Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

głupota ludzka nie zna granic. cieszcie się z jej głupoty bo zaraz będzie zablokowana:D:D:D:D:D Iza*** idź pogadać z psem ten sam poziom intelektualny macie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorowa !!!!!! ojojjjj, ja też bym zjadła.... ale mi smaczku narobiłaś kochana.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, mam bardzo praktyczne ciążowe pytanko. Przygotowuję się pomału do badań zleconych mi przez lekarza. 1. Czy morfologię i mocz powinnam robić na czczo? 2. Czy ten pojemniczek na badanie ogólne moczu, kupiony w aptece, powinnam jeszcze umyć, czy \"lać\" do niego od razu? 3. Czy będą mnie kuli kilka razy, czy też za jednym podejściem zrobią morfologię, cukier, żelazo i toxo? Proszę, podpowiedzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia:) morfologia i mocz rano na czczo:) pojemniki sa sterylne a kuc Cię bedą raz:):) haha teraz ja sie uzieliłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś -- kiedy idziesz na badanka? ja się boję, że nie dam rady uzupełnić próbki do WR, bo czasami rano jest tylko siusiu.... głupie, nie? zawsze miałam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec moge na chwile spokojnie napisac kilka zdan... wszystko przez to ze nie mam neta w domu do jutra i korzystam w pracy, tyle ze tez nie u siebie. stad sie spiesze zeby cos napisac i pozniej wychodza bzdury :-( validosku, trzymam mocno kciuki zeby @ nie nadeszla :-) gosiu, podaje juz teraz na spokojnie wszystko co mam. wynik beta hcg < 1.20 normy: 0,0-5,0 ujemny 1-10 tc 225 000,00 11-15 tc 16 995,65 > 225 000,00 16-22 tc 6 860,23 > 225 000,00 23-40 tc 1 583,40 > 65 911,38 napisalam wam wszystko dokladnie, jeszcze raz sorry za te bzudry wczesniej babka powiedziala zeby powtorzyc badania za 2 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak bylam w szpitalu w tym roku to za jednym razem sposcili mi tyle krwi,ze wstac nie moglam bo myslalam,ze odjezdzam :O ale w przychodni nigdy mi nic takiego nie zrobili, zaraz jedne😠oczywiscie nikogo nie strasze tylko mowie jak w szpitalu wysysaja krew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wynik beta hcg < 1.20 normy: 0,0-5,0 ujemny 1-10 tc < 1,2 > 225 000,00 11-15 tc 16 995,65 > 225 000,00 16-22 tc 6 860,23 > 225 000,00 23-40 tc 1 583,40 > 65 911,38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, bede powtarzac ale czy az za 2 tygodnie?? jesli by byla ciaza to chyba beta urosnie szybciej? a ja chce jak njaszybciej isc do gina bo w takim razie cos mi sie musialo rozregulowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek, no ja raczej zakladam ze nie, babka w laboratorium powiedziala ze moze tez byc bardzo wczesna ciaza... ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, nie znam niestety. nawet szczegolnie w tym miesiacu na to nie zwracalam uwagi zeby sie nie nakrecac. test z moczu robilam w niedziele rano (przedwczoraj) i nic. dlatego zrobilam dzis bete zeby bylo 100%. nie bede juz chyba robik kolejnego testu z moczu bo szkoda kasy, wole powtorzyc bete.. tylko sama nie wiem juz co robic, mam umowiona wizyte do gina na pojutrze i nie wiem czy w tej sytuacji isc czy odczekac jeszcze te dwa tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millenko -- napewno idź do gina, jeśli jest ciąża to ją zobaczy. Ja też miała ostatnią @ 3.10. i u mnie już dobrze widać. W tym \"wieku\" gin ciążę rozpozna od razu i powie Ci czy jest czy nie. Tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz przeczytalam na innym forum nt bety ze jak jest powyzej zera to jest ciaza... juz mam metlik :-( nie wiem, moze sa rozne normy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny ide w czwaretk na ta wizyte :-) dzieki za pocieszenia i rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazde lab. ma swoje normy takze nie sugeruj sie innymi normami tylko tymi co masz napisane na kartce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×