Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

koug nasz powiat zaczyna ferie zimowe dopiero od 16 lutego jak się nie myle to jesteśmy na końcu w tym roku ja z Angelą nie mam problemu z nauką i to nawet matma idzie jej super gorzej z tą nieszczęsną ortografią ostatnio na teście zrobiła 2 błędy zamiast napisać zawsze to napisał zafsze i zewsząd to napisała zefsząd ,ale jak sama zaobserwowałaś są dzieci którym podpisanie sprawia problem i to spory a testy są nie do zakwalifikowania ...czy Twa Olka też jest taka pyskata bo moja dziś od rana tak mi podniosła ciśnienie że powiedzałam jej jak nie zmieni zachowania i nie ogarnie swej bużki to nie pojedzie na zimowiska to i tak coś marudziła pod nosem czekam na wieści od cebulek daj znać jak będziesz miała najnowsze wieści a dziś to jakiś strajk czy co pobudka leniuszki fiśka, mania, ania,dziubas i cała reszta dziś nie obecność usprawiedliwioną ma tylko cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis Wieściochy przeczytalam! Cebus nasza juz w szpitalu! no laaaanie! Ja za uno momento czmycham na pociag do Waterford do szpitala na panstwowa wizyte, ciekawe ile mi to zajmie? Z tymi ruchami dziewczynki to u mnie nie wiem czy to moja insynuacja, ale wieczorkiem tak po 23-ciej jak wczoraj i przedwczoraj sobie lezalam na wznak z nogami podkurczonymi, reke polozylam na brzusiu, to mialam wrazenie, ze czuje takie unoszenie od wewnatrz, zdazylo sie to z 4ry razy i ucichlo, reka przylegala mi bardzo szczelnie do brzusia, to cus poczulam z lewej strony, nie wydaje mi sie zeby byly to bąki czy gazy! :D :D bo znam na wylot swe wnetrznosci zwlaszcza te co te wiatry produkuja :) ale moze to urojenia... No dzis bede podgladac swoje MALENSTWO raz jeszcze! jak ja sie ciesze!!!!!! booszszsze!obawa i niepokoj jaki mialam zaczynaja mi puszczac, i zaczynam naprawde cieszyc sie ciaza, a jak zobaczylam jeszcze ciuszki takie tyci tyci to mi sie lezka w oczku zakrecila 😭 Cebus Ty mi tam przyj! i przyj! byle latwo i szybciutko! Koug pisz tu mi predko co i jak, ja wpadne do Was ok 20, bo w sumie tak dopiero co wroce, moze juz przeczytam o cudiwnych wiesciach :) Fisiu kawka jak masz latte bardzo poprosze! Kuruj tam Matrusie co by Bartoliniego nie zarazila! ubierz w maseczke a\'la Jackson i po klopocie! :) Kamus fotki nie wysyam do Was jeszcze bo u mnie to nic nie widac! brzunio plaski, a z usg no chyba ze zeskanuje i puszcze w obieg. Dziubuss to szybciutko poczulas pierwsze babelkowanie! Maniu powrot do kraju za okolo 2latka a najlepiej po wejsciu euro, bo teraz nie wiadomo co sie mozna spodziewac po naszych politykach i cudownej gospodarce, gdzie zlotowka pada na twarz. Zreszta Madzia cora mojego meza, musi skonczyc tu szkole, bo jak wroci do Polski z taka wiedza jak ma tu, to sie dziewczyna nie odnajdzie, poziom tandetny. Wiolcia 🌻 Roburku 🌻 oki lasencje uciekam! Cebus ❤️ trzymom kciuki zo dwóch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validku 🌻 tło żeś zaszalala! no i dobrze! rozpieszczac sie trzeba nawet ba! musowo! ucaluj Maksia od cioci! 😘 A ta nasza Andzia to chce dostac wpierdziel! skrob tu cos do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 13.30 Kasia już była po wszystkim :)❤️ Poszło szybko-1,5 godzinki lewatywa i masaż odpowiedni zdziałały swoje.Niunia jest śliczna waży 3350g.Czekam na dalsze wieści-póki co nie mogła rozmawiać Wiola - Ola moja jak za głośno dziób otwiera to najskuteczniejszy jest tata....wystraczy że popatrzy odpowiednio i Ola milknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nam się cebulka rozsypała CEBULCIU GRATULUJE MAMUSIU> dużo zdrówka dla Ciebie i malutkiej kochane ja dzisiaj byłam na imprezce w przedszkolu z okazji Dnia babci i dziadka.Zadna ze mnie babcia ale ktoś musiał pokamerowac moją gwiazde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34......34.....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 🌻Dafodilek ......28......Wrocław.....Karolek 4 m-ce.......1 cykl....20.12 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Robur.............31....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....01.03.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Robur...................Wiktoria lub Patryk/Oliwer/Oliwier 🌻Dziubassek.............Kubuś ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 51cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Try..Nadia 7l..Norma ur.21.01.09 – 3350g ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Cebulko gratulacje 🌻 duzo zdrówka dla Niuni i niech rośnie duża i silna :) czekamy na więcej wieści no i zdjęcia oczywiście :):):) Jeszcze raz wielkie GRATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcio!!!!!!!!!! ❤️ koffffana!!!!!!! jeszcze raz gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!! Dzieki za ska! Udalo sie! Dzien Babci doslownym Dniem Babci! A u mnie dzidzioch wierci sie jak diabli, mierzy sobie juz 9cm! Osluga szpitala fajna i zgrabnie to wszystko poszlo! Przayjeta bylam na czas, az bylam w szoku, ze wyznaczyli mi kolejne usg za 6tyg! moze jak poprosze pania bardzo to powie mi co miec bedziemy :0 bedzie to juz 21t wiec chyba juz bedzie widoczne czy jojeczka czy psiocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczyny nadszedł ten dzień,to teraz ja jestem nastepna do goleinia,lewatywy i innych okropnych rzeczy (byle nie badań przez studentów,będę się darła wniebogłosy jak ktoś z nich będzie mnie chciał oglądać :) A tak całkiem serio,zaczynam się bać,poród już niedaleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cebulcia gratulacje dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa życzę. Dziewczyny ten topik naprawdę jest szczęśliwy, aż miło sie patrzy na naszą tabelkę, tyle dzieciaczków sie urodziło i kolejne niedługo pojawia sie na swiecie. Tylko patrzeć jak na górze tabelki nie będzie nikogo. U nas wszystko w porządku, Juleczek zaskakuje każdego dnia. bardzo wyrywa się do stania i postawiony w łóżeczku trzyma sie barierki i sam stoi(oczywiście nie pozwalam mu długo) a dzisiaj kilka razy przyjął pozycje do raczkowania tzn podniósł sie oparł się na kolankach i wyprostowanych rączkach i kołysał się w przód i w tył. Niedługo skończy 7miesięcy, ażtrudno uwierzyć że niedawno pisałam wam że na teście zobaczyłam 2 kreseczki a potem że Juleczek jest już z nami. Pozdrawiam dziewczyny, zawsze jestem z wami choc nie zawsze się odzywam ale czytam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki na wyraźne życzenie ;) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34......34.....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 🌻Dafodilek ......28......Wrocław.....Karolek 4 m-ce.......1 cykl....20.12 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Robur.............31....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....01.03.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Robur...................Wiktoria 🌻Dziubassek.............Kubuś 🌻Basiunia*...............syn ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49,5cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur.21.01.09 – 3350g 54cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Miłego dnia psiapsiółki moje koffane :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko gratuluje:):):) zostałes mamusia:):):) a mnie jakas grpa bierze:( wszystkie kosci mnie bola:( czuje sie jak wymieta:( goraczka i wogle:( oj nie iem jak ja to robie ze wszytsko odkad karmie łapie:( dobrze ze maz w domu to małym sie zajmnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka! Robur nie moga zamknac bo nie maja podstawy jedynie umrze smiercia naturalna... kurcze to chyba tak bedzie wygladalo jak i my urodzimy,ze nie bedziemy mialy czasu wchodzic na kafe:O najbardziej błogim czasem bylo kiedy dzidzie byly w brzuszkach teraz to juz trzeba malca pielegnowac:) Robur jak tam? odliczasz juz powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubass Nie martwmy się,najwyżej założymy dwuosobowe forum i z głowy.A ja faktycznie odliczam już czas,37 dni do porodu planowanego.Co jakiś czas twardnieje mi brzuch (ale mam tych skurczy nie więcej niż 10 dziennie,tak jak mówił lekarza) i mam też kłucia w pochwie jak zaczynam chodzić.Czyli organizm się przygotowuje do porodu a ja psychicznie jeszcze w polu.Zaczynam się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bójcie się :) niczego nie zamkną : D Najwyżej założymy nowe forum dla dzieciaczków po starankach :D:D Zobaczycie jak to jest kiedy ma się takiego maluszka w domu ktory jest tak absorbujący że brak Wam będzie czasu nawet na codzienne obowiązki a co dopiero na kafeterię.Każda z nas na pewno pisze na tyle na ile ma czas :) Buziaki moje ciężarówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko moje gratulaaaaacje super :))) mówiłam że będzie szybko Tituś, cieszę się, że wszystko ok na USG, nie mogę się doczekać jak już będzie wiadomo - chłopiec czy dziewoja :)) Zmykam bom w pracy, a przyszły tydzień cięzki-do Sieradza mnie wysyłają na 4 dni - i jak ja bez mojego ślubnego tyle wytzrymam?? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje moje koffane podpisuje liste obecnosci i donoszę ,że moje dzieczko nie daje mi spać bo ma kolki:( w dzień chodzę jak neptyk więc nie mam siły na nic a roboty w domu same wiecie ile. dzisiaj znajomi mają wpaś i jutro kolejni. buziaczki dla Was kochane Koug wielkie dzięki.Ty wiesz za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cebulko--- Gratulacje :) juz kolejna dzidzia jest na świecie :) super! 🌻 jak patrze w ta tabelke to juz tyle za mna urodziło, dosłowne baby boom w tych miesiącach zimowych mamy haha :) koug--- co racja to racja, dziecko to praca dosłownie na trzy etety, niby kazdy to rozumie ale jak juz sie pojawia na swiecie to i tak wiele rzeczy czasem zaskakuje. robur, dziubasku--- teraz kolej na Was, :) robur--- Ty juz rzeczywiście jestes na ostatnim zakrecie, przed meta, kto wie w koncu termin jest dwa tygodnie w ta i w tamta strone dziubasku--- ja nawet czesto Was poczytuje tylko ze mały zdarzy mnie wezwac zanim zdarze odpisac i w efekcie wyglada na to ze rzadko tu jestem fisiu--- wspołczuje kolek, u nas ostatnio jakby lepiej z kolkami, ale wiem prawie na 100% ze sa one zwiazane z podawaniem żelaza, wtedy sie pojawiły gdy zaczelismy je podawac, a jak mały miał zalecona przez lekarza przerwe w jego podawaniu to nie było problemu. teraz jest troszke lepiej, moze ciut sie przyswyczaił ale i takczes nam sie meczy. podaje tez codziennie małemu 2x2 krople esputiconu i herbatke hippa poleprzajaca trawienie i jak bardzo mi sie prezy lub płacze to tez plantex, moze tez dlatego jest lepiej validku--- co do mieszkanka to zobaczymy czy uda sie z kredytem, zdolnośc kredytowa mamy ale i tak nie wiadomo czy bank go przydzieli, oststnio zdarzały sie takie sytuacje ze mimo zdolnosci banki odmawiały, ale mam nadzieje ze sie uda, mamy tez wkaład własny wiec moze sie uda a jutro jedziemy ogladac mieszkanko :) aha i zastanawia mnie jedno, napisz jak było u Ciebie, deweloper chce bysmy przed złozeniem wniosku do banku podpisali umowe przedwstepna i wpłacili 3 tysie zaliczki, i ja sie zastanawiam czy tak moze robic, no i boje sie ze jak bank odrzuci wniosek to ta kasa przepadnie :( titku--- gratuluje wielkiego Szkraba w brzuszku :) oj tez jestem ciekawa czy chłoptaś tam sobie rosnie czy dziołcha małą :) jak tam Twoje samopoczucie i dolegliwości?? demulina--- buziaki dla Julianka, ale ten czase leci :) nie obejrze sie a niedługo moj Szymonek bedzie sie tak wspinał :) wiolu--- trzymam kciuki za usg aniu--- a jak Ty i Basia sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie okazało sie ze nie musimy na razie jezdzic z małym do szpitala na terapie erytropoetyna :) jak byłam w srode w szpitalu to zrobili mu morfologie i nie wyszła najgorzej, ma po prostu brac wiecej witamin i zelaza :) no i niestety pewnie brzucho da bardziej znac o sobie po tym zelazie ale nie obejdzie sie bez szpitala, teraz jedziemy tam na kontrole na oddział ze dwa tygodnie. doktor powiedziała ze on po prostu tak szybko rosnie i nie nadarza produkowac krwinek. pozdrawiam Was wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania My wpłaciliśmy 5.000 zaliczki za mieszkanko,nie przepadła nam,bo najpierw w banku sprawdzili naszą zdolność kredytową w kredycie złotówkowym i we frankach.Daliśmy wszystkie zaświadczenia o zarobkach i tydzień czekaliśmy na oficjalną odpowiedź z centrali z Warszawy.Udało nam się załapać na kredyt we frankach i jesteśmy bardzo zadowoleni,bo płacimy o wiele mniej niż byśmy musieli płacić w złotówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur--- no my tez zdolnosc weryfikowalismy, i tez chcemy we frankach, warunki spełniamy, mamy tez wymagany wkład własny. tylko ja sie boje bo nie raz słyszałam oststnio w tv ze ktos miał zdolnosc wpłacił zaliczke a potem bank odmowil kredytu a z jakiego banku wzieliscie kredyt i czy tez z własnym wkładem i kiedy to było, bo widzisz teraz to wszystko jak w kalejdoskopie sie zmienia. w sumie my duzo nie chcemy bo 180 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur--- aha i jeszcze jedno pytanko--- załatwialiscie kredyt w banku bezpośrednio czy przez posrednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj chwilkę,to spytam męża o wszystko.Niedługo będzie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu Napisz mi czy deweloper chce zawrzeć umowę przedwstępną czy umowę rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I napisz czy to ma być zaliczka czy zadatek,bo jest istotna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu myslmy zanim wpłacilismy zaliczke- która nie jest zwrotna poszlismy do posrednika takiego od banku i oni nas zapewnili ze dostaniemy kredyt! i podpisalismy umowe wstepna!!! zadatek jest zwrotny a zaliczka nie !-tak mi sie wydaje! my bralismy duzy kredyt bo ok 470 tys wiec duzo wiecej niz Wy! zapytajie sie u dewelopera czy zaliczka jest zwrotna! poiwedzcie o banku! teraz mieszkania sie tak nie sprzedaja i na pewno pójda na reke! trzymam kciuki aby wszytsko było dobrze:) a mieszkanko lada chwila wasze:) jA NADAL MAM GORACZKE:( juz nie moge w ostatnim miesiacu juz drugi raz choruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×