Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziubassku No,niestety kochana nie masz mi chyba co gratulować.To,że nie narzekam nie znaczy,że nic mi nie dolega.Owszem,wczoraj i przedwczoraj było super,bez żadnych nudności czy rzyganka.Za to dziś cały dzień mi jest niedobrze,odbija mi się,mam zgagę no i rano nie mogłam spać zjadlam 2 brzoskwinie,bo byłam głodna ,zdenerwował mnie synek,bo nie moglam go wyszykować do szkoły zrobiło mi się niedobrze i miałam takie \"rasowe\" wymioty - poszły brzoskwinki i herbata.No,ale po tym tak przez 2 godziny czułam się lepiej ale później cały dzień te objawy co pisałam.Teraz jak piszę też mi niedobrze,mam wrażenie jakby żołądek podchodził mi do gardła,piecze mnie cały przełyk,mam zgagę - no ale chyba nie ma sensu abym za każdym złym samopoczuciem tu się skarżyła na forum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletko - bardzo mi przykro z powodu tego co się stało. Ściskam!. Aniu K - Twoja Weronika jest dzielna i da sobie radę :) Uważam, że przedszkole jest bardzo ważne dla rozwoju społecznego dzieci, wiec nie zastanawiaj się, czy dobrze robisz, bo na pewno tak! :) Nie możesz trzymać córy pod kloszem. No a dodatkowo język - cudo! bedzie spikała po angielsku jak ta lala! :D Buziaki! robur, na zgagę dobre jest Rennie (po posiłku) Możesz pić też siemie lniane - jak piję regularnie, to pomaga :) Uczysz angielskiego - super :) Uwielbiam angielski, niedługo zamierzam się zapisać na kurs, bo ostatnio nie korzystałam za dużo, a mam taką teorię, że język obcy jest jak mięsień, trzeba go regularnie ćwiczyć. No i może bym się przygotowała do CAE... Czytam książki po angielsku i w zasadzie mam parę do odstąpienia - porządki. Jeżeli byś chciała dla siebie lub uczniów, to daj znać. W zasadzie to takie raczej proste czytadła. Dziubassku, pytałaś ostatnio do kiedy mnie trzymało... do marca w zasadzie cały czas. Kwiecień coraz rzadziej. Maj - sporadycznie :) Trzeci miesiąc był najgorszy :( Potem już z górki :) Dziś mam świetny nastrój i bardzo dobre samopoczucie :) Wczoraj złapały mnie jakieś małe skurcze... Szybko przeszły, ale już się cieszę, bo to chyba przepowiadające. Chyba już tu nie zajrzę przed porodem, bo jadę dziś do rodziny bliżej szpitala. Wreszcie - chłop mnie już wygania od 2 tygodni, albo się tak martwi, albo jestem taka nieznośna, hihi ;) No może jeszcze koło południa zajrzę... A teraz zabieram sie za porządki. Ale najpierw zrobię coś bardzo przyjemnego, przejrzę rzeczy, które zabrałam dla niuniusia do szpitala i sprawdzę, czy wszystko mam :D może jakiś jeszcze dodatkowy sweterek zapakuję, bo pogoda taka niepewna. Pozdrawiam i do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyslałam,że Wam o tym napiszę.Otóż koleżanka (a właściwie moja była uczennica) wysłała mi informację o tym,że można dostać ciekawe próbki kosmetyków Maybelline.Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić ankietę (imię,nazwisko,adres itp.) i wysłać im maile swoich 10 koleżanek.Z tego co czytałam to te nagrody są dość atrakcyjne np.jednorazowo dostaje się taki zestawik lakier do paznokci,maskara,20 probek jednorazowych i coś tam jeszcze nie pamiętam.Jakby któraś była zainteresowana (ja się już zapisałam,zabrało mi to 2 minuty) podajcie maile,wyślę Wam zaproszenie i trzeba tylko kliknąć i wypełnić tę ankietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Roburek mój mailik masz w stopce więc klikaj ide dziewczynki zaraz do ginka.Jak wróce to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou.. a ja jestem po pierwszym sexiku od czasu porodu ;) bylo SUUUUUUUUPER! ;) wcale nie ma efektu \"wiadra\", u mnie ten porod nawet pomogl, bo juz mnie nie boli, a wczsesniej czasem w niektorych pozycjach mnie bolalo. Coz, moj mąż poszalal, mial w koncu 7 miesięczną przerwe, no nie licząc tego delikatnego razu, ktory mial za zadanie wywolac na świat naszą córcie. I sie udalo, bo rano po tym zebraly mnie skurcze. Ok, dzis powtorka z rozrywki ;) A i uzywamy gumek narazie, bo tabsow chyba narazie nie moge. ps. trzymajcie kciuki bo ide dzis zdawac teorie na prawko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja troche zabiegana bo ruszyliśmy z budową, biurokracje mam juz za sobą teraz tylko patrze jak koparki jeżdżą po moich salonach;-) dzisiaj mi się śniło że na usg wyszedł mały siusiak:-) taki tyci:-) okaże sie za tydzień co tam moje Dzidzi skrywa miedzy nóziami:-) a mnie coś dzisiaj mdli i zaraz chyba się walnę do łożka. Wiolu przykro m z powodu znajomej, ja mam dzisiaj pogrzeb Cioci. Dafi trzymaj się kochana, życzę ci leciutkiego porodu i żebys Synusia szybko zobaczyła:-) Fisia, Validos jak tam u was z ruchami, czy w 20 tc czułyście już mocne czy takie leciutkie? moja Niunia jest bardzo subtelna i tak leciutko kopie mame, wczoraj to tak żadko jakoś...oczywiście już sie denerwuje. ide sie zdrzemnąć. buziaki dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no Teraz mój m.czeka na szaleństwa łóżkowe,gdyż u nas też posucha (mam jakieś drożdże i z seksu nici).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam przy okazji zaproszenia jeszcze do kilku z Was.Jak chcecie to skorzystajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK Kobietki ja tylko na chwilkę wpadłam sie przywitać bo wziełam sie za pranie i sprzątanie pracuje dopóki mam wenę do roboty dziś zapisuje moją gwiazdę na naukę tańca i o 14:30 mamy lekcje pokazową jak taka lekcja będzie wyglądać a co jest najgorsze to ja chce by Angela chodziła o ona tak nie do końca bo będzie mało chłopców, a ona tańczyć z dziewczynami nie będzie mam nadzieje że dziś jej się spodoba bo to ma być każdy rodzaj tańca nie tylko towarzyski, ach te nasze pociechy mają pomysła ,ale to dobrze maja osobowość roburku angielski super mam nadzieje że pomożesz jak by co w lekcjach???;) dziewczynki jesteście kochane zawsze mogę na was liczyć dziękuje za słowa wsparcia i otuchy buzjaczki ogromne ...życzę miłego dzionka aa zapomniałam wczoraj byliśmy w cyrku i powiem wam że od razu psychicznie stoję lepiej niby nic a pomogło :)::)❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko przykro mi z powodu cioci głowa do góry a co do dzidzi to maje dziewczynki SANDRUSIA szalała i zawsze była chętna by mnie z kopać aż żebra bolały a z AGNELKą na odwrót jak już łaskawie sie ruszyła to było raczej po 22takie silne i pożądne kopniaki a w dzień ...często latałam na brzuszki bo oczywiście strach był większy ,ale powiem Ci za to teraz nie ma na nia mocnych ona zawsze ma siła i chęć do zabawy i biegania i to jest cała moja ANGELA w niej jest siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avi to się rozszalałaś używaj kobieto tych rozkoszy o jakim ty wiadrze mówisz jeszcze zaszyją jak by jakieś luzy za duże były :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu przykro mi z powodu Twojej znajomej...Dafi to już ostatnie chwile w dwupaku!Aniu K moje dziecko jest bardzo aktywne,tak od 18tc czuję mocne kopniaki,dobrze,że chociaż w nocy daje pospać...Avi ale Ci zazdroszczę...u mnie jeszcze sporo celibatu...Roburku jak masz jeszcze wolne ankiety to poproszę na maila gusiaa07@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta, nie było mnie dosyć długo a tu się działo...... Troszkę już Was poczytałam ;) gratuluje mamusiom i kobietkom zaciążonym ;) U mnie wszystko dobrze już niedługo 24 tydzień zaczynam ;) jak to szybko zleciało, byłam na usg niedawno i maluszek waży 497 g, prawda, że kolos hihihihi ;) jaka jestem szczęśliwa, jest zdrowy kolejne badanie to potwierdziło, poza tym rozwija się prawidłowo, wszystkie narządy wykształcone, teraz tylko rośnie wraz z mamusi brzuchem ;) i doskonali wykształcone narządy ;) Martwiłam się o szyjkę a tu 44m także jest dobrze ;) Poza tym dopadły mnie straszne zaparcia ;( to jest koszmar ale powoli sobie z nimi radzę, przechytrzam je i wiem w jaki sposób, moja dieta jest coraz bardziej warzywna, lekka, jednak nie przesadzam z owocami.....i piję herbatki, wodę itp. ;) Na razie przytyłam 5,2 kg w dalszym ciągu utrzymuje mi się waga a to 23 tydzień ciąży się będzie kończył, ale chyba to prawidłowo.... Ok. posiedzę jeszcze trochę ;)i Was poczytam....... A jest dużo tego pisareczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Kasia -Ty powinnaś spisywać te swoje sny.Gdybym była wydawcą zrobiłybyśmy złoty interes-jak J.Rowlling z Harrym Potterem dla dzieci tak Cebulkowe sny dla mamusiek w ciąży :) Malwina -moja Emilka w 22tc ważyła 503g :) Avi -no Ty kochana to masz dobrze.. ja jeszcze trochę muszę poczekać.W sumie wczoraj odpadł mi 2 szew ale nie wiem jak tam te 2 wewnętrzne się mają....w sumie to dopiero 2,5 tyg więc do pełnych 6 sporo czasu a i tak mi się wydaje że szybciej się zagoi. a co do efektu wiadra to Wiola ma rację :D totalna bzdura i mogę potwierdzić że po porodzie jest fajnie :)-zobaczymy jak teraz będzie bo po Oli po znajomości kumpel pobawił się w krawca na życzenie Jacka 2 minuty cierpienia przy szyciu ale za to potem efekt miodzio :) A gdzie Tituś,Majek Mania.... :( Aniu K. -SZczekamy juz na Was!- pozbieraj mi dziewczynki po drodze i przywieź.Jacek ostatnio nawet pytał o Krzysia :)Powiedziałam że teraz w promocji będzie dwóch :D Emilka rośnie jak zydowski procent.Ponoć to najlepiej na zdjęciach widać.Dla mnie i tak wciąż jest maleńka.W tym tygodniu zamierzam juz wyjść na spacer-zamierzam bo wciąż czekam na pościel do wózka,którą zamówiłam na allegro po wyjściu ze szpitala :o Poza tym w piatek chcieliśmy pojechac już na 1 wizytę u lekarza...oczywiście o ile doczekamy się na pesel dziecka by móc wyrobić białą książeczkę a na to tez nam powiedzieli żeby czekać nawet do 28 dni... Z wszystkim tak jest tylko czekać i czekać :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ale maluszek mój ważył tyle (497 g ) na początku 22 tygodnia, byłam na tym drugim usg, określającym czy dzieciątko się dobrze rozwija, teraz rośnie gwałtownie i mslę, że przez te półtora tygodnia jest już dużo większy bo mój brzuszek też się powiększa.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki ;) teorie zdalam, praktyke mam na koniec października dopiero ;/ do tego dzis chyba nikt nie zdal, znowu wdzialam jak wracaja do osrodka po stronie pasazera. Zenada po prostu. co do sexu to coz, jest lepiej bo nie boli ;) przyznam sie ze ja nie miewam o....pochwowego, i licze ze teraz po porodzie wreszcie bede miala. Zawsze mialam na tym punkcie wielkie kompleksy ;( Koug to ty bylas nacinana skoro masz szwy? wydawalo mi sie ze nacinaja tylko pierwiastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no to gratulacje, ja nie mam prawka, chociaż mąż mnie wysyła, teraz to się boję w ciąży, pewnie zrobię gdzieś na stare lata.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam nacięta ani przy pierwszym porodzie ani teraz.Miałam małe pęknięcie na 4 szwy 2+2 w środku.przy Oli był problem bo miała dużą główkę dlatego bylam nacinana.W ogóle była największa z moich dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem. a poza tym wogole to od tygodnia swedzi mnie tam w srodku tak ze nie wiem, a dzis to juz piekielko istne! wsadzilam globulke Crotlimazolum i jest jeszcze gorzej ;( to chyba po tym sexiku nocnym taki nieprzyjemy efekt. ps. kupilam dzis sobie papierosy, ale palic NA SZCZESCIE nie moge ;) nie smakuja mi dziady.I git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek zmarła mojego kuzyna córka ( 17 lat) w sobotę miała pierwszą chemię bo tydzień temu wykryli jakiegoś chłoniaka u niej – w sobote wieczorem straciła przytomność i zmarła w poniedzialek rano o 8:00 w piątek pogrzeb :(( rowne dwa mc temu ( 8.lipca) zmarł jej wujek ( mój kuzyn) nagle – młody chłopak 44 lata MUSZE TROCHĘ ODPOCZĄĆ –

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki byłam wczoraj u Ginka z wynikami badań.spadła mi hemoglobina więc dostałam Tardyferon 2razy dziennie.poza tym wszystko oki.Mały rośnie i już nieźle daje mi popalić.wybiera sobie różne godzinki kopania i buszowania dziewczyny przykro mi z powodu śmierci waszych znajomych ahaaa wczoraj miałam zebranie w przedszkolu.jestem lżejsza o kilka stówek.ahhh te opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Wczoraj tyle się do Was napisałam i mi wcięło a potem już nie miałam siły znowu pisać. Może teraz zanim jeszcze wyjdziemy do szkoły i przedszkola. Po pierwsze Wiolu, Cebulko i Schering bardzo mi przykro z powodu śmierci Waszych bliskich. No cóż jak mówią, śmierć to jedyna pewna rzecz w życiu. Niestety jedno zycie przychodzi na ten świat inne gaśnie... nie zawsze spełnione. Przykro mi. Fisia cieszę się że mały Fiś rośnie zdrowo. Ja jestem szczuplejsza o 50 euro każdego tygodnia ;) no ale to i tak o połowę mniej niż w normalnym przedszkolu - żłobku a mam też nadzieję, że korzyści będą ogromne :) Ja wczoraj po powrocie z przedszkola poszłam prosto do łózia. Musiałam przespać moje niepokoje bo z rana pierwszy raz moja Gwiazda zaczęła marudzić, że nie chce do przedszkola a na miejscu łezki jej poleciały bo ona chce do domu. Posadziłam ją na krzesełku pocałowałam powiedziałam nauczycielce żeby ją przytuliła i wyszłam a za drzwiami mnie też łezki poleciały :( Po chwili jak zajrzałam to siedziała z panią ale już nie płakała. Mam nadzieję, że dziś już będzie dobrze. A najlepsze, że jak po nią przyszłam to bawiła się roześmiana a potem do mnie przybiegła i mówi \"Mamusiu ja dzś nie płakałam\" :) Bo juz w ciągu dnia nie płakała a o tym maleńkim incydencie rano zapomniała a co ja się zestresowałam to moje :) Koug ja na pierwszej wizycie z Weroniką byłam bez nr pesel. Potrzebna była tylko książeczka ubezp. rodzica. Jeśli Ci zależy na tej wizycie to sprawdź to bo może nie musicie tak długo czekać. Kurde no gratuluję zdanej teorii i będę trzymać kciuki za praktyczny. No i gratuluję udanej nocki :P A tych wstrętnych papierochów nawet nie kupuj! To świetnie, że Ci już nie smakują :) Bo niestety nawet nie paląc przy dziecku szkodzimy mu przynosząc szkodliwe substancje na ubraniach włosach dłoniach. Ale to pewnie wiesz :) Hej Malwina jak tam po urlopie?? Wypoczęci?? Cebulka teraz to już tylko \"niech się mury pną do góry\" ;) Ani się obejrzysz a będzie się wprowadzać do Waszego wymarzonego domku :) Dafi ciekawa jestem kiedy Karolek zdecyduje sie przyjść na ten świat :) 3 dni do terminu... to już coś! Robur widzę że szykuje się pracowity czas :) Ale to chyba sama przyjemność takie urządznie własnego M, co? Zamirzacie się wprowadzić przed narodzinami Maluszka? Dziubassku trzymaj się, będzie coraz lepiej. A jak tam po konsultacji u endo? Poradził coś na te wyniki badań? Dobra kończę, bo muszę uczesać moją Gwiazdkę i szykować się do wyjścia. Dziś z 3 dzieci + 4 jako \"pasażer na gapę\" ;) POzdrawiam i miłego dnia życzę :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj tez sie napisałam i sie nie wyswietliło:( masakra wczoraj byłam na sesji zdjeciowej brzuszka jak bede miec fotki to na pewno wysle:) na pewno beda sliczne:) dziewczynki strasznie mi przykro z powodu smierci Waszych bliskich:( Fisiu ja tez łykam zelazo i wyniki lepsze niz miesiac temu!wiec na pewno beda lepsze:) Kurde no to teraz egzamin praktyczny i bedziesz smigac po naszych drogach:) uuuu Ty juz po pierwszym sexiku:) to prawie jak pierwszy raz:) a ja dzis ide mojego małego podgladac:) bo mam wzyte o 16.30:) miłego dzionka słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Weronisia dzielna dziewczynka i wkrótce juz nie będzie łez Validosku czekamy na fotosiki. aaaa od poczatku ciązy przybyło mnie .........2.5 kg.brzuchol mam wielki ale mały chyba korzysta z zapasów mamusi.niech zabiera ile chce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze,ze kazda zajeta jest swoja pociecha ta w brzuszku albo juz dawno rozpakowana:P niestety ja nie mam histori przedszkolnych bo nie mam kogo wysyłac tam... jakos powoli sobie radze, pobecnie zaczynam brac relanium i troche mi lepiej na duchu i w ogole samopoczucie jakby lepsze... Ania K dzwonilam do endo kazał zrobic jeszcze FT4 i jak wyjdzie w normie to nic nie bedziemy robic a jak wyjdzie nie takie to podniose troche dawke leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×