Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka;) najzad tesciowej trwa:) juz wiem ze : głoduje dziecko:) i wyziebiam:) oj dobrzez e ona taka kochana i tak daleko mieszka:) ja tez stosowałam Mustele:) bardzo dobre kosmetyki:) i ani jednego rozstepa:):):):):) Dafi duzo zdrówka dla maluszka:)i od Maksia dla Karolcia całuski i duzo zdrówka! Titus mustele dostaniesz na pewno:) zawsze mozna na allegro zamówic:) Koug:) 2 zabek:) to piekne kasowniki ma ta Twoja królewna!! nio juz patez na ta podobizne z moim synem:) czyzby jeden ojciec:) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITOJJJJJJJCIE dafi tak mi przykro że macie chorego synka nie ma nic gorszego jak nasza bez radność trzymam kciuki by szybko zdrowiał i dawał bardzo wiele radosnych chwil swym rodzicom cebuluś dzia za zdjątka Twej perełki jest prześlicznusia i słdusia fisiolek jeszcze nie dostałam foteczek Twego królewicza :(:(:( koug to Emilka ma teraz czym atakować starsze rodzeństwo jak to bywa w zwyczaju młodych dziuas to rzeczywiście kobieto cię wymęczą te wymioty dobrze ze to już końcóweczka a jeśli chodzi o o mnie to bardzo nie lubię (a kto lubi hmm) titku to możęmy podać sobie ręce z tym kruczenie jak możesz to podaj mi przepis na ten specyfik po którym nie miałaś problemu na kibelku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mam zamiar zrobić zakupy na allegro i nie wiem ile czego zamówić? -pieluchy tetrowe -pieluchy flanelowe -majtki poporodowe (cesarka) -podkłady poporodowe i rzeczy dla dziecka po cesarce jak będziemy razem w szpitalu.A może coś jeszcze kupić? Myślałam o ręczniku kąpielowym,pampersach (ile dziecko zużywa pampersów dziennie tak średnio?) i w ogóle piszcie co Wam do głowy przyjdzie,bo dziś wieczorem składam wielkie zamówienie,bo się boję,że wcześniej urodzę i nie zdążę w spokoju wszystkiego kupić. Agi-Paulinka prześliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko zaraz po urodzeniu robi kupkę po każdym karmieniu więc musisz liczyć około 8-10 pampersów dziennie. Nie wiem jakie zwyczaje panują w Twoim szpitalu ale u nas na czas pobytu pieluchy tetrowe były do ogólnego użytku. Do domu możesz kupić sobie z 5-10 sztuk na tzw. wycieranie jesli będziesz używać pampersów.Jeśli wolisz tetrowe to w szpitalu sama zobaczysz ile zużyjesz na dobę; Co do ciuszków to na początek wystarczy 5 bodziaków długi i 5 krótki rękaw i do tego śpiochy bądź półśpiochy. Na allegro jest tego mnóstwo -tylko wybierać. Sprawdź pocztę -coś Ci wysłałam ;) Ręcznik wiadomo im grubszy i miększy tym lepiej; Kosmetyki musisz sama wypróbować.Johnson uczula więc od razu odradzam.Moja Emilka nawet na nivee miała uczulenie bo po 1 kąpieli w szpitalu dostała wysypkę; kup sobie zielony linomag; nie wiem ile wkładek będziesz potrzebowała bo po cesarce to jest trochę inaczej niz po porodzie sn-tu bardziej pomocna będzie Fisia czy Validos; Na pewno na początek przydadzą Ci się wkładki laktacyjne; Nie zapomnij o chusteczkach nawilżanych.ja używam Bobini albo Huggisa i te polecam; butelka 150ml i z 2 szt.smoczków jeśli nie ma w komplecie-przyda się do herbatki. czapeczkę ze sznureczkami-z doświadczenia wiem że lepiej kupić z dzieckiem.sama miałam chyba z 15 czapek z czego 2 pasowały :O no nie wiem co jeszcze....może mi się później coś przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug Dzięki serdeczne za rady,odpisałam Ci na maila.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendowo Aniu wielkie dzięki za zdjęcia.Dziewczynki prześliczne.mężuś musi być dumny z takich pieknych kobiet w domu Wiola ciesze się ze ze zdrówkiem lepiej.kuruj sie laska tak zeby te wszystkie badania wkoncu sie skonczyły.sprawdz kochana poczte jezeli zdjęcia jeszcze nie dotarły to wysle raz jeszcze dziubassek Ty moja biedna obrzygołko. w kolejnej ciązy bedzie lepiej zobaczysz Tituś zakochałaś powiadasz.Ja Ci tego mojego synusia odstąpie na weekend to zobaczysz jak Ci da popalić.Diabeł z niego wyłazi czasami jak nie wiem ,Mam nadzieje ze po chrzcinach diabła nie bedzie :D:D:D:D:D:D Dafi dużoooo dużooo zdrówka życze Karolkowi.Niech skarbuś wraca szybko do zdrowia Koug to teraz jak Emilcia ma dwa ząbki to trza uważaj bo jak upierdzieli w brode to ślad jak ta lala hihi.no to kasowniczek mamy na topiku.a co do zdjęć Agi to zgłaszam reklamacje bo do mnie jak zwykle nic nie dotarło Validosku a ta Twoja tesciowka to nie jest jakas rodzina z moją??????moja mieszka blisko ale na szczescie nie nawiedza nas często Roburku jezeli bedziesz miała cięcie to kup sobie duuuuzo podkładów jednorazowych na łóżko i podkładów poporodowych tez sporo weż.Niestety leje się jak z kranu więc napewno bedziesz ich potrzebowała.Mnie chyba z 10 paczek poszło Moj Barolini to mały śmieszek.Ale smutam się bo do mnie śmieje się najmniej.a już jak jest u tatusia to rogal na całą buzie jutro jade z nim na szczepienie.przy okazji zwaze grubasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondy82
Witam!!! 23 stycznia powinnam dostać okres ( cykle 24-dniowe ) , tegoż samego dnia robilam test ( 2 kreski-jedna bledsza ) , 27 rano robilam drugi test , znów to samo.Tego samego dnia bylam u gina to powiedzial że jakiś cień widać ale jest jeszcze za wcześnie , kazal pojawić się za tydzień. Dziś okresu nadal nie ma i zaczynają mnie boleć piersi. Do gina idę jutro albo w czwartek. Trochę się boję . jak myślicie ?Jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallidos27
hmm żyje:):):):):):):):) tzn przezyłam:) Fisiu nie wiem jak Twoja tesciowa ale z moja bym nie wytrzymała:) ona niby to z troski mówi! ale mam głodne i wymarzniete dziecko które uszkodze tak je trzymajac:) hahahah poprostu ie nadaje sie na matke:) rób kochana kawe:) bo musze odpoczac po najezdzie! robur :) a wiec podkłdów mi poszło ok 5 paczek w domu stosowałam juz podpaski wieksze! jakos ze mnie bardzo sie nie lało! majtek zuzyłam ok 7 sztuk:) co do pampersów w szpitalu szło mi na poczatku ok 10 a teraz ok 7 ale róznie to bywa :) dzis ledwo go przebrałam a tu kupa:) czasem czystego papmpersa ie zdaze załozyc a juz cały osikay z kazdej strony! ja ciuszków mialam bardzo duzo ale po 5 szt Ci wystarczy! ja małemu zakładałam jeszcze skarpetki i do dzis zakładam pod pajacyja! bo mały straszny był zmarzluch:), do szpitala wez sobie husteczki dla małego jakies dla siebie:) wode mineralna nie w duzych a małych butelkach z dziubkiem bo ciezko sie pije inaczej na lezaco! wez smoka chyba ze nie chcesz uzywac:) u mnie sie nie dało:) i nakładki z aventu polecam na piersi! ja juz po 1 dniu miałam brodawki we krwi ! a te nakładki do dzis uzywam i nie wiem co co ból brodawek:) super sparawa!:) w domu dobrze miec butelke i jedno mleko w razie potrzeby :) nio chyba ze nie chcesz karmic piersia;) czapecki faktyczie ciezko dobrac:) ale dasz rade:) pamietaj ze pajace najlepsze rozpinane na obydwuch nogach :) a nie z tyłu;) jak sobie cos jeszcze przypomne napisze:) aha jakis krem na brodawki:) typu bepanthen :) co do kosmetyków to oliwka bambino:) i masc do pupy bepanthen uzywamy bo po Musteli dostał odparzen! musisz sama próbowa:) dawac kawe:) padam po kontroli tesciowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallidos23
to byłam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallidos23
to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
cos namieszałam:) to pewie przez tesciowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu i Validos Dzięki za rady.Co prawda położna mówiła,że do szpitala wziąć tylko pampersy i chusteczki nawilżane ale jak będę u niej w sobotę w ramach wizyty zapoznawczej to się jeszcze o wszystko wypytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku ja wprawdzie dostałam w szpitalu próbkę sudocremu i duży krem nivea na odparzenia ale żadnego z nich nie stosowałam. Sudocrem jest gęsty i mazisty i źle się go zmywa a czy faktycznie pomaga nie wiem,na nivee Emilka miała uczulenie więc od razu kupić kazałam linomag do smarowania pupy.Powiem Ci że Emilka pupy odparzonej jeszcze nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................x cykl....??.?? 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................x cykl....??.?? 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....x cykl....??.?? 🌻Bolerka34......34.....Warszawa..............................x cykl.....??.?? 🌻Karla31.........31.....Warszawa.............................x cykl....??.?? 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 🌻Dafodilek ......28......Wrocław.....Karolek 4 m-ce.......2 cykl....24.01 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Robur.............31....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....01.03.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Robur...................Wiktoria 🌻Dziubassek.............Kubuś 🌻Basiunia*...............syn ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49,5cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur.21.01.09 – 3350g 54cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol Dafi duzio zdrówka dla Małego🌼 Robur właściiwie to dziewczyny wszystko Ci napisały, weż sobie jeszcze jakieś biszkopty, wiadomo po cesarce jeśc nie bedziesz ale potem ci się przydadzą. A co do nakładek na piersi do karmienia to ja też używam na jedną pierś, bo miałam tak ponadrywaną że płakałam z bólu!! rewelacja te z Aventu tak jak Validos mówi:-) kup sobie jeszcze te łapki na rączki co by Dzidzia się nie drapała. Fisia mówisz diabeł z Bartoliniego? moją Normę też przechwaliłam dzisiaj od 3 rano na cycu co godzinkę dwie. właśnie ją nakarmiłam i znowu coś niepasuje ksiżniczce. uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas zima w pelni! kurcze az fajnie bialo sniegu napadalo az nie pamietam by tu tak sypal od 5latek :) fotki wiec pocykalam co by mi tata uwierzyl ze io nas zdarza sie zimnica :D Kurcze tak po Waszych instrukcjach co zabrac do szpitala i ile tego i co trzeba, kurcze az sie przerazilam, bo ja jestem calkiem zielona i mam wrazenie ze polowe zapomne zakupic :( no chyba ze bedziecie mnie tu wspierac i przed razem zrobimy liste :) Slucham muzyki do oporu i pisze do Was, podryguje dupka i glowka i jest fajnie! :D :D dobrze ze nikogo nie ma w domu hihihhihii Fisiaczku i Validku sluchaj na weekend moge Bartoliniego wziąć :D i Maksia co obsikuje wszystkich zanim sie mu papmersa zalozy tez! :D :D :D no i bede miala jazde! Koug Emilcia jak co to ma czym Ci siekac warzywka w kuchni :D :D Z pewnoscia jej usmiech stal sie jeszcze piekniejszy! :) Caluje reszte! papapapap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane robur--- zgadzam sie całkowicie z Koug, sudokrem bardzo trudno jest wymyć z wszelkich fałdek, kupiłam ale po 2-3 uzyciach odłozyłam i zdobi mi tylko półkę :) za to linomag maśc rowniez polecam, zero odparzen. co do pieluszek to ja kupuje jumbo paki pampersa i taka paczka (bodajże 92 szt starcza mi na 2 tyg). natomiast tetrowych mam 30 szt i naprawde wszystkich uzywam, a to do odbicia, a to pod pupe do przewijania lub do zakrycia siusiaczka by synus nie obsiusiał całego swiata hehe, jak rowniez do wanienki na dno jak kapiemy maluszka. co do ubranek to roznie to bywa bo ja małego czasem 5x dziennie przebieram bo albo zalejke sie jak ulewa albo zasiusia itp. a na brodawki polecam PureLan madeli, dobry naprawde szybko leczy jak sa jakies ranki i chroni przed kolejnymi i nie trzeba zmywac przed karmieniem, tylko jst dosc drogo mała tubka 30 zł dziubaasku--- wspóczuje Ci z tymi wymiotami, ale juz niedługo Ci zostało, takze głowa do gory :) dafi--- duuuzo zdrowka dla Karolka :) validku--- oj to działo sie działo u Ciebie jak tesciowa nalot zrobiła :) titku--- ja uzywam musteli zelu poporodowego i jestem bardzo zadowolona i zapach delikatny, takze nie powinna cie ta linia draznic. choc z ciezarnymi to roznie bywa hahah oj pare słów bym napisała ale Szymonek juz woła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za dalsze rady.Już pozamawiałam większość rzeczy.Koug,małemu dawaliśmy w szpitalu penathen,później bepanthen,w ruchu też był sudocrem aż znależliśmy Bubchen - niemiecki krem i dopiero po tym mały nie miał odparzeń.Chociaż raz miał taki stan pachwin,że lekarka dała mu silne lekarstwo hormonalne,bo niczym się nie chciało wygoić,normalnie skóra mu schodziła,biedne było to moje dziecko.Przez pół roku było na pieluchach tetrowych,bo od pampersów miał jeszcze bardziej czerwony tyłek.Muszę powiedzieć,że nawet teraz ma delikatna pupę - jak się źle obetrze po załatwieniu to tyłek rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj linomag-od ponad 30 lat jest w sprzedaży i oprócz tego ze trochę \"wali\" to jest rewelacyjny!!! A bepanthen przyda Ci się na pogryzione sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha! Titek piekne focie masz na NK :)nic nie napisalas jak sie czujesz ?hyy? Robur czujesz juz zblizajacą sie godzine 0 ? :D o kurde jak pomysle,ze nie dlugo i ja to az sie boje brrr a co do kremiku do pupki to mam 2 probki sudocremu i 2 bepnthenu czy jakos tak:O zobacze w domu co podpasuje i kupie wiekszy pojemnik ale sie objadlam a jutro mam usg, ciekawe co madrego sie dowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o zdrowie pytam wizyta na szczepienie przełożona na 10 lutego. Validosku żeby było śmieszniej to wczoraj moja tesciowa wymyśliła ,że mój synuś ma krzywą głowę:D:D:D:D:D:D:D:D powaleniec jeden Dziubassku daj znac jak na USG no i się napisałam.Synuś głodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dybry wpadłam sie przywitać tak ino myk :););czy u was tez tak zimno i wieje bo u nas tak wieję że łeb chce urwać brrrr.Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł no w końcu Mała poszła w kimonko:-) mam taką nadzieje, że nie tylko na 15 minut:-) Mamuski kiedy wy wyszłyscie pierwszy raz na dwór?, bo jutro Norma kończy 2 tyg. i zastanawiam się czy jej nie wziąść na balkon na 5 minut, a w niedzielę albo w sobotę na spacerek. A co do kosmetyków to ja używam bepanthenu i linomagu a do kąpieli oillatum.Mała ma potóweczki i jednocześnie łuszczy jej się skóra w zgieciach i troche na brzuszku.nie chce jej za bardzo natłuszczac oliwkami, dlatego tylko do mycia oilatum. Zaraz ma przyjść położna do mnie i chyba pokaże jej mym łono,bo niby mam tylko tylko dwa szwy a ciągnie mnie tam i swędzi. Nie wiem czy od gojenia czy coś tam. zamówiłam sobie laktator na allegro a tu dupa baba dzisiaj zadzwoniła że jednak nie miała dostawy i kase ma zwrócić. nie lubie takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój mały wsciku dostaje od rana!!!!na raczkach cały czas!! cebulko mam dobry sposób na potówki-1łyzeczka maki ziemniaczanej wymieszaj z mała iloscia zimnej wody, do tego dodaj szklanke wrzatku i tym przemywaj miejsca gdzie ma malenstwo potówki!! mojemu małemu zeszło odrazu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! Dziekuje za fotki bobaskow! jakie sliczne! Ania i Manius! 🌻 oki uciekam, bo tylko na chwilke wpadlam :) 😘 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobitki A Wy jak się uwziełyście tak nie piszecie i nie piszecie Koug czy mogę Cię prosić o zdjęcia gwiazdeczki Agi bo w dalszym ciągu ich nie mam Cebulko ja myśle ze dwa tygodnie wystarczą ,żeby z Normusią wyjsc juz na dwór dziewczyny co sie dzieje z Kurde no????? ma któraś z Was z nią kontakt????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Fisiu czasami widze posty Kurde no na kafe takze sie napewno udziela tylko czemu nie zaglada do nas? bylam u gina wczoraj, szyjka ok ale usg mi nie zrobila wiec w dalszym ciagu nie wiem ile maly wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mały dzis spi jak suseł:) wiec mogłam zakupy na allegro zrobic;) jak sie obudzi idziemy na spacer a wieczorem ide na film :) idealny facet dla mojej dziewczyny:) taki babski wieczór a tatus zostaje z synkiem:) dziewczynki jakies pomysł na obiad dla mamy karmiacej:) dziubasku:) ciesze sie ze wszytsko dobrze!! Fisiu robisz kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×