Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

No Gwiazdy! co m i tu konkurencje robicie w postach co???????? kurna no!!!!! :P :P :P :D :D :D :D :D Jak nie Koug nocny marek to Fisiaczek to Wiola to nowe Dziewuszki nam tu postami trzaskaja, a to Validek z Cebusia łłłłłłłłłoooooooo matko! Wstaje sobie zjadam sniadanko, mowie wpadne na moment na topik zanim wyskocze do miasta, a tu tyyyyyyyleee do czytania :D fajowo! Koug ❤️ Ty nasze security! :D :D Ja uwazam ze caly ten topik to jest zkrejzolony! :D Jak nie gola Fiska w snach Cebulki hahahahahaha! No i same te panny ktorych opisac jest ciezko poprawna polszczyzna! Wiolus no nareszcie babo!!!!!!!!!!!!! :) ale dobrze ze sie dobrze bawilas! A z tymi ciastami to nie rob nam tego ok? upiec mozesz tylko nie podjadaj :P podzielej sie z potrzebujacymi :) No nastepne kobiałki: Musialam sobie Wasze nicki na kartce uprzednio zapisac i co ktora z czym, zeby nie poprzekrecac zyciorysow :P :P Jadziunia ciesze sie ze jestes juz z nami, u nas jak widac wesolo, trzymam mega kciukaski za dzidziusia ktorego masz w brzusiu! zobaczysz niedlugo bedziesz nam tu linki czy fotki na maile przesylala ze zdjeciami babmbini :) Minia kazdy ma przykre doswiadczenia, te bardziej tkliwsze od najtkliwszych, ale trzeba wierzyc w to lepsze, cieszyc sie zyciem jakim jest, wychodzic o slonecznym poranku na golaska na balkonik popijajac nasza topikowa kawke i byc szczesliwym 😘 Tyllkaaa Nasza Hania sie zakrecila i link na NK wyslala do mnie :P hehehe A tak na marginesie to rzeczywiscie porob sobie wymagane badanka jesli masz jakies problemy, przetestowa sie zawsze warto :) Haniu wyslalam zaproszenie na NK, fajna z Ciebie dziełucha! :) Matyysha jak dzisiaj samopoczucie? skad ja znam to przepychania sie do kompa, moj maz jednak nie wytrzymal i na jedne z moich urodzin kupil laptopa i nawet z tego mnie przepedza dziadok jeden! :P Demi to cieplusio macie u nas tak nie ma, noc w sumie byla chlodna, a co do ubranek to pewnie trzymaj bo wiem ze sie przydadza! :P Andzia wstawaj i bierz sie do roboty, Dziubalek nie moze po dopiero co po szpitalu, tabelke trza uaktualnic! :) Dziubalku no juz w domku hurrra!!!! Kubusiowe fotki poprosze! Roburku kapiel w zlewie jest the best! a poślana dupka jeszcze bardziej odjazdowa! hehehe 5h miedzy karmieniami to super czas, i oby tak dalej, Milenka zuch dziewczynka! Validku Maksio jak widac icagnie w rece mamy, i wie gdzie jest najlepiej! :) a co myslisz o zabkach? nie za wcześnie? Fisiaczku widzisz nie tylko Tobie zbiera sie na sentymenty :) A co do tesciowki i ruchliwych nozek, please no comment :D :D :D :D Normalnie kocham Twoja tesciowke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zawladnela moim sercem jak nikt inny! Dobrze ze mieso chociaz obwachalas :P Dziewczynki z okolic Wroclawia, ja niestety w kwestii ginekologa nie jestem w stanie Wam pomoc, bo pochodze z Centralnej, zreszta nawet w tamtych rejonach nie jestem w temacie, bo bywam tam rzadko, sorunia :( Jutro usg na 11.40 juuuuuuupi! ale jesstem szczesliwa, normalnie przezywka na calego! Ciekawe czy te pindy powiedza mi co bedzie psiocha czy kutasiatko! :P :D :D :D ok uciekam, wpadne wieczorkiem na chwilke 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a porsze bardzo matyysha :):) no no tituniu1 widze ze Ty też jestes baaardzo wgadana wiec trzeba Cie pobijac he he wiec masz sporą konkurencje:) Wiem wykonam wszystmie badania ale na razie tylko kazał mi zrobic na ta chora toxoplazmoze wiec jak za 1,5 tyg do niego pojde to sie spytam czy cosik jeszcze mam zrobic :) he he a co do Hani to jak każdemu moze sie zdarzyc przeciez he he 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łochocho ruch się zrobił jak za starych dobrych czasów :D Niewyrabiam się z czytaniem :P Dzis mam trochę młyn więc narazie tylko tabeleczka. Dziewczyny, wpisałam wszystkie nowe koleżanki jesli któraś nie chce być w niej umieszczona to tylko proszę o cynk :) No i oczywiście wszelkie aktualizacje tez prosze zgłaszać. Na forum zagladam codziennie choć nie zawsze mam czas by coś skrobnąć, no cóż 4 dzieci zobowiązuje ;) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław................................................ 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk................................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 🌻Dafodilek ......29......Wrocław.....Karolek 5 m-ce.......3 cykl....21.02 🌻Tyllkaaa........19.....Dzierżoniów...........................1 cykl....19.02 🌻Matyysha.......28.....lubelskie...............................5 cykl....08.02 🌻Hanna22 {kwiat]Minia 24 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole...Jan Pawełek 4 l........ciąża....30.08.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............syn 🌻Titowa...................?? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49,5cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....22..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała poprawka ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław................................................ 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk................................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 🌻Dafodilek ......29......Wrocław.....Karolek 5 m-ce.......3 cykl....21.02 🌻Tyllkaaa........19.....Dzierżoniów...........................1 cykl....19.02 🌻Matyysha.......28.....lubelskie...............................5 cykl....08.02 🌻Hanna22 🌻Minia 24 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole...Jan Pawełek 4 l........ciąża....30.08.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............syn 🌻Titowa...................?? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49,5cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....22..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu- dr Tomasz Fuchs tel do gabinetu rej 500 098 433 -polecam. Jesli będziesz potrzebowała genetyka lub pediatrę to tez mogę polecić :) Pozdrawiam :)-ja też w pracy jestem do 21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz wiem o co chodziło z TYMI \"POMARAŃCZOWYMI\";/ NO ale cóz sa lludzie i taborety. no ja mykam dziewuszki troche poleżec do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaaa my nie reagujemy na pomarancze :) a posty trzaskajcie trzaskajcie bo my tu lubimy czytac! :D Kamilka Milo mi to uslyszec, staram sie zarazac ludzi szczesciem i usmiechem :) Jesli chcesz nam towarzyszyc bardzo Cie serdecznie przywitamy. Strata jak widze bardzo swieza i jest mi z tego powod naprawde przykro, dobrze ze wracasz do pracy, bo od wolnego czasu zbyt duzo sie mysli i tyle glupot przychodzi, czy sie traci ciaze czy w niej jest, wiem po sobie, zajecia i nowe obowiazki sa w tych sytuacjach przyjazne. Jak sie domyslam w maju beda Twoje urodzinki, kto wie moze i do tego czasu bedziesz w dwupaczku :) naprawde zycze Ci tego! Piszesz, ze mieszkasz w Niemczech, jak wyglada tam opieka zdrowotna? Mam nadzieje, ze tu u nas znajdziesz cieplusie ciepelko! :) Koug a to Cie dzisiaj przytrzymalo w pracy! 21! to ja juz w lozku bede :P łoliwkowac brzuchol! :D A gdzie reszta???? Anus! no wlasnie mialam pisac i wolac Cie do poprawki ale jak widze naprawilas blad w sekundzie :D Wiesz co to jedno dziecko to z mila checia moge wziasc od Ciebie :) bo w zasadzie myslalam o opiece nad jakis dzieciaczkiem, no coz z tego Carlow do dupa i dziura nad dziurami i nawet o to ciezko. Trzymaj sie tam mamuśka! Serwuje kapusniak! ktora chetna? aaaaaa i mam tez paczki! :D :D :D no taka mam zajawke jak to mowi dzisiejsza mlodziez, a przeciez my tu wszystkie z tego przedzialu wiekowego! :P :D :D ze jak zobaczylam je w sklepie nie omieszkalam pod pache zabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...narazie czytam, nieśmiało Was poznaje i moze zaczne od faktów mam 29 lat, nie mam dzieci, w styczniu poroniłam...Nie zmieniajcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się Moje dziecko słodko śpi więc mam chwilkę Witam nowe koleżnki,ktore dzisiaj dołaczyły do nas🌻 Dziubassku Cieszę się,że już wróciliście do domku.pstrykaj fotusie i przesyłaj nam Koug :D:D:D:Dnasza \"przyjaciółka \"wróciła:D:D:D:D:D:D Cebuko Bogu dziękować ,że już nie miewasz tych snów erotycznych:D:D:D:D:D:D kochane ja dzisiaj mam takie nerwy,że szok.Kupiłam sobie spodnie na chrzciny małego i dałam je tesciowej,żeby mi je skróciła no i tesciowa mi je tak skróciła ,że wyglądam jakbym miała wode w piwnicy.Normalnie myślalam ze zawału dostane jak je załozyłamOperdzieliłam ją oczywiście a Ona wiecie co mi powiedziała? \" eeeeeeeee dobre je masz a zresztą kto Ci będzie na spodnie patrzył\" nie bede się denerwowac teraz co do lekarza to moja młoda dostała \"L4\" do konca tygonia więc siedzi w domu i do przedszkola nie idzie.Mój synuś na szczescie zdrowiusieńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek spokojniejszy dzisiaj:) Fisiu powiadasz ze nasza stara \"przyjaciółka\" powróciła:) oj jak sie cieszymy:) ide spac rano zgłaszam sie na kawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he titowa masz racje nie warto sie porzejmowac:):) no ja wlasnie tez lubiem czytac wiec oby były jak najdłuższe...jestem ZAAAAA:) chetnie bym na te poączusie Twoje sie skusiła cosik tak za mna dzisiaj chodziło ..... motylek55555 nie krępuj sie im nas wiecej tym zdecydowanie lepiej :):) ale napewno jak bedziesz gotowa to sie przyłaczysz wiec czekamy z otwartymi ramionami:) kamila220579 mi lekarz tez kazał czekac 3 miesiace no i @miałam po ok 5 -6 tyg po zabiegu i po nij sie zaczelismy teraz starac.....Wiec jeśli jestes gotowa to po malu sie zabieraj 🌼 a kochanie sie nie wpływa na @. Ja naprzykład miałam nie obfita az tak bardzo jak zawsze i nie tak bardzo bolesna. Fisiau** nie łam sie takie juz sa teściowe bo to nie jest ich a jak by samie tak miały ze ktos im zrobił tez by sie wkurzyła a nerwów nie warto sobie psuc...pomysl jaki jest miły wieczór i sie zdecydowanie zrelaksu dobrze Ci to zrobi a jutro pomyslisz cosik ze spodniami:) validos27 dobranoc zobaczymy kto pierwszy zrobi kawke hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila super ,że masz takie zdrowe podejscie do życia.Nie ma się co załamywać to fakt.Mam nadzieję i życze Ci tego z całego serca,żeby te staranka były bardzo owocne tyllkaaa powiedz tylko o której a pobudke z kubkiem gorącej kawy Ci zrobie:D:D spadam pooglądać tv bo moj synus w dalszym ciągu spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila220579 he he wiem jak to jest ze sie nie chce ale pozniej baaardzo sama wiem bo mi przez miesiac kazał sie lekarz nie kochac i w sumie nie wytrzymaliśmy:) no to ja fluidki pozytywne przesyłam zeby sie udało =>=>=>=>:* Ps. mojemu lekarz powiedział ze najlepiej i najszybciej mozna zajścpo pierwszej @. no i dlatego my próbujemy noo i mysle bo po temp jaos widac ze zbliżaja mi sie dni płodne . . . .no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no tak rozumiem cie swietnie :) a moze Ci nie przyjdzie he he :P ja licze ze moja juz nie przyjdzie;) no ja za10 min tez ide lulu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po północy a mnie się jakoś nie chce spać.. wróciłam z pracy i spędziłam z mężem cudowny wieczór....że aż nie mogę zasnąć:) ale wątpię żeby coś z niego wyszło bo to 11 dc a ja mam bardzo długie cykle..,, podam swoje dane do tej cudownej tabelki:) mam 23 lata(rocznikowo ale jeszcze 22:), za cykl starań można uznać 1...ale nic na siłe i bez specjalnych stresów że \"już bo mam dni płodne\", Wrocław, ostatnia @- 19.02, dzieci brak. Titowa- no fakt ja jestem bardzo roztrzepana...:):) więc też sobie zaczęłam spisywać Wasze nicki bo juz się pogubiłam:) ale spoko nadrobię zaległości!! Koug- faktycznie wiele słyszałam dobrego o dr Fuchsie i zamówię u niego termin! Ogólnie rzecz biorąc szukałam gin-endokrynologa, ale niby Wrocław duży ale jakoś na nikogo takiego nie trafiłam! A chcę tu kontynuować leczenie mojego Hashimoto! gdyby ktoś coś słyszał będę wdzięczna:) Miłej nocki wszystkim:):) do dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tak Wam dałam pospać. wstawać śpiochy,Zbieram zamówienie na Kawe,herbate i inne napoje na którą dzisiaj kolej isc po bułeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu prosze kawe:) a bułeczki ani grama nie mam w domu:) wiec co tu na sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a ja zaspałam :( pójde na 2 lekcje he he nic sie nie stanue ;p a ja mam bułeczki jak któras che ;p no a Kawe też bardzo chetnie poproszem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki jesteście takie kochaNE:))...... juz odpowiadam pisałam wcześniej jestem z częstochowy mam 24 latka i ..... staram sie o dzidzie:)) słyszałam ze to wasze forum jest przepełnione pozytywną energią i tak jest!!!!! czuje to :)) jeszcze raz dziękuję pozdrawiam i od dziś będę piła tą kawkę o poranku na golaska:))) dzięki kochane pozdrawiam i lece do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa podana ale kanapek nie zrobie bo mam chleb taki nie bardzo \"teges\" wiec tyllkaa dawaj buły :D:D:D:D muszę pochwalić mojego synusia bo wczoraj jak zasnął pojedzony przed 20.00 tak wstał dopiero o 3.30.chyba zapomniał o jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, juz się trochę pogubiłam, kto co i jak i mam nadzieje, ze jakoś to sobie poukładam. nie jestem w stanie nadążyć za Wami:) Co najwyżej rano przy porannym rogaliku z dżemem lub nutellą (mniammniam) zajrze na strone i to tyle. W domu nie mam czasu ani ochoty a o 22 juz śpię, co strasznie denerwuje męża - źle wpływa na jego samopoczucie ...;) Ale co zrobic, jak mi się chce spać a nie baraszkować po nocy. Wczorajsza wizyta zaliczona. wszystko dobrze, dzidziuś sobie rośnie, macha rączkami i nóżkami. Dostałam tylko luteinę - i nie jestem tym zachwycona. Wcześniej brałam duphaston i się bardzo źle po nim czułam. Jak każą to będa brać. Na szczęście jedno opakowanie. Podobno, tak powiedziała gin, nie moge jeszcze czuc ruchów dziecka, ale już kilka razy, jak leżałam w łózku i chciałam sie przewrócić na bok, to miałam takie uczucie że na coś nacisnęłam przy gwałtownym ruchu - co Wy na to? mógł byc to dzidziuśc np. rączka albo nóżka. Nie jestem w stanie tego opisac bardziej obrazowo, a jakos tak nie pamietam jak to było i kiedy przy perwszej ciąży. Buziaczki i zabieram sie do pracy. ps. jeszcze cos o mnie - pracuje w budżetówce Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia 24 nooo wiesz tu same kochane kobietki sa i tak ma byc:):) bez dołków bez smutania tylko DUUUZO pozytywnej energii:) Miłego dzonka w pracy 🌼 fisiu** a nie ma sprawy mam salami, szyneczke jakas, serek zółty, biały,pomigorka ogoreczka z czym tylko sobie życzysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyllkaa z serkiem pomidorkiem i ogórasem ja daje od siebie sałate jeszcze i proszę bardzo jakie kanapeczki wiosenne mamy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam kochaniutkie so sql no, do usłyszenia pozniej. Wszystkim Miłego dzionkażycze i zmykam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam kochaniutkie so sql no, do usłyszenia pozniej. Wszystkim Miłego dzionkażycze i zmykam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ranyyyy:-) ile nowych dziewczyn?!:-) ale fajnie. Witamy i zapraszamy. Mam nadzieje, ze nie zraza was nasze teksty, bo my lubimy lekki a czasem dosadny styl pisania:-) Tu z nami szybko zaciazycie a jak nie to wymienimy wam mezow;-) pijemy tez eliksirki ktore przyrzadza nam wrozka Koug:-P takze badzcie dobrej mysli:-) dawno juz nie pisalysmy tak duzo, odkad przyszy na swiat nasze Szkraby mamy mniej czasu ale nadrobimy. Fisia no to sie kochana wyspalas, moja Niunia co 2, 3 godzinki karmionko, ale od razu zasypiala wiec to mi odpowiada:-) teraz bujanko w wozku. Titus jak tam kotecki? miaucza dalej??? no kochana polmetek minal a gdzie flaszka, co?????? nie ma to tamto, stawiaj tu biegusiem:-) Dziubasku, Robur dawajcie zdjecia Maluszkow:-) ide pod prysznic, bo listonosz moe chodzic zaraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam się za sprzątanie w mieszkanku.chciałam mojej śwince odświeżyć w klatce ja patrze a Ona SZTYWNA zdechło się prosiaczkowi buu:(:(:(:(:( moja młoda jeszcze śpi więc nie wiem jak ja jej to powiem .Będzie płacz napewno bo świnka to była jej wolna słuchaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia moja Nadia 2 lata temu w przeciagu dwoch tyg. stracila 3 chomiki, powiedzialam jej ze to straszna choroba ich zabrala, strasznie mi bylo zal ich. zrobcie niby pogrzeb zwierzakowi, co by Martusia godnie sie z nim pozegnala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi tej świnki bo oswojona była bardzo.biegała po domu jak piesek. cebulko śmierć chomika tez przerabiałam ale on taki dzikus był to mnie żal nam było wystawiłam denatke na balkon.Przyjdzie chłop to ją gdzieś zakopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×