Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

cześć robur--- wielgachne gratulacje :) dobrze ze zdecydowałas sie wkoncu ta torbe spakować :) kolejna pannica dla naszych małych facetów :) validku--- ciesze sie ze z Maksiem ok wszystko, ja tez czesto u lekarza wychodze na przewrazliwiona mame, ale niech sobie mysla co chca, pamietam jeden to mnie wkurwił raz ze nie wiem co, było to wtedy jak dostalismy skierowanie z małym do szpitala na podawanie tej erytropoetyny z powodu anemi, to była sobota, wiadomo jak człowiek dostaje skierowanie do szpitala z niemowlakiem to od razu jedzie, oczywiscie odesłali na s z tamtad z kwitkiem nie wyjasniajac nic co i jak bedzie przebiegało, a potem pare dni pozniej usłyszałam tam na izbie przyjec od szanownego pana doktora ze czemu wy wogole mielismy czelnosc w sobote przyjechac, ze teraz rodzice to wariuja jak sie da, a ja mu na to ze to chyba normalne ze jak rodzice dostaja takie skierowanie dal 2-miesiaecznego dziecka to nie beda czekac do poniedziałku! a swoja droga to masz spoko mezulka skoro tak chetnie zostaje z małym, moj co prawda tez by został, ale ja chyba nie jestem na to gotowa tj wcale mi sie nie chce nigdzie isc, bo ten moj maly taki marudny oststnio i przy cycu to sie jako tako uspokaja koug--- ja tez jestsem ze tym co powiedziałas, a jak poza tym samopoczucie po powrocie do pracy??? ja tez w marcu zaczynam prace z tym ze w domku na razie tak po ok 3 godz, mam nadzieje ze uda mi sie jakos z małym to ogarnac :) z jednej strony ciesze sie bo porobie cos innego niz tylko pieluchy itp, a z drugiej to sama nie wiem czy mi sie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna tura... :) fisiu--- oj słuchaj kłótnia była ale jak sie godzic bedziecie to dopiero iskry poleca haha ;) dziubasku--- ja z jednej strony balam sie ale z drugiej mialam dosc, ale i tak okazało sie ze miałam cc cebulko--- ja malego tez woze w foteliku wpietym do stelaza po domu, bo skoro i tak ma w nim lezec to jak go pokołysze troche to jest spokojniejszy no własnie dziewczyny gdzie nasza Ania.K??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz ja... sorki ze tak na raty ale jak pisze duzo na raz to mi sie kasunje wszystko lub czesc tekst Szymonek dzis rano i wczoraj wieczorem dał mi popalic, płakał, płakał i płakał i tak zle i tak nie dobrze... ani na rekach, ani włóznku a ni na brzuszku... kurcze czemu on tak sie meczy, chyba w sobote jeszcze raz do naszej dr sie wybierzemy z nim jutro mamy wizyte u neurologa to tez porozmawiam troszke, moze ona cos poradzi??? a tak poza tym to chodze w nerwach cała bo raz płacze Szymonka, a dwa cały czas na decyzje kredytowa czekamy i moze dzis lub jutro bedzie odpowiedz, Boże jak sie boje, zeby tylko sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk ROBURKU GRATULACJE WIELKI🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mania życze Ci kochana dużo wytrwałości.zobaczysz ,że to nic powaznego i Szymusiowi przejdzie szybciutko widzę,że znowu zaśmierdziało na kafe.No niektórym to sie nudzi spadam odezwe sie z rańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Psioszki moje kofane :) Wystarczy pochorować kilka dni a tu tyle zaległości... i takie nowiny!!! Robur ogromne gratulacje dla Ciebie i Twojej Wikusi ale widzę że córeczka nie słucha Tatusia już od dnia narodzin ;) nie chciała poczekać no urlop taty :) Dafi kochana spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe, Sto Lat kochana i spełnienia marzeń 😘 Tituś co Ty robisz że kilogramy wciąż na \"-\"??? pewnie uganiasz się za tymi swoimi kociakami z miotłą co by w końcu je uciszyć :P No ta kotka to niezła... wyjść z domu i tak długo nie wracac a potem to jeszcze kochanka do domu sprowadzać! Oj nieładnie taka młoda a juz taka zepsuta :P A ten Twój m. to na serio aparat nieziemski. Potrafi zaskakiwać co? Cebulko to fakt, dzieci szybko rosną zmieniają się czasem myślę że za szybko... Validos cieszę się, że Maksio zdrowy, czasem lepiej niepotrzebnie zareagować niż coś przeoczyć i zaniedbać. Mały przyzwyczai się do zostawania pod opieką tatusia a Ty będziesz miała więcej czasu dla siebie :) Zazdroszcze Ci trochę tych wyjść z domu, ja planuję zapisać się na aquaaerobic mam nadzieję że mi się uda :) Nooo Dziubassku szykuj się teraz Twoja kolej :) Maniu kochana, wiem, że łatwo się nam mówi ale musisz postarać się wyciszyć dla Szymonka. On doskonale wyczuwa Twoje nastroje i to że jesteś spięta przy ćwiczeniach, jeśli Ty podejdziesz do sprawy spokojnie i będziesz mówić do niego spokojnym głosem to może z czasem Szymonek nawet polubi tą gimnastykę. No i oczywiście podpisuję się pod wypowiedziami dziewczyn - każde dziecko jest inne i próba wciśnięcia dziecka w jakiekolwiek ramki kończy się tylko frustracja mamy.Zobaczysz że niedługo zapomnisz w ogóle o tych problemach bo Szymonek szybciutko nadrobi wszelkie zaległości :) Co do żelaza to niestety Twoje podejrzenia mogą być słuszne, pamiętam, że gdy brałam żelazo po porodzie z Weroniką to Mała miała okropne kolki a gdy odstawiłam szybko wszystko przeszło. A może da się coś zaradzić na to, zmniejszyć dawkę lub jakiś zamiennik wprowadzić, mam nadzieję, że lekarz coś na to poradzi. Za kredyt oczywiście trzymam kciuki. A jak z pracą męża? Pisałaś kiedyś że były jakieś kłopoty czy zwolnienia. Koug i jak udało Wam się ustalić dyżury przy Emilce? A lizidupców należy tępić bez dwóch zdań!!! :P Fisiu kochana olej męża jeszcze przylezie skruszony :P a wtedy Ty możesz mu dać do wiwatu :) Kurde no nareszcie dałaś znak! Trzymam kciuki za prawko. Daj znać jak Wam się mieszka na nowym M. No i oczywiście czekamy na relację z pierwszego dnia w pracy Agi, Schering 🌻 No a teraz w skrócie co u nas: szpital w domu krótko mówiąc :( Od piątku do poniedziałku ja leżałam z gorączka ponad 39 masakra totalna teraz moja mama ma temperaturę tyle że nie taką wysoką jak ja, Basia dostała katarku a Weronika to już standard że nosem pociąga, tylko mój chłop się trzyma na szczęście. mam nadzieję, że szybko nam przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................x cykl....??.?? 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................x cykl....??.?? 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....x cykl....??.?? 🌻Bolerka34......34.....Warszawa..............................x cykl.....??.?? 🌻Karla31.........31.....Warszawa.............................x cykl....??.?? 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 🌻Dafodilek ......29......Wrocław.....Karolek 5 m-ce.......3 cykl....21.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Dziubassek.............Kubuś 🌻Basiunia*...............syn ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49,5cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur.21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Wiktoria ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Robur wielkie gratulacje. U nas dziewczyny po staremu. Jutro Julianek kończy 8 miesięcy. Julek od ponad 2 tygodni ma katar ale to taki że aż się z noska leje. Sama nie wiem od czego nie ma ani kaszlu ani gorączki tylko ten kaszel. Cały nosek i pod noskiem ma podrażnione. Jak tylko widzi że zbliżam się z chusteczką to odwraca główkę i zakrywa nosek. A my od 2 dni mamy stałą pogoń za Julkiem, już nie ma mowy żeby poleżał w jednym miejscu - kreci się na brzuszku w kółko i turla się i w taki sposób się przemieszcza i raz zawędruje pod kanapę a najbardziej lubi leżeć pod stołem w jadalni. Dzisiaj znalazł sobie zabawę i otwierał szuflady. Z jego ostatnich osiągnięć to to że potrafi sam wstać w łóżeczku z pozycji siedzącej. Do raczkowania mu jeszcze daleko tylko buja się na czworaka.Ząbków ani widu ani słychu chyba czeka z ząbkami aż nauczy się chodzić żeby sobie tych zębólków nie powybijać :-) Gorące pozdrowienia dla wszystkich buziaczki dla maluszków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odłoszenie parafialne:) mamy na swiecie Kubusia:) o 3.50 z wagą 2500kg:):):) Dziubasek została mamą:) gratuluje kochana:) mama lekko obolała a malutkiego badaja jak na ta chwile:) Fisiu dawaj szampana:) co tam poszalejemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejjjjjjjjjjjjjjj Dziubasku no to żes się pospieszyła!!!!:-) :-) a wczoraj jeszcze nic się nie zapowiadało:-) gratulacje🌼 🌼 🌼 i buziaczki dla Kubusia❤️ ale mnie zaskoczyłaś:-) Validos, Fisia pijemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku gratulacje to nas zaskoczyłaś. Wielkie buziaki dla maluszka i dla ciebie czywiście też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo allo :) Dziubasku suuuper !!! gratulacje :) Dziewczyny na cześć Kubusia wypijmy za jego zdrówko po kubusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek! gratuluję! coś podobnego!!! Czekamy na wieści. jak to się stało, że tak wcześnie? Toast wznoszę Kubusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku GRATULACJE ❤️ tak się bałas, to synuś skrócił Ci czas obaw i postanowił Cię zaskoczyć :) Kochana życzę Ci dużo wytrwałości, szczęścia i radości a dla Kubusia przede wszystkim zdrówka bo to najważniejsze a o resztę zatroszczą się wspaniali rodzice. Validos informuj nas na bieżąco o rozwoju sytuacji. Wierzę, że pomimo wczesniejszego porodu zarówno mamusia jak i synek czują się dobrze. Demi 😘 dla Julianka to już taki duży chłop i zdolny :) i dla Wiki też wielki 😘 oczywiście No to wznoszę toast za Kubusia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuchajcie, gdzie jest Wiola??? dawno się nie pokazywała. Wiola, hop hop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubaskowi o 00.30 odeszły jej wody a o 3.50 urodziła godzine temu miałam wiesci ze małego jej jeszcze nie dali bo badaja!! jak cos sie dowiem dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja :) Validos czekamy na wieści i trzymamy kciuki za Kubusia ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................x cykl....??.?? 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................x cykl....??.?? 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....x cykl....??.?? 🌻Bolerka34......34.....Warszawa..............................x cykl.....??.?? 🌻Karla31.........31.....Warszawa.............................x cykl....??.?? 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 🌻Dafodilek ......29......Wrocław.....Karolek 5 m-ce.......3 cykl....21.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............syn 🌻Titowa...................?? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49,5cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Wiktoria ur. 26.02.09 – 3350g 🌻Dziubassek....22..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2500g ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
Witam wszystkie szczęsliwe juz Mamusie no i wszystkie te co sie staraja :):) Można dołaczyc do topiku ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYlkaaa do nas zawsze można dołączyć tylko pod pewnymi warunkami 1. zaczernij nick 2. napisz nam cos o sobie bysmy mogły lepiej Cię poznać no i pisz jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Właśnie znalazlam ten link na forum o ciąży obumarlej na ktorym regularnie bywam. ja swoje dziecko stracilam we wrzesniu, w 10tc nie bilo mu serduszko od pieciu miesiecy staramy sie o kolejne malenstwo, niestety bez powodzenia prawde mowiac trace juz nadzieje a dlaczego psotanowilam zmienic forum? bo zauwazylam, ze po wizycie na tamtym forum zalamuje sie jeszcze bardziej, zreszta nie wiem czy tutaj jest dla mnie miejsce w kazdym badz razie pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło Boszzzzze jakie dobre wieści DZIUBASSKU Kochana wielkie wielgaśne Gratulacje❤️❤️❤️❤️ kochana ja mówiąc ,że jesteś następna po Roburku do porodu nie miałam na myśl ,że masz rodzić w tym samym czasie prawie hihi ale się cieszę ,że Kubuś jest już z nami jupiiiiiiiiiiiii dziewczyny pijemy flache.albo dwie bo roburkową gwiazdeczke też trza opić. tylko najpierw się przedstawmy cobyśmy nie zostały anonimowymi ............alkoholiczkami no właśnie a gdzie nasza kochana Wioletta się podziewa?????? witam nową koleżankę.Widzisz nowalijko jak u nas się zaciąża raz dwa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
wiec ja tak samo jak koleżanka niżej matyysha straciłam dziecko (13 stycznia) w 3 miesiący. Miałam 19@ wiec z moim Nażeczonym postanowiliśmy sie starac o maleńswo zobaczymy co tego wyjdzie....Mamy nadzieje ze sie uda :):):) trzeba byc dobrej mysli i sie nie poddawac Matyysha_ powiem Ci tak ze my o pierwsze maleństwo staralismy sie 3 miesiace i tez sie poddawaliśmy. ale sie udało:). Wierze, ze sie Wam też uda... Albo staraj sie o tym nie myslec ze sie staracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkaaa, Matyysha współczuję straty i podziwiam za wolę walki o swoje szczęście. Tutaj są z nami dziewczyny które przeżyły to co Wy i świetnie Was zrozumieją. Niestety nasze pozostałe staraczki (oprócz Dafi) żadko się tu udzielają i zostałysmy my - Mamuski :) nasz topic jest dosyć szczęśliwy a nawet bardzo szczęśliwy bym powiedziała, bo właściwie większość z aktywnych uczestniczek szybko zaciążało, niektóre z nas musiały poczekać trochę na dwie kreseczki ale wspierałysmy się tu dzielnie, Ja jestem na topicu od roku i 1 m-ca i jak tak popatrze na tabelkę to nie mogę uwierzyć ile w tym czasie \"topicowych\" dzieciaczków się urodziło. Także życzę wam szczęścia i szybkiego ujrzenia dwóch pięknych kresek. Tylkaaa i jeszcze raz proszę zaczernij (zarezerwuj) nick na stronie głównej bo z \"pomarańczowymi\" niechętnie rozmawiamy z powodu nieprzyjemności jakie często nas spotykaja z ich strony. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkaa, Matysha, witajcie! Ja też się staram o dziudziusia. Już mam półrocznego Karolka i koniecznie chcę takie drugie słodyczy! :D To co? kiedy staranka, i kiedy testujemy? ;) Tylka, musisz zaczernić nicka, dobrze? bo tutaj niemiło bywało z czerwonymi... nie chcemy, zeby się ktoś pod ciebie podszywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
a huj wam w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cholery ktos sie po demnie podszywa próbowałam sie zalogowac i nie mogłam musiałam dodac literke niku!!!!! mam nadzieje ze teraz bedzie na czarno!!! to nienormalne podszywac sie pod kogos!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejusia! Wielkie gratulacje dla Madzi i Kubusia!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 No to Dziubal mnie zaskoczyl! A jeszcze wczoraj pisalam jej ze jeszcze ma tych dni przed soba :) Anus dzieki za smska z info o Dziubalku! :) Bylam w trakcie sprzatania i jedzenia :D No widzisz sama nie wiem jak to jest z ta moja waga, wiesz ostatnio rozmawialam na ten temat z moja starsza siostra, i wiesz ona nawet byla skierowana do szpitala na obserwacje bo w do 4tego mca chudla i nie przybierala na wadze, pozniej jak ja wywalilo to 24kg nadrobila, no ja tak moze nie chce :( U mnie dochodza moje jelitka. Ogolnie czuje sie dobrze bez wiekszych narzekan. Ciesze sie z sie odezwalas bo troche Cie tu nie bylo nu nu! beee dziewczynka! Ale widze ze chorujecie wiec usprawiedliwienie masz. :) Matyysha witamy w naszych progach, mam nadzieje ze beda dla Ciebie szczesliwe! i to soon! . Jest tu kilka dziewczyn z topiku tego co Ty, ja sama go zreszta odwiedzalam, ale teraz mam w brzusiu swoja kruszynke i sie z tego bardzo ciesze, wiec trzymam za Ciebie kciuki! Nadal jestem ostatnia w tabelce przyszlych mam :( i wcale mi to nie pasi! I ciagle musze spac w tych pieprzonych skarpetkach! :D :D :D :D bo mi zimno w kulochy! :D :D :D W zasadzie mozna powiedziec ze prawie ze i jedyna bo Kasia_n i Basiunia cos nas zaniedbuja i malo co sie pokazuja. :( Validku dawaj namiary od Dziubalka bo sie troszke martwie, ze tak dlugo czeka na synusia, to musi byc straszne! Ja to chcialabym ukochac takiego jeszcze ubrudzonego krewka wtulic i sie po prostu poplakac :) ale mi sie na zwierzenia zebralo! Demi Wielkie buziaczki dla Julcia tosz to maly akrobata! a jaki ciekawski swiata! :) We wtorek usg, najprawdopodobniej pojede na nie z tatusiem wiercipolka :) ale to sie okaze bo nie wiadomo czy dostanie dzien wolny. Serwuje goraca czekolade z batonikiem czekoladowym czyli kakałkowo dzis Was witam! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i własnie dlatego radzimy każdej nowej dziewczynie na topicu by zaczerniała nicka bo po co ktoś ma obrażać innych na Twój \"koszt\". Dobrze, że już jesteś \"czarna\". Witajcie jeszcze raz :) Jesli chcecie znaleźć się w naszej tabelce to podajcie dane do niej: wiek, skąd jesteście, czy macie już jakieś dzieci, który to cykl starań i kiedy była ostatnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×