ten ostatni test to o jakiej czułości?A czy wyszły Ci choć w jednym tescie porządne krechy?Staraj się być dobrej myśli i nie denerwuj się,napij sie meliski!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×