Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

podpisuje liste obecności na dziś i pierwsze me pytanko do naszej KOUG kochana masz już wiadomości od naszej mamuśki czyli fisiolka :):)ciągle myśle o niej jak sobie radzi i czy jest juz po wszystkim jak będziesz mięć wiadomości to daj znać na tel. podam ci nr. swoj meilem (oczywiście jeśli masz takie życzenie z góry dzia ) fisiunia trzymam kciuki za was oboje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniała bym sie pochwalić dzis moje dziecko dostało dwójkę bo nie miała odrobionej pracy domowej z religi , ale ta pani jest jakas zacofana bo dwój juz niema tylko są jedynki ,ale co tam i tak tez musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunt w bialy dzien! ja tez sie podpisze... Anus nic nie dalo sie zalatwic... :( jak pokryja mi kurs to bede sakac ze szczescia... nic nam sie nie nalezy... a co do macierzynskiego to wyglada ze i tak go dostane, i babka powiedziala, ze dla niej nie ma zadnych przeciwskazan co do tego, bo w 2007roku mialam oplacone min 26tyg PRSI i nie jest tu wazne czy pracuje do tego 6mca czy jestem bezrobotna... Wiolus Validek pisala ze Fisioł ma cc jutro, wiec teraz pewnie ja glodza :( bidula nasza... Cebus jak sie czujesz po urodzinowej imprezie? mam nadzieje, ze sie nie wymeczylas hucznym ich obchodzniem. A Validek co???????? szafki skreca? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo Melduję posłusznie że Fisia jeszcze w dwupaku.Jutro z rańca szpryca w doopę i szykowanko do porodu. Jak już będzie po wszystkim to ma się odezwać buziaki 4ALL 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski!!! Jak to miło Was znowu \"zobaczyć\":) Tyle czasu tu nie zaglądałam... Na nic przy Natalce czasu nie mam, do tego musiałam poważnie zająć się moim zdrowiem, no i tak - nie wiedziećkiedy - pół roku minęło! Widzę, że wiele sie zmieniło, cieszę się, że nadal można Was tu spotkać. Pozdrawiam gorąco, postaram sie częściej zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia pewnie sie szykuje na CC a Bartuś do nas:) trzymajcie sie słonka!!! Titus z tymi szafkami zgadłas:) tylko maz skrecał komode i łózko! mam nadzieje ze kuchnie dzis skoncza:) i bede mogła od jutra układac rzeczy!!! oj słonka ja coraz tej siły mam mniej :( musze chyba zmienic dilera:) na innego!!!!!!!!!!!!! oj coraz ciezej! ale wczoraj łazienke wysprzatalam :) OJ DUZOO ROBOTY ale do soboty moze jako tako bedzie:) Sylwio:) zagladaj czesciej do nas:) Koug czekam na wiesci :) od Fisi meza:) jakis pomysł na sniadako macie bo ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza,z dzieckiem wszystko w porządku,szyjka długa,twarda,zamknięta,brzuch miękki,waga dziecka pasuje na tydzień ciąży. Okulista obiecał,że wystawi mi zaświadczenie o konieczności cesarki ze względu na oczy (silna krótkowzroczność).Faktycznie ostatnio pieką i szczypią mnie te oczy,krwinki popękane,może to wpływ hormonów a może mi się przypalętała jakaś infekcja.Wizytę mam dopiero na 12.01 ale dobrze,że lekarz mi obiecał tę cesarkę,teraz jestem spokojna,że nikt mnie nie będzie męczył porodem naturalnym ( i tak pewnie bym sama nie urodziła,bo moja szyjka się jak widać sama nie otwiera przy porodzie - tak miałam przy pierwszym porodzie,zero rozwarcia mimo oksytocyny) a i tak skończy się cesarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis no ciekawa jestem jak tam Nasza Fisia:-)?! może już jest po.... dzisiaj takie ładne słoneczko, hmmm wyszłoby sie na spacerek:-( miałam się Was zapytac kupowałyście jakieś stajniki jak to mówi moja Nadia:-) do karmienia? polecacie jakieś konkretne? Sylwia buziaki dla córci Validos już chyba widac koniec remontu, co? ciekawa jestem w jakim kolorze robicie kuchnie? ja co raz częściej przeglądam biały kolor z szarym połączony, takie przecierane drewno. Napewno duzo szuflad. Tituś jak tam żyganko?, dzisiaj prześlę Ci zdjątka i jakbys miala jakiś fajny pomysł na połączenie kuchni z jadalnią i salonem...?! nie wiem czy jakiś murek , czy luksfery..? a gdzie reszta brzuchatek? Wiola nie stresuj się ocenami, ja to wogóle jestem w szoku moja Nadia ma ciągle jakieś testy, dyktanda a jest dopiero w 1 klasie. Wogóle jak porównuje to co my mieliśmy to stwierdzam że mają wysoki poziom w tej szkole. Właśnie dostałam kopa w żebro aż mi się świeczki w oczach pokazały:-)))) uwielbiam to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! Validku zdazysz zdazysz nie boj zaby tyko zebys tam sie nam nie zameczyla! Cebulcia sluchaj mnie sie podobaja wyspy, jest to modne rozwiazanie, postwic by ja tak na pograniczu jka konczy sie linia kuchni i zawsze mozna dostawic tam extra krzesla, daj mi fotke albo plan kuchni wymiary i jak jest usytuowana wzgledem pokoju, i pomyslimy razem. :) popatrze na necie i przesle cos ciekawego. Fiaczku!!!!!!!! czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sylwus to juz tyle minelo o matko! zagladaj do nas w miare mozliwosci. Roburku dobrze ze bedziesz teraz spokojniejsza, w Twoim przypadku lepiej postawic na cc, zwlaszcza ze masz problemy z rozwarciem i wzrokiem. A ile sobie wazy Twoja dzidzia? bo nie napisalas... Koug dziekowac za 😘 przesylaj od naszego Fiśdzipołka wiesci co i jak bo nie moge sie doczekac. Anus??????? liste obecnosci trza podpisac! gdzie Ty sie podziewasz? jak plecki? bola do wytrzymania? a u mnie jak u mnie mdlosci i tyle, choc od 2dni nie wymiotowalo mi sie, ale sie za to mecze, odkad jem platki z mleczkiem na sniadanie jakos mi lepiej. i mam pytanko: nie pije za duzo, bo mi sie w zoladku przekreca, ale zuwazylam, ze mam spieczone usta i mam klucia w serduchu, to hormoniaste czy objaw mini odwodnienia, jezyk niby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebus podaje Ci link do mojej ulubionej strony, homebase maja fajne kuchnie, ale jest to producent z Brytani, na zywo mebelki sa bardzo dobrej jakosci, wiecej niz b.dobrej...podane sa tam ceny, juz nie chodzi o ich sprowadzenie tylko o podejrzenie jak mozna urzadzic kuchnie, polecam... i dla reszty naszych Psioszek tez polecam... http://www.homebase.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/HomebaseStaticPageSecondLevel?langId=-1&storeId=20001&includeName=HBCreateTheLook/createthelook.htm&loadroom=kitchen Validku a w jakim kolorze macie kuchnie, daj fotki jak mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już po wszystkim ! :) Aniu zmieniaj tabelkę:D:D Bartuś jest już po naszej stronie.Póki co w inkubatorku bo urodził się malutki 2640g i 52cm miał problemy z oddychaniem bo nałykał się płynu owodniowego. Ważne że już jest wszystko pod kontrolą. Zasysać pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest broszura i mase fotek z zestawieniami... http:/viewer.zmags.co.uk/?mid=wwfphs#/page0/-KitchenBrochure2-split_comb-dist.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale wiesci! dobrze ze po wszystkim! Fisia ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Niech zyje Fiśka i Fisiołek nasz maly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Takie wiesci zawsze mnie przyciągaja!!!! :):):) Fisiu GRATULACJE i wielkie 😘 dla Ciebie i Bartoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane........................................22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....03.11 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34......34.....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................4 cykl....15.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......02.01.09 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......27.....Dublin.......Weronisia 3lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............31....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....01.03.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat.....ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia...........................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Malwina29..............Mateusz/Łukasz/Hubert 🌻Ania.K_81..............Adrianek lub Basia 🌻Kołderka*..............Julia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip 🌻Cebulka30..............Norma 🌻Robur...................Wiktoria lub Patryk/Oliwer/Oliwier 🌻Dziubassek.............Kubuś ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur.27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur.22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur.17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30...śląskie...Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiaczku gartuluje caluski dla małego..................kawalera cebulko u mnie kolor kuchni zielony z bezem jak tylko znajde chwile to wysle fotki, póki co maz jedzie z kanapa do salonu, brat wniósł wszystkie rzeczy z garzau na góre a jutro mam zlot czarownic tzn kolezaki przylatuja na pomoc w rozpakowywaniu wiec praca wre......... słonka ja własnie miałam napad głogu-4 nalesniki i dwa krokiety!!!!!!jakies gromadzenie zapasów przed porodem titus mam nadzieje ze mdłosci nie wróca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!! ja jutro koncze macierzynski i w piatek do...pracy podpisac o urlop ;( w lutym do pracy return i jestem bardzo nieszczesliwa ;( te co urodza w styczniu beda miec juz 20 tygodni macierskigo, nam niestety przydada 18cie. biziole! A te co maja jescze brzuszki nech odpoczywaja bo potem to juz..katorga i czas ktory miga baaardzo szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Melduję się na stanowisku. Jakies wieści od naszej Fisi i jej nowonarodzonego Fisiołka? Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane, zagladam do Was a tu taaaakie nowiny :) Fisiu--- 🌻 GRATULACJE!!!! 🌻 urodziłyśmy takiej samej wielkosci dzieciaczki :) Szymonek tez ważył 2640 i miał 52 cm :) szybciutko dochodzcie do siebie a my wczoraj mielismy wizyte i wazonko :) Szymonek wazy juz 3100 :) i juz tydzien je tylko z cyca :) a ja bałam sie ze on nie dojada :) cisze sie ze tak łatwo na piers sie z powrotem przestawił bo tydzien karmiłam butelką. oboje jestesmy szczesliwsi :) powoli zaczynam wracac do siebie i mam ochote na coraz wiecej rzeczy niz tylko na sen :) pewnie i do was zaczne czesciej zagladac :) mezulak zaczyna juz podchody do mnie robic, no ale jeszcze troszke musi poczekać :) pozdrawiam Was cieplutko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu cóż za cudne wieści :):):) Z dzisiejszego postu aż bije radością i optymizmem a to cieszy! Gratuluję karmienia piersią :) Widzisz kochana pisałysmy Ci że musisz dać sobie trochę czasu by dojść do wprawy poukładać harmonogram dnia od nowa bo to przeciez kolosalna zmiana no i by fizycznie dojść do siebie :) Buziaczki dla Szymonka i oby tak dalej wszystko szło w dobra stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu a może tak pora na zmianę stopki??? ;) wiem że to mało istotny szczegół ale tak rzucił mi się w oczy, nie gniewaj się Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaah Anus a moze Mania jeszcze cos przed nami ukrywa z ta stopka! :P rzeczywiscie pora na zmiane! Manius a powiedz Ty mi jak Ty sie czujesz? jak po cc? czujesz duzy dyskomfort? wiem ze to wszystko swieze, ale pytam bo rozne slyszalam tego opinie. a Bobaska calkiem duzego juz macie, przybiera na wadze, no no! ❤️ Majeczku!!!!!!!! ❤️ w koncu zawitalas i cos napisalas!!!!!! to kolejne swieto na topiku!!!!!! Ty wiesz ze sie z tego bardzo ciesze! Validku czoraj tez nie bylo zwrotow, i oby juz nie bylo... a co do kuchni tojak cykniesz jakies fotki to i ze mna sie podziel. na strone ta ktora podalam weszlas? Cebus i jak projekty podobaly Ci sie? a tak z innej beczki coraz blizej swieta, coraz blizej swieta... jak z tej reklamy coca-coli :P w ta sobote ubieramy choinke :) i bedzie nam christmasowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obym doczekala sie takiej duzej dzidzi jak Wy... ale przeciez trzeba byc dobrej mysli prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×