Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziubasku nie bierz tego ;( Jeśli już weź sobie melisę - herbatkę ona wspaniale ucisza maleństwo, uspokaja i działa rozkurczająco....;) A jeszcze pamiętam, że miałas kłopoty z pęcherzem kiedyś, teraz na to uważaj ja profilaktycznie piję herbatki z żurawiny i soczki, one oczyszczają układ moczowy i zapobiegają infekcją..... Ogranicz to relanium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tz. uspokaja w dobrym słowa znaczeniu.....dzidziuś się relaksuje, zresztą ja lubię przed snem sobie wypić albo w ciągu dnia czasami, w nocy po tym zauważyłam, że lepiej śpię ;) Polecam, aha i jest zalecana w ciąży, nie ma żadnych przeciwskazań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J ruchy poczułam tak ok. 17 tygodnia tzn. takie delikatne coś w brzuszku.....a później to już się tylko wzmacniały, czasami słyszałam non stop tak jakby dziecko miało czkawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Dziubasek zmieści się bo jeśli jutro wkracza w 14 tydzień ciąży, to we wtorek, bo wtedy ma badanie, będzie w 13 +5 dni Czy się mylę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj jak tutaj pusto, ok. ja tez zaraz zmykam pewnie będę wieczorkiem, idę do lekarza ;) Ale zimno, deszczowo, że nie chce się wychodzić ;( Hmm ale trochę ruchu trzeba, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melsuje się znowu:D:D:D:D Dziubasku ja z małą Fisia jak byłam w ciązy to byłam taki nerwus ,że poprosiłam lekarza o jakies tabletki na uspokojenie .Jezusie jak On wtedy kręcił nosem.Nie chciał mi ich dać ale w rezultacie przepisał relanium dwójke ale powiedział ,że mam wziąśc tylko w nagłym przypadku.w rezultacie sam fakt ,że mam te tabletki w domu w razie czego uspokoił mnie i nie brałam.Ogólnie starałam się nie brać żadnych tabletek nawet jak mnie ząb napierdzielał tak,że spac nie mogłam po nocach. Aniu zbliżaja sie moje i młodej urodziny.oczywiście jak co roku szykujemy jedna impreze i powiem szczerze ,że poraz ostatni bo takie nerwy jak mam w tym roku(nie związane z moim błogosławionym stanem:):))wszyscy coś wymyślają,cudują kombinują.Pierdziele na drugi rok NIE robie zadnej imprezy chociaz by się mieli poobrażać nie dogodze nie bede opisywac tego tu na forum bo pewnie złosliwości pomarańczy by nie zabrakło. ale jednym słowem płakac mi sie chce NIkt Qrfa nie zapytał czy w czymś pomóc.sama zapierdzielam piekę.gotuje myje okna.skakam po domu jak małpa ale jak tylko ktos zadzwoni to pierwsze co pyta\"a kto będzie????\" i \"co dobrego bedzie do jedzenia\" a g..no ufffffffffff ulżyło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia Oszczędzaj się,nie wolno po niczym skakać,myć okien itp.Niech sobie sami myją i szorują wszystko.(mam na myśli Twoich gości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 lat lecze sie na depresje skonczylam w momencie kiedy zaszlam i w tedy psychiatra odstawil mi leki i dal relanium mialam brac 2 razy dziennie po 1 tab. nie bralam!!! teraz zaczyna sie 4 m-c a ja zaczynalam miec coraz silniejsze ataki paniki,chisteri,placzu itp co bardzo szkodzi dziecku, u gina polozna mnie zobacvzyla i tez zalecila relanium ale 1 raz dziennie a ja biore po pol moja mama CAŁA ciaze brala relanium na podtrzymanie i ma zdrowe dziecko takze mysle,ze to mniejsze zło a skoro sie teraz zle czulam i lek mi pomogl to spokojnie moge brac po tabletce puki nie wydobrzeje... jak bym teraz miala nawrot depresji to jestem przekreslona razem z dzieckiem bo w tedy leze i rycze caly dzien,ze nie chce juz zyc, niestety kto nie chorowal ten nie wiem jakie to okropne:(:(:( ruchow nie czuje razej przemieszczanie sie ale to baaaaaardzo zadko, nie wiem co to dlatego napisalam a na przeziernosc ide w 13t5d czyli sie mieszcze na styk:) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMANKO !! kobietki jestem padnieta dopadło mnie mnie jakies wirusisko wzystko mnie boli katar to mam taki że nie nadążam wycierać łeb pęka gardło boli i coś czuje że napuchło z lewej strony ogólnie jestem do D....!!!!!! idę do łóżeczka bo oczy mnie szczypią kołderko GRATULUJE CóRECZKI i życzę wiele radości i pociechy z córeczki i oczywiście dużo zdróweczka i uśmiechu dla całej Twej rodzinki kurde ja już to przeszłam i wiem meble teraz są drogie ,ale wszystko co dobre i ładne to niestety kosztuje !!! PS. buzjaków nie przesyłam bo zarażam kolorowych snów kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku moja ginekolog mi poleciła herbatki z melisy, mówię Ci rewelacja, nie wiem czy wczytywałaś się w to co wyżej napisałam, ale są super...... Ja się odprężam po nich nieziemsko, wypróbuj......są to zioła w torebkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u lekarza wszystko dobrze właśnie wróciłam...;) Dzidziuś rośnie, wkraczam w 24 tydzień, mam brać magnez z B6, nospę na twardnienie brzucha, ale nie często... Do tej pory nie mam żadnych upławów, infekcji nic, aż ginekolog powiedziała, że wszystko dobrze przebiega i badania są super wszystkie..... Mówiła, abym w dalszym ciągu piła żurawinę - herbatę (na drogi moczowe zapobiegawczo, bo teraz taki okres zdradliwy i tą meliskę na odprężenie......;) Ale ja już ją piję z miesiąc....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku myslę, że jesteś pod opieką dobrych specjalistów i oni wiedzą co robią i jakie medykamenty Ci przepisują znając Twoją historię medyczną i obecny stan. Czasem niestety tak bywa że trzeba wybrać \"mniejsze zło\". Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją Kruszynkę by wszystko było w porządku az do rozwiązania i jeszcze długo po nim :) Staraj się dużo wypoczywać i skupiać teraz na pozytywnych aspektach Twego życia a na pewno to Wam pomoże. Uśmiechaj się dużo a dołki szybko zakopuj ;) Wiolu wracaj szybko do zdrowia 🌻 Fisia a co dobrego do jedzenia będzie na imprezie??? :P A tak poważnie to Cię rozumiem w pełni i uważam podobnie jak Robur, że powinnaś olać towarzystwo i jak im przeszkadzają nieumyte okna to niech sami umyją! I ciasta i sałatki też niech sobie przyniosą a co! Malwina to dobrze, że u Ciebie i Dzidzi wszystko w najlepszym porządku. oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku to wg mojej ginki dopiero zaczynasz 13 tc a nie 14-13+5 to jest 13 tydzień a nie 14.Hormony szaleją u Ciebie-bardzo współczuję,ja w ciąży mam bardzo dobry nastrój,oprócz tych dni kiedy coś się działo bardzo niedobrego.Zreszta ja raczej jestem taką osoba,która nie ma skłonnosci do depresji-jak się wk..to wyrzucam wszystko z siebie i od razu mi lepiej!Nie dzielę wlosa na czworo,zawsze staram się znależć w kazdym problemie coś optymistycznego-jestem silną babą!Relanium może nie jest super lekiem dla ciężarnej ale jesli czujesz się po nim lepiej to bierz tylko z umiarem-pij meliskę!Validku super,że po badanku ok,ja ide w przyszłym tyg.A jak waga?u mnie nadal +5 kg.Fisiu olej przygotowania do imprezy,niech wszyscy skaczą wokół Ciebie.Kołderka gratuluję córeczki!Titku,Aniu K,Cebuko,Malwinko,Roburku,Avi-buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja napisalam ,ze ja pujde we wtorek na przeziernosc to bede w 13t5d a dzis dokladnie skonczylam 13tc i zacznie leciec 14tc... ahh te obliczenia:O dziewczyny trzeba sobie jakos radzic bo jak sama sobie nie pomoge to kto inny;) milych senkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi bo twoja ginka pewnie liczy skończone tyg, prawda? Dobranoc psiapsiółki moje, miłych snów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Ja w I ciąży z synkiem byłam w takiej depresji,że nie widziałam sensu życia.Poszłam wtedy do psychiatry,super lekarz,rozmawiał ze mną godzinę (państwowy) i uświadomił mi,że to nie moja wina,że tak się czuję (a mojego ojca nadużywającego alkoholu).Prześledził całe moje życie,dzieciństwo itp.Ja wtedy nie chciałam dziecka i to był przede wszystkim powód mego okropnego samopoczucia (cały czas płakałam) a wtedy lekarz mi powiedział,że pokocham dziecko i docenię,że je mam jak będę z mężem siedziała przy jego łóżeczku jak będzie chory.Do tej pory jak sobie przypomnę jego słowa lecą mi łzy z oczu.Jakby wykrakał,gdyż mały jak miał 2 latka miał okropne poparzenie i oboje z męzem płakaliśmy przy jego łóżku w szpitalu i w czasie kiedy leżał na oddziale i w czasie operacji.To było straszne.Byłam u tego psychiatry tylko raz a jednak mi pomógł.Żałuję tylko,że nie zapisałam sobie jego nazwiska,może bym sobie kiedyś do niego poszła tak pogadać.Może Tobie Dziubassku też potrzebna jest rozmowa z takim wspaniałym lekarzem? Nie dał mi wtedy żadnych leków,a udało mi się przetrzymać ten okres i urodzić zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry fisiu ;), dzień dobry dziewczęta... \"Pobudka wstać koniom wody dać \" - jak to śpiewała moja babcia...;) A ja już po śniadanku, dzisiaj zimno strasznie, aż się nie chce nosa wystawiać na zewnątrz. A mnie czeka jeszcze dzisiaj wyjście, ale ok. południa może trochę powietrze się ociepli ;( Mam nadzieję... Idę oglądać \"Pytanie na śniadanie\" któraś to lubi??????? Większość z Was śpi jeszcze a ja takim rannym ptaszkiem się zrobiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę po czeka na mnie zielono - winogronowa herbatka , pychotka...;) Mąż mi kupił w herbaciarni...;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zauważyłam, że kiedy jest tak chłodno na dworze (my śpimy przy otwartym oknie) to się dużo lepiej śpi... Nie ma takiej duchoty, na jedno to dobrze te jesienne miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei zrobilam się nocnym markiem-wstaję dopiero po 10-ej.Malutka jest grzeczna rano,daje mamusi pospać.Mam nadzieję,że nie zmieni jej się jak się urodzi..Cześć Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Wy nygusy jedne.nic nie piszecie ja zrobiłam juz dwie sałatki i śledzie.zaraz się biore za pieczenie ciast aaaa i chata wysprzatana.moga mi kukać i lukać po kątach.mam czysciutko narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia dzielne z Ciebie dziewczę ;) A ja wróciłam z powietrza, chociaż na mieście nie jest ono rewelacyjne ;( ale zawsze to odrobina wiaterku ;) i jakiejś zmiany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jadłam do tej pory chińszczyzny a dzisiaj naleciało mnie na zupkę chińską tą z konserwantami tak mi się chciało strasznie, że kupiłam a mam jeszcze pyszną rybną ;) Tak sobie myślę, że kruszynce to się nie spodoba ale chyba bardzo źle jej nie zrobiłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też miałam ochotę na coś niezdrowego-na obiad zjadłam chipsy kukurydziane z sosem serowym i trochę mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi widać tego nasze maleństwa potrzebują, ja mówię, jeśli ja mam ochotę to pewnie dzidziuś też.....ale może się mylę, przecież on też nie może spożywać ciągle sterylnych posiłków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×