Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hej Vanillko proszę oto przepis na sałatkę warstwową z selera... 1 słoiczek selera konserwowego (bez wody) układasz na dno 5 jajek na twardo ok. 15 - 20 dkg szynki na drobne kawałeczki (kolejna warstwa) warstwa majonezu ananas pokroić na drobne kawałki (konserwowy) kukurydza majonez warstwa startego żółtego sera drobno posiekany por (aby zakryć ser)... Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Validos -- najserdeczniejsze życzenia i gratulacje dla Ciebie i męża z okazji rocznicy ślubu i półmetka ciąży. 🌻 Dziubassku jak samopoczucie? Z cyklami Titka to każdy może zwariować ;) nawet a może zwłaszcza sama Titowa :D ona ma cykl długi na półtorej miesiąca i stad te niejasności. Ale już niedługo... będę ją nacierać do skutku żeby w końcu spadła na dół :) Schering trudno mi coś powiedzieć na odległość, chyba najlepsza byłaby wizyta u lekarza. Duphaston może zatrzymać @ ale w takim razie skąd te pozytywne testy??? Może ten był felerny zrób jeszcze jeden i umów się do lekarza. Kaśka_n 😘 za to że tak Cię wymęczyło i oby już odpuściło... Dafi Ty to masz szczęście o ludzi :) Ale to dobrze, pozostawia nadzieję, że są jeszcze porządni i kulturalni ludzie na tym świecie :) A jak się czujesz? Tituś łączę się z Tobą w bólu pracy po urlopie ❤️ Miłego dnia Psiapsiółki moje. Chyba dziś w domku zostaję więc będę zaglądać co chwilkę. P.S. kiedy Fisia wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzonka dla Validoska i Maksia!!!!Aniu K a czy Ty znasz już płeć swojego maleństwa?Kaśka bardzo Ci współczuję,moja malutka też mnie nieżle wymęczyła...Na szczęście o tym szybko się zapomina.Dafi jak ja bym chciała mieć do końca tyle co Ty...Gnaty mnie bolą od leżenia,po 5 dniach czuję się sflaczała,to co będzie po kilku mies?Malwinko ja też robię taką sałatkę,tyle,że nie układam warstwami a mieszam w misce.Jest pyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nic sie nie zmienilo dalej żygam jak kot z rana pozniej czopek dziala do wieczora ehhh ciekawe kiedy to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi a zrób warstwowo troszke inaczej smakuje, wiem jak smakuje ta mieszana, bo jadłam u znajomych, też jest pyszna a jednak jakoś inaczej składniki sobą przechodzą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku będzie dobrze, musisz przecierpieć jakoś, ja takich dolegliwości nie miałam to nie wiem o czym mówisz ja nawet nie umiem wymiotować...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj znalazłam golonkę w zamrażarce, pewnie teściowa kiedyś przywiozła...nie lubię tłustości, mój mąż też wybiera tłuste z wędlin, a co mówić golonka.... Ale pytałam i podobno lubi a ja chętnie też dobrą zjem...;) Więc rozmrożę, zrobię marynatę i może pojutrze upiekę, w sobotę piekłam schab pychotka ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zdrowszy niż te wszystkie wędliny świata, bo bez konserwantów i wiesz co jesz..... A przy tym przyprawiasz jak chcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee da sie z tym zyc! gorzej bylo w 1 dniu wymiotowalam doslownie co godzine calutki dzien myslalam,ze umre,lezalam na podlodze i plakalam,ze nie chce juz tak zyc naszczescie medycyna troszke pomaga ale dla mnie to i tak duzo i mam poranne wymiotu zamykaja sie w 1-3 razy :) jak to sie skonczy bede skakala z radosci po poludniu zwykle wpierniczam łakocie i obiadki:P dzis mielone mizeria i fryty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Dziewczęta poleććie mi jakąś pasjonującą wciągającą książkę, chyba wybiorę się do empiku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi niestety nie znam płci mojej Kruszynki a chciałabym. Może na usg we wrześniu w szpitalu będzie widać o ile nie mam jakiegoś wstydnisia w brzuszku ;) a jak nie to dopiero w październiku w Polsce następna okazja... Dziubassku trzymasz się dzielnie! Mam nadzieję, że niedługo przejdą te dolegliwości mnie mdłości odpuściły dopiero ok 14 tc :( Malwina niestety z książką nie pomogę ale życzę smacznego bo czytam że niezła kucharka z Ciebie i same specjały przygotowujesz :) Z książek to mogę polecić tylko te o wychowywaniu dzieci - polecam pozycje Tracy Hogg \"Język niemowląt\" i \"Język dwulatka\"(właściwie ta druga pozycja odnosi się do dzieci które zaczynają same chodzić więc niekoniecznie dwulatków) U mnie większość jej rad sprawdziła się rewelacyjnie, jedynie miałam inne zdanie co do smoczka i wprowadzania pokarmów stałych ale nawet sama autorka twierdzi że jej książka to tylko poradnik i ogólne wskazówki które rodzice znacy najlepiej swoje dziecko dostosują do swego Maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼WITAM KOCHANE🌼 na początek muszę pogratulować KOCHANEMU DZIUBASSKOWI TAK BARDZO SIE CIESZE że udało się wam kiedy to przeczytałam aż mi zrobiło się cieplutko na serduszku tak bardzo się ciesze a wymioty przejdą ... GRATULUJE❤️❤️❤️❤️ ❤️tituś❤️cebuluś❤️koug❤️aniu❤️powiem wam że czasami to już miałam serdecznie dość i naj chętniej bym usiadła i wyła na początku fachowcy tak zasówali że myślałam że remont w tym tępie bedzię trwał jakieś 2 tyg. ale po paru dniach tak sie opier.....tak zciemniali az wkoncu im podziekowaliśmy i trzeba szukać kogoś nowego co by dokończył po tych paprochach ... co przeżyłam to moje ale wkońcu mamy tak jak chcieliśmy jestem zadowolona z efektów końcowych jak byście chciały zobaczyć jak wyglądało mieszkanko w trakcie remontu to zapraszam na NK. tam jest pare fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUś oby macieżyństwo mijało wam cudownie słodko byście zawsze były szczęsliwe ze swymi pociechami 🌼madziulek🌼 🌼sylwia🌼 🌼demiluna🌼 🌼herbatk🌼 🌼mar_garita🌼 🌼agital🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLA dziekuje ci słoneczko za mile slowa:) dziewczyny macie pozdrowionka od Fisi teskni za wami i wyruszyla w droge z nad morza do rodzinki, wroci do nas w poniedzialek. ide sie polozyc bo zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi odpisał na moj problem moj lekarz ktory robil mi IUI \" Tak czasami bywa, ze rozwijający się zarodek obumiera i testy ciążowe z dodatnich staja sie ujemne (stąd zalecenie, żeby pierwszy test ciążowy wykonać dopiero 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki). Proszę dla pewności powtórzyć test ciążowy za 3 dni - przy ujemnym odstawic duphaston\" i tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering dobrze, że skontaktowałaś się z lekarzem. Trzymam kciuki by za 3 dni test był dodatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering wszystkie trzymamy kciuki, kochana będzie na pewno dobrze.... Duphaston jest na podtrzymanie ciąży a bierzesz go w celu wywołania też miesiączki i wyrównania hormonu..... Wiem co mówię, Schering brałam te tabletki przez 5 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będziesz miała negatywny lepiej odstaw bo wydłużysz sobie cykl......a Tobie na tym przecież nie zależy....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja coś po cichu myślę, że wyjdzie pozytywny, testy czasami się mylą.....znam takie przypadki.... Powodzenia słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku nie ma za co wiesz jak bardzo ciesze sie że udało się i trzymam kciuki bardzo bardzo mocno ...powiem Ci że często zadawałam sobie pytanie \"czy dzibassowi się udało \"i prosze jest strzał trafiony i tak trzy maj kobietki ja dziś kładłam ogóreczki i wisienki na kompocik a potem jak by było mało roboty upiekłam ciacho do kawki zapraszam na ciacho coś słodkiego pod kolacyjkę bo jutro już możecie sie nie załapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta nie znacie naprawdę fajnych książek, od których nie można oderwać wzroku ;( :) proszę o jakieś tytuły...;)dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello tu koia mam dwa! :D Cebulcio ja napisalam ze szkoda ze ryanair nie wozi zwierzat, bo wiedzialam z tak czy siak sie nie uda...a bilety dla zwierzaczkow kosztuja tak samo jak dla ludzi stad w ogole sie nie oplaca zwozic pupilkow... a to ze nie masz przeciwcial toxo to chyba mowials o cos mi sie pamietalo... nastepnego razu nie bedzie bo kotka zaraz po wykarmieniu kociakow idzie na sterylizacje... Dziubuss wlasnie tak jak pisala Anus... moje cykle to jak tornada nie wiadomo kiedy dokladnie uderza... miewam dlugasne cykle 1.5mca to srednia statystyka, wiec mialas prawo sie zakrecic! mam nadzieje myszko ze mdlosci lada dzin czy tydzien oslabna i zanikna na dobre. 😘 Anus oj nacieraj nacieraj! tylko sie w tym nacieraniu nie obijaj :P bo za kika m-cy nie bedzie sie czym natrzec... Ja dzis leniwa w gotowaniu... kupilam mrozone kluski z serem poleje truskawkowa polewa i tyle! a co! w pracy przecie bylam! hihihih Dzieki Andziu za wsparcie! jeszcze trzy dni i znwu weekend wolny! uffff Wiolcia ide zajrzec jak wygada Twoje mieszkanko, bo ja do takich spraw pierwsza! jak jestem na spacerze to tez ludziom w okna zagladam! :D :D :D nie ze szpicluje! D nie nie! ja tylko uwielbiam podgladac chacjendy! :P no Fisia wraca w poniedzialek...to jeszcze sporo czasu... :( a zaten dziwoje do pisania mars! bo spodziewalam sie wiecej stron a tu nawet jednej nie zrobiliscie podczas mojej nieobecnosci... Malwinka salatka oczami wyobrazni wyglada smacznie...moze zrobie...tylko u mnie nie lubia takich rzeczy...ziemnioki, mizeria jak Dziubalka, pyry jeszcze raz, salata o to tak aja zawsze jestem pokrzywdzona! :( bo dla siebie samej...to sie nie chce... Shering trzymam kciukasy za pierwsze rezultaty a mianowicie za dwie kreski! a u mnie po raz czwarty ogorki malosolne! :D :D :D :D :D ale ja jestem ogorkara!!!!! hihih co ja poradze ze je tak lubie! buziolki dla Was krejzolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc: TU KOCIA MAMA DWA! znwu jakies literowki mi wychodza! Wiolcia ja poprosze ciasto! :) i jaka Tys zorganizowana! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórki małosolne to jest to: Titowa powidziałabym że jesteś w ciąży i że będziesz miała małego facecika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. idę trochę bo mnie głowa zaczyna boleć właśnie zjadłam bułeczki podsmarzane na masełku...;) pomidorki z kefirkiem i paróweczki.....z musztrdką ;) jakoś się zmieściło ;) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×