Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Agi bylam w 10tc i nic nie badala mi ginka a nastepna wizyta w 14t1d wiec chyba mi nie zrobi tej przeziernosci? nie wiem juz sama czy ona jest kompetentna czy poprostu nie trzeba tego badania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku trzeba zrobić to badanie,to jest bardzo ważne.Robi się je w 12-13 tyg ale nie pózniej niż 13+6.Ja bym na Twoim miejscu poszperała w internecie i znalazła specjalistę od usg w Twoim mieście-może ta babka tego nie bada bo nie ma certyfikatu-to musi być robione przez specjalistę i na bardzo dobrym sprzęcie.Nie lekceważ tego,to podstawowe badanie.Bada się NT,czyli przezierność karku,obecność kości nosowych i przepływ przez zastawkę trójdzielną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to mam isc na prywatne usg? moze zapytam w Invicta u mnie w miescie myslalam,ze najwazniejsze badanie jest w 20tc na wady genetyczne itp... ale wy macie wieksze doswiadczenie wiec w poniedzialek zadzwonie i zapytam sie czy robia usg szperalam na poczatku naszego topiku szukajac dolegliwosci Sylwi bo tez miala ale nie wiem nadal do kiedy sie meczyla:(zaczynam sie załamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny, potrzebuję rady... Co mam zrobić, bo Zgubiłam zestaw badań. buuuuuuu Trzymałam wszystko w komplecie razem z karta ciąży, ale jak się tego dużo zrobiło, to wyjęłam pęczek starych badań i zostawiłam tylko Grupę krwi i ostatnią morfologię i mocz. Tam było wszytko, Hbs, WZW, cukier, toxo, zdjecia USG... i inne. Słyszałam, że wyniki badań trzeba mieć ze sobą, a ja nie wiem, gdzie są! Co mam zrobić? W tej przeprowadzce wszystko się gubi, ja nie mogę.... 12 dni do terminu a ja zgubiłam wyniki badań... Nie mogę ze sobą wytrzymać! Czy są potzrebne podczas przyjęcia do szpitala? w sumie większość wyników jest wpisanych do karty ciąży, ale czy oryginałów nie trzeba mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dzień dobry melduję sie cała i zdrowa wybyczyłam sie za wszystkie czasy Koug malutka jest poprostu prześliczniuśka.Buziaczki dla męża za imię. Basiunia wielkie gratulacje.tym razem napewno sie uda.ja w to wierze spadam się rozpakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki w domu - W KOŃCU !!!!! FISIA- jak to rozpakować? Nie za wcześnie???? No chyba że z walizek :D Do wiadomości Kasi i Titka pan piękny grecki był rano kiedy opuszczałam szpital :P Boziu ja nie wiem juz co komu pisać....tyle tego... Fotka małej Emilki wrzucona na NK. Jutro będę to popiszemy :) Tituś ❤️-czekam na Ciebie krejzolko....zresztą nie tylko na Titka kto ma ochotę osobiście poznac pannę Emilię-zapraszam do siebie Kasia- 20 mam nadzieję aktualny !!! już się nie mogę doczekać wiadomości czy Emilcia będzie miala kolegę czy kozelankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie! ja tu wchodze i patrze... a tu nasza Koug spac po nocach nie moze! :P ciesze sie ze nareszcie jestescie w domku! sluchaj jak w ogole dostac sie z centralnej do opolskiego moge? chyba kierunek Wroclaw no nie? nic jeszcze nie zakladam, ale jakby mi sie udalo jeden dzien z 4ech! poswiecic Wam kobitkom z poludnia, bo tam jest Was najwiecej: Ty, Fisiak, Anus (w tych dniach tez w sumie bedzie), Validek w sumie niedaleko... musze sprawdzic rozklady... Fisiorku! Ty to masz dobrze z tymi urlopami wakacjami! moje trwaja tak krociutko! :( a gdzie reszta gwiazdeczek?! łobiad prychcą? Malwinka juz wrocila z wakacji czy jeszcze nie? a co z Mania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry titek, witaj Koug! :) Ja tylko wpadłam sie przywitać i lecę dalej sprzątać. Jak od tego sprzątania dostanę skurczy to ... kurcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tą słoneczną niedzielę :) Właśnie skosiłam trawkę i teraz trzeba jakiś obiadek wszamać :) Tituś no ja też bym się baaardzo cieszyła gdyby udało się zorganizować spotkanko w Polsce i gdyby jeszcze Cebulka do nas mogła dołączyć, byłoby super. Koug to super że w końcu w domku możesz być, nie ma to jak u siebie :) Wielki 😘 dla Emilki. Jest urocza!!! Dafi no cóż, jeśli z tego sprzątania dostaniesz skurczy to... hmm urodzisz ślicznego chłopczyka :) A Mani dalej nie ma... Fisia się wybyczyła to teraz mam nadzieję, że ze zdwojona siłą będzie do nas klikać, co? Miłego popołudnia Kobitki. P.S. Moje dziecko jutro idzie do przedszkola!!!! Chyba bardziej się denerwuję niż ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBRY karla jasne że podam Ci meila angela1-31@wp.pl i z niecierpliwością czekam na foteczki 👄 mania trzymam kciuki za Ciebie staraj sie kochana nie denerwować i dużo odpoczywać👄 aniu jutro macie z Weronisią ważny dzień i wcale się nie dziwie że to przezywasz ,ale nie martw sie wszystko będzie dobrze pozna nowych znajomych będziesz mieć więcej czasu wolnego dla siebie i nas hahahah 👄 koug kochana super że jestescie w domku teraz sobie wypoczywaj a mała niech dokładnie poznaje otoczenie i rodzeństwo 👄 dziubaseczku jeszcze Cie te wymioty męczą i nawet nasilają mówiłaś o tym swej gin. bo Ty zamiast nam przybierać na wadze to chudniesz cola możesz się napic ale w małych ilościach ,ale ja po coli miałam zawsze zgagę GIGANT👄 avi lekarka by chciała by dziecko chować książkowo ,a to Ty jesteś mamą i dobrze wiesz czego Twe dziecko potrzebuje 👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a ja ostatnimi czasy nie czuje sie za dobrze strasznie boli mnie brzuch ciągle jadę na NO-SPA I V EGANTALGIN I SOLPADINA myśle że to jajnik bo w piatek byłam u lekarza i lekarka nic nie widz tylko mam twardawy brzuch i kazała mi sprawdzić sie u gin .wizytę mam na 17.09 tak póżno bo chciałam załapać sie na USG ale nie wiem czy wytrzymam i nie pujdę prywatnie do gin.........powiem wam że wyniki ANGELI CO robiłam są super i w piątek pojechałam zapisać ją do alergologa i tam pani w recepcji mnie załamała ze dopiero mogę wizytę mieć w lutym2009r.załamała mnie ,:(,ale pyta kiedy dziecko ma objawy alergii więc mówię , kwiecień -maj wtym czasie pielęgniarka przegląda ten zeszyt i mówi mam ,ale to jest 1.09. rozpoczęcie roku szkolnego pytam o której godzinie miała bym być usłyszałam miedzy 10-11 bez zastanowienia mówie niech mnie pani zapisze i takim to fuksem udało mi sie jestem szczęśliwa a zarazem troszkę się boje co tam wykaże ,ale patrząc z drugiej strony juz na 100% będe wiedziała czego unikac i jak ją leczyc a nie jak to się odbywała do tej pory zgaduj-zgadula musze uciekać bo mam gości rodzinka M . przyjechali na ur. mego mężusia dobrze że troszkę uszykowałam pozdrawiam was wszystkie i buzjaczki dla każdej z osobna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu wymioty nie nasilaja sie ale tez nie zelżały tzn. codziennie rano jak wstane obowiazkowy pawik a czasami ale zadko tez jakis do poludnia mnie wymeczy... dzis jakby lepiej i apetyt mialam, i poszlam na spacerek,sprzatnelam conieci i pranie wstawilam ciekawe czy bedzie juz tylko lepiej czy to zmylkowo dobry dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cejsc! :) Anus Ty to jestes udana! cora sie nie emocjuje jak Ty! :D :D poradzi sobie! ale rozumiem zdenerwowanie, najtrudniejszy pierwszy krok, jak w tej piosence...bardzo ja lubie zreszta! 😘 Wiolus udanej zabawy i wszystkiego naj dla meza pod te jego urodzinki! Dziubuss moze nie powinnam sie smiac z tego co napisalas, ale rozwalilas mnie tekstem: obowiazkowy pawik! :P :D :D :D no i jak tu nie buchnac smiechem! sorka! trzymaj sie Malenka jeszcze troszeczke i przejdzie! sciskam Cie mocno! Dafi! a Ty co odkurzynawa dzisiaj?! no wpadlas tu na strasznie szybko! :P hejka sprzatam ciuuus i kuniec! heheheh jak wysprzatasz wpadnij, mysle ze juz po... i teraz cos sobie dobrego w nagrode szamiesz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł my girls:-) my własnie wrócilismy z koncertu Radia Zet padam, kulosy wchodza mi w tyłek. Spowrotem to sie już toczyłam:-) Koug welcome home:-) zadzwonie do Ciebie jutro, a co do spotkanka to 20 chyba wypali bo wczesniej M. ma targi w Poznaniu. Aniu ja na kazde spotkanko chetnie sie pisze, zabioe Titka bo my z tych samych okolic i jediem do Sosnowca:-) czy gdzies tam....:-) Moja Perła jutro do szkoły, teraz sie zacznie, a Twojej Weronisi przedszkole napewno sie spodoba :-) to nie to co kiedys. ide kolacjone robic buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widac ze transport mam tak ??? :P hihiih oj Cebulcia Cebulcia jakie zaaranzowanie! hihihi dam znac co i jak w pazdzierniku... a ja to w ogole to Cie podziwiam! z brzuszolkiem na koncert! pogratulowac! bo niekazda moze tak jak Ty... Inne leza placuszkami czytajac ksiazki a ta poskakac sobie pojechala! :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś to Ty nie wiesz że i ja zaliczyłam koncert w ciąży?? Dziecko musi poznać co to muzyka live :) Mamy takich sąsiadów którzy nam od rana zapodają na basach muzykę...(tzn.pseudomuzykę bo manieczki to raczej rąbanka a nie muzyka) więc moja niunia raczej się nie przestraszy hałasu a mam nadzieję że polubi dźwięki tak jak jej rodzice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł widzę,że spać nie możecie:D:D Koug wyobraź sobie ,że tak się napatrzec na Twoją Emilke nie mogłam ,że aż w nocy śniło mi się ze urodziłam.Tylko,że rano lałam sama z siebie bo moje dziecko miało 3300 wagi i 97cm hihi Dziubassku bardzo Ci współczuje z powodu tego ciagłego żygoletto Tituś jak w pażdzierniku będe na chodzie to spotkanko jak najbardziej Cebulko Ty imprezowiczko jedna.więcej imprez a maleństwo zacznie Ci na żebrach grac Wiola sto lat dla męża z okazji urodzinek spadam moje psiochy bo jutro mam rozpoczęcie roku w przedszkolu aaaaaaaa donoszę ,że mój chłop zaczął wkońcu myślec nad imieniem dla synusia.narazie padły dwie propozycje z czego dwie odrazu odpadły :D:D:D:D.no i chyba zostaniemy przy...........BARTUSIU aaaa i jeszcze jedno.mały Fisio już ma swoje godziny buszowania.szkoda tylko,że są to godziny nocne(od 23.00 startuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko ja właśnie wiem że z Titusiem obie jesteście z centralnej Polski i tak pomyslałam że razem będzie wam raźniej w podróży :) a poza tym baaardzo chcę Cię poznać live z resztą jak i inne dziewczynki których jeszcze nie poznałam :) A te które poznałam osobiście chętnie zobaczę znowu bo fajne z nich babki :D:D:D Ja Wam już wszystkim mówię dobranoc bo idziemy z Weroniką spać haha ciekawe czy bedę umiała spać :P od jutra koniec leniuchowania :( codziennie o 7.00 mam Paulinkę no cóż wakacje się skończyły Miłych snów Psiapsiółki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoneczka:) weekend i po!! mnie nadal daje w kosc ten ucisk na nerw kulszowy:( moze któraś ma pomysł jak sobie z tym poradzic? a do tego nie moge spac nocy:( jak sie obudze nie moge zasnac:( hmmm w ksiazce przeczytałam ze mozna nauczyc sie szydełkowac:) hahaha wczoraj miałam spiecie do tego wszytskiego z mezem i jakos to wszystko naraz dało mi popalic:( dobrze ze wszyscy poszli:) młoda do szkoły, maz w pracy wiec chwile sobie posiedze w samotnosci:) i mały relaksik sie nalezy:) Dziubasku badanie przeziernosci zrób koniecznie- dziwne ze lekarz sam Ci nie zaproponował ale tak to bywa z lekarzami:( człowiek sam musi sie dokształcic:) i najlepiej ok 112-13 tyg jak pisała Agi Dafi co do badan to nie mam pojecia co potrzeba przy porodzie:( najlepiej zapytaj lekarza! Fisiu super ze wróciłas:) i zagladaj do nas mamusiu:) moze jakies fotki z relaksu:) nio długie to Twoje dziecko sie urodziło:) Koug:) kochana witaj w domku:) Emilka sliczna :) a mamusia super ze ma dostep do neta:) Titus gdzie i kiedy bedziesz oze sie spotkamy:) ale by było super:) AniaK:) tak podobno mamusie maja :) dizeci sie ciesza a rodzice stresuja:) CEBULKO:) MAMUSIA TEZ IDZIE DO SZKOŁY RAZEM Z CÓRECZKA:) nio teraz małe Ci zrobi dyskoteke:) Wszytskim mamusiom tym co do szkoły poszły powodzenia życzę:) a mi sie snilo dzisiaj ze mój mały tak raczke wyciagnoł przez brzuszek ze mogłam Go zlapac za ta raczke:) piekny sen:) sniadanko:)???? jakies propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czas do szkoły, czas do szkoły:-) powodzenia młodszym i starszym Uczniom w Nowym Roku Szkolnym:-) Validos ja tez miałam taki sen przedwczoraj że przez brzuch widziałam cały kształt Dzieciatka a na koniec wyszło ze mnie i tak chodziłam z pępowiną i nie wiedziałam co z nią zrobić. Dziwny sen:-) Tituś tak tylko z lekka podrygiwałam, co by Dzidzia do tańca za leniwa potem nie była:-) Fisia wysoka z was musi byc rodzinka, już na wstępie prawie 1m !!!!:-) :-) :-) Ania ja też chetnie Was bym poznała wszystkie, narazie miałam przyjemność balngować z Koug:-) uciekam make up robić i do szkoły:-) odezwie się potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to godzina \"zero\" wkrótce wybije ;) Moje dziecko idzie do przedszkola... w głowie mi się nie mieści a powiem Wam, że tatuś przeżywa to jeszcze bardziej. Wierzę że będzie dobrze :) Validos nie mam dla Ciebie zbyt dobrych wieści bo ani w pierwszej ani w tej ciąży nie znalazłam sposobu na te bóle pleców. Teraz mam tak paskudnie że czasem chodzić nie umiem. Mam nadzieję, że nam jeszcze przejdzie albo przynajmniej zelży bo do stycznia to ja nie wiem jak będę chodzić :( Uroki ciąży haha Kochane ja też życzę wszystkim dzieciom (i ich rodzicom też) samych sukcesów w szkole/przedszkolu wielu wesołych zabaw i oby po policzkach płynęły tylko łzy szczęścia :) Uciekam Kochane. Zdam relację później :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczyny :) Moi poszli już do szkoły,Emilcia śpi więc zasiadłam do kompa. Powrzucałam Wam na pocztę pare fotek.Nie wiem czy do wszystkich poszlo bo z 5 razy się wysyłało i ciagle jakieś błędy....W końcu doszłam do tego że Mania ma pełną skrzynkę i returny mi przychodziły :P Fisia.....ciekawe po kim to dzieciątko takie wysokie? ani mój ani Twój taki wysoki znowu nie jest ! -Listonosz? a może nadmorska miłość? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug wielkie buziaczki dla Emilci w te glubasne policusie cmok cmok. własnie machnęłam okno w pokoju.nie wysilałam się zabardzo bo i tak remont nam sie szykuje. jezusie ale mam bałagan na chacie Ania dla małej to ważny dzień w życiu.pierszy dzień w przedszkolu fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że wzięłam się za sprzątanie bo NIK ma wpaść dzisiaj do mnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze,ze od rana jak za dawnych czasow ktos serwuje kawusie albo herbatke:D ja dopieor jem sniadanie i moze gdzies sie wyrwe z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj weszlam na wagę u teściów i...+5kg!Tak mi się wydawało,że ostatnio troche sie zaokrąglilam...Brzuchol wielki,ciężko go nosić.A najwięcej mi poszlo w pupinę...To dobrze bo zawsze mialam jak orzeszek.Lenka najcześciej ładnie śpi w nocy,więc ja też mogę sobie pospać.Fajnie Koug,że już jestes w domku.Validosku dzieciaczki tak się układają,że gniotą nam to i owo.Lenka uwielbia bombardowanie pęcherza,szczegolnie wtedy jak chodzę-kibelek co 10-15 min!Fisiu mam nadzieję,że mały przestawi się na dzienne harce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie jest hasło do tego bloga ?? Dziubassek UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA Dzis oficjalne otwarcie naszego bloga na ,ktorym znajdziecie -krotki opis kazdej z nas -focie slodkich bobaskow -linki do przydatnych stronek -ksiege gosci w ktorej mozecie sie wpisac tu macie linka (mam tez go w stopce na ostatniej pozycji ) http://www.dziubassek.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, dziękuję za zdjecia :) Śliiiiczna Emilka, dobre zdjecia.. Nie ma to jak zrobione dobrym aparatem, co nie? Mój nadal nie kupił aparatu, ale ja go nie popędzam, najwyżej pożyczymy aparat na pierwsze dni maluszka z nami. I tak nie mam żadnych oznak zbliżającego się porodu, wiec pośpiechu nie ma. Schering - powodzenia u lekarza, daj znać, jak poszło. 🌻 Agi, brzuszek widać? wspaniale! :) Ania, jak tam pierwszy dzień w przedszkolu twojej gwiazdeczki? :) Pozdrawiam i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×