Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witajcie Kochane:) Ja dziś mam 7 tydzień:) Z tej okacji dostałam Kaprogest i spoko.Praktycznie mdłości mam juz codziennie i trzymią mnie cały dzień:( ale co tam ważne że kruszkowi ok:) Robur mam nadzieję ze tesciowej się odmieni bo ma naprawde ćoś nie tak z głową...wybacz szczrość... Pozdrawiam pozostałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Ja mdłości mam od 5 tygodnia ciąży,myślałam,że to od tego Duphastonu ale w poprzedniej ciąży też brałam i mdłości ani razu. Na początku dostawałam takich odruchów wymiotnych jak poczułam jakieś zapachy np.śmieci lub mięsa i w ogóle nie mogłam jeść nic smażonego - ani ryb ani mięsa.I z reguły dopadało mnie rano przed śniadaniem lub w trakcie obiadu,ale z reguły było to wymiotowanie żółcią.We Włoszech wymiotowałam już normalnie z 2 razy,że tak powiem jedzeniem i mdliło mnie okropnie (pewnie od gorąca,bo tam codziennie 30stopni i słońce albo jak plywałam na materacu w morzu).Natomiast jak wróciłam do Polski (najpierw do rodziny do Częstochowy) 25 sierpnia to przez cały tydzień w ogóle zero wymiotów,mdłości i myślałam,że mi przeszło.Ale wróciłam do domu i od razu w pierwszy dzień rano wymiotowanie (poszła cała kanapka),wczoraj i dziś też wymioty ale tylko żółć.Najbardziej mnie mdli jak mam pusty żołądek.Wczoraj zjadłam kilka malinek przed śniadaniem aby powstrzymać mdłości i niestety nie udało się.Powiem Ci,Dziubass,że mnie to powoli wkurza a do tego dziś bolał mnie brzuch.Chciałam jechać na grzyby, to mój mężulek złośliwie stwierdził,że jak mnie boli to głowa to brzuch to mam siedzieć w domu i wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochane za kciuki :)) tak mnie kusi aby jutro testa walnąć ( jutro 11 dzien fl) a zawsze mam 14 dni fl ....MYSLE O DZIS RANO BO JUZ PO POŁNOCY :)) co robić ?? może za wcześnie jeszcze będzie ?? buziaczki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka śpioszkiiiiii zaraz trzeba dziecko do przedszkola odstawić schering trzymam mocno kciukiiii Robur ja z receptą nie pomoge bo nie mam takiej możliwości:( Basiunia i Dziubassku Wy obzygołki jedne.głowa do góry.kiedyś ta :\"przyjemnośc\" minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Schering trzymam mocno kciuki za Ciebie, niebawem oznajmisz nam super wieści tak cos czuje🌼 robur Ty sobie odpuśc teściową, a jak Cie zdenerwuje to powiedz jej wprost co myslisz to jest najlepsza metoda by uniknąć nieporozumień. Basiunia te mdłosci moze nie są zbyt przyjemne ale czego nie robi się dla tych skarbow:-) ja też miałam od rana do wieczora tak do 14 tyg. wymęczyły mnie choć nie wymiotowałam. Szybko zleci:-) Dziubasku ty też jeszcze trochę i zapomnisz niebawem co to rzyganko:-) staraj się dużo wychodzić z domu bo jak sie siedzi to jeszcze bardziej to nasila mdłości. ja zaraz uciekam po moją uczennicę, ze szkoły ogólnie zadowolona tylko stwierdziła że mało zadaja im do domu i wogóle że na lekcjach to takie nudy bo w kólko jakieś sylabowanie itd.:-) Oby nie straciła zapędu do chłonięcia wiedzy to będzie dobrze:-) Aniu a jak tam Weronisia w przedszkolu? Fisia a jak Martusia po awansie? Titus where are You ?:-) Koug kiedy pierwszy spacerek, a może już był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pustki Cebulko Mała Fisia cieszy sie ,że jest juz \"wiewióreczką\"(czyli 4 latkiem a nie maluszkiem)niestety wiewiórki już nie lezakują a mała lubiała w przedszkolu pospać :D:D:D no ale za to wczesniej mi idzie na noc spac bo jest padnięta a jak tam twoja gwiazda w szkole?????? co jest z Wami dziewczynki????? pokazać mi sie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny-pustki straszne na naszym topiku...Robur fajnie,że wrocilaś,szkoda tylko,że masz kiepski nastrój.Schering nie testuj przed poniedziałkiem,poczekaj do terminu @-trzymam kciuki.Fisiu,Aniu K i Cebulko-zaczęły się emocje związane z nowym rokiem przedszkolnym i szkolnym,czas tak szybko leci,że niedługo nasze malenstwa w brzuszkach będziemy prowadzać do przedszkola...Validosku z wagą idziemy łeb w łeb...Dziubasku zapisałaś się na bad przezierności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur oj to widze dzielimy ten sam los:( tez mam dosc a jak mi mowisz,ze w 15tc tez masz twymioty to ja juz sie poddaje😭 ile to mozna noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo😭 nie najgorsze jest to,ze jak rano wstane to se zygne zółcia ale to,ze caly dzien mnie muli i MUSZE cos jesc bardzo czesto i sie bardzo pilnowac bo pusty zoladek rowna sie wymioty Agi nie zapisalam sie bo moj drugi gin jest na urlopie i bedzie dopiero w poniedzialek wiec moze uda mi sie do niego jeszcze w tyg zajsc moze on mi zorbi ta przeziernosc dzis bylam na bad. krwi na tarczyce i jak wroilam to zjadlam jagodzianke i niestety ja oddalam wiec poszlam zrobic normalne sniadanie i jakos sie znowu zle poczulam wiec sie wkurzylam i powiedzialam,ze wiecej zygania nie bedzie!!! i sie polozylam spac na 1,5h wlasnie sie wygrzebalam z lozka i nie dlugo czas robic obiad FUJ FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie .... testu nie zrobilam :)) już nakręcanie się mi minęło .... mam nadzieję ze sie uda ale jakoś juz nie wierze ... ale to nic - nastepny cykl - nastepna szansa :)) powiedzcie mi jeszcze kochane czy trymestry ciaży liczy się od miesiączki czy od owu ?? buziaczki dla Was wszystkich :) cmok cmok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! ja zyje od karminia do karmienia, od kupki do kupki. Juz prawie miesiac mija!!! ech zmeczona jestem..chialabym byc nadal w ciązy.. do tego Martynia 2 dzien nie robi kupy..w zasadzie juz 3ci. Puszcza cuchnące baki, ma duzy brzuch a kupy niet ;( daje jej rumianek, masuje po brzusiu a tu nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) mam prad w mieszkaniu:) wreszcie byli z energetyki! schering trzymam mocno kciuki:) :) bardzo mocno:) i duzo fluidków~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>>>>>> robur nie stresuj sie ne warto przez tesciowa:) w koncu jak mówia tesciowa to nie rodzina:) a wójek i ciocia :) sa kochani i z takimi ludzmi powinnas sie spotykac i z nimi cieszyc sie swoim szczescie:) i zadnych nerwów to nie pomaga dzieciatku!!! a co do recepty to niestety nie pomoge:( basiuniu mam nadzieje ze mdłosci Cie opuszcza i nie beda meczyc jak dziubaska:) fisiu:) to mała daje wieczorem troche luzu rodzicom:) agi:) nio ciekawe jak długo nasza waga bedzie podobna:) i która, którą wyprzedzi:) dziubasku mam nadzieje ze mdłosci szybko juz wreszcie mina:) kurde no moze pomasuj małej brzuszek :) ja to póki co nie mam doswiadczenia z kupkami:) a na mnie to juz nic nie działa:) na te sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to fajnie nam sie zeszło Ja narzekam na ciazowe dolegliwosci Schering ma rozterki \"staraczki\" a Kurde no jest urobiona w \"kupkach\" po pachy hehehe kazda z nas na innym etapie a swoje problemy ma:P chyba nigdy nie bedzie idelanie noooooo moze na emeryturze ale tez bedziemy pewnie stekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś lepiej.Co prawda niezbyt często się śmiałam,za to nie płakałam. Nawet odwiedziłam teściów (mąż chciał) i nie umarłam,choć nie byłam zbyt przyjemna i rozmowna. Brzuch bolał mnie tylko rano i uwaga - dziś prawie mnie nie muliło i nie wymiotowałam.Nawet zjadłam kanapkę z kiełbasą i pizzę.Ale schudłam albo inaczej - nie przybieram na wadze.Ważę ok.50 kg a ważyłam i 51,5 przed ciążą. Dziubassku - nie martw się,na pewno rzyganie Ci przejdzie,mnie pewnie w końcu też się skończy. Mania - odezwij się w końcu co u Ciebie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no TAkie życie mamuśki,karmienie,kupy,siku itp. Mnie się kiedyś wydawało,że to najgorsze,bo trzeba ciągle siedzieć przy dziecku,zero życia osobistego i to się nigdy nie skończy. Ale teraz z rozrzewnieniem wspominam czasy kiedy mały nic nie gadał i nie pyskował.Mały ma takie gadane,że potrafi gadać kilka godzin bez przerwy i mu się nie znudzi a czasami jest taki niegrzeczny,że mam go ochotę rozszarpać. Ale muszę się pochwalić dzisiejszymi jego osiągnięciami w nauce: otrzymał 2 piątki - z polskiego i religii.Jest teraz w II klasie SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny U nas dzisiaj wielki dzień, Wiki dzisiaj była pierwszy raz w szkole - jak narazie jest bardzo zadowolona (i z tego powodu ja oczywiście też). Kurde no Julek ma podobne problemy z tym że u niego jeszcze ból brzuszka( na szczęście u nas rumianek działa i jakby to powiedzieć jak go pije to górą wlatuje a dołem odrazu wylatuje - z tym że podaję normalny rumianek ekspresowy a nie granulat typu hipp bo ten nie działa.) Jeśłi mała się nie męczy to się nie przejmuj ale jeśli tak to może spróbuj czopek glicerynowy-oczywiście nie cały. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:-) Nadia odstawiona do szkoły, zjadłam juz śniadanko i chyba zrobie sobie małą drzemkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka1234
Dziewczyny czy piłyście białą herbatkę w ciąży czy są jakieś przeciwskazania???? Co pijecie w ciąży???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry donoszę ,ze zrezygnowałam z pasemek(wylatywały mi włosy) i zafarbowałam na średni brąz wyglądam jak czarownica😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję,że brzuch przestał mnie boleć,za to... nie mieszczę się już w swoje najszersze dżinsy.Wysadziło mi brzuch i to w przeciągu 4 dni,nie do uwierzenia.Normalnie czuję brzuch jak siedzę i ciągnie w dół jak chodzę.Mam wrażenie,że miałam też to twardnienie brzucha,a może się sugeruję.W każdym razie wzięłam rano magnez i będę dalej brała.Paskudne drożdże męczą mnie dalej chociaż biorę Nystatynę i nic nie pomaga. U mnie w domu wielki dzień w poniedziałek - odbiór nowego mieszkania.Nic nie robię tylko latam ze swoim chłopem po sklepach z panelami,parkietami,deskami,drzwiami itd.Niedługo już będę wiedziała wszystko o kładzeniu paneli,deski itd. Nawet wybrałam już kolor podłogi do pokojów - jesion.No,tak za 2 tygodnie będę już ekspertem od wystroju wnętrz. Tak z innej beczki,komedia w domu,bo mój Danielek zaczyna dostrzegać mój brzuch i chce całować,dotykać.Cały czas się pyta co robi dziecko w brzuchu,jak je,jak wyjdzie na zewnątrz itd a najśmieszniejsze jest to,że ma do nas pretensje,że nie powiedzieliśmy mu o dziecku wcześniej. Teściowej już chyba przeszło,nawet dała mi wczoraj zupę i kolację i dziś odbiera małego z przedszkola,bo ja byłam na grzybach w lesie ale znalazłam tylko 3 podgrzybki - grzybów u nas na razie nie ma. A ja na zwolnieniu i się byczę,jeśli tak można powiedzieć o lataniu po sklepach.Już byłam dziś w jednym centrum drewna a to dopiero godzina 12.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Roburku że na śląsku nie mieszkasz albo gdzieś bliżej-poleciłabym Ci świetnych panelarzy.W 3 godziny położyli mi 50m paneli posprzatali i pojechali. a na ból brzucha to weź nospę a jak nie pomoże to zaparz sobie zwykła herbatkę z listkami mięty.Cebulka mnie tą herbatą zaraziła i jak do tej pory bardzo skutecznie :) Jak nie masz świeżej mięty to możesz wrzucić torebkę miętowej herbaty. P.S. widzę że rok szkolny się zaczął i gówniarzerii się nudzi-znów pomarańczowa dziecinada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug Przez te 2 dni co mnie brzuch bolał brałam regularnie No-spę,dziś już mnie nie boli jak na okres,tylko czuję jakby mi się brzuch rozciągał,ale to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze :) To znaczy że macica się rozciąga i dzidzia rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak dziwnie się czuję.W pierwszej ciąży tego nie miałam i może dlatego porobily mi się rozstępy - nic nie czułam, po prostu brzuch rósł.Teraz stosuję ten krem L'Oreal Sculpt na rozstępy i mam nadzieję,że się nie powiększą.A może dlatego czuję brzuch,bo ciągnie mnie jakoś blizna po cesarce w dole brzucha,jak myślisz? Ma to jakiś związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle Koug to gratuluję nowego potomka i niech Ci się zdrowo chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug zobaczysz jak to gówniarstwo zacznie wagarowac.dopiero zaczną włazić:D:D:D:D:D:D Roburku mnie tez boli tam na dole.oj najgorzej z rana.niekiedy tak drętwieje,że siedzieć się nie da hehe zmykam po małą fisie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zalewajkę robiłam i mam knedelki od Mamusi:-) Robur mnie też w brzuchu ciągle coś kłuje, strzyka, a jak szybko się zerwie to dostaję takiego przykurczu chyba mięsni że przez pare sekund nie moge sie ruszyc. Jak juz czuje jakieś bóle jak na miesiączke to wtedy wezmę nozspe ale i tak zauważyłam że najlepiej wtedy położyć się i odpocząć:-) mnie to już tak wywaliło brzuszek że wyglądam jak na 7m-c a nie 5:-) Dziewczyny a wy czujecie nieraz tak nisko Dzidzie jakby rozpyczała sie nad pęchęrzem i wtedy brzuszek robi się taki twardy w tym miejscu? a jak z plecami u was? mnie po całym dniu to tak bolą że bez masażu mojego M nie ma opcji bym usnęła. Mój Bąbelek rusza sie coraz więcej choc nie są to silne kopniaki dośc często daje o sobie znać:-) Fisia ja tez sie przefarbowałam na taki brązik bo stwierdziłam że całe życie w blondzie to nuda:-) już mi troche zjaśniały bo robiłam jakąś odżywka bezpieczną w ciąży i mam teraz taki karmelowy czy jakiś tam:-) przyzwyczaisz się zrób sobie kocie oko do fryzurki i mąż będzie zadowolony;-) Koug a propos miętki jutro jade do teściów to nazbieram i znowu zamrożę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi nazbieraj więcej :P Roburku ja też tak miałam jak mi się mała rozpychała już się bałam że dziecko będzie miało ADHD a tu jak wyskoczyła to jak ręką odjął -grzeczna jak aniołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,jestem z sąsiedniego topiku.Mam do Was kochane pytanie,czy miałyśćie plamienia w ciąży?ja jestem w 6tyg.i własnie dzis pojawila mi sie brązowa wydzielinka.Nie bylo jej duzo,ale przestaraszylam sie i poszlam do gina.Ten przepis lmi duphaston i kazał leżeć.Może pocieszycie mnie troche bo strasznie sie martwie tym.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×