Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.2 cykl...17.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...05.12 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28........Warszawa..................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ter.por. 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża......... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....30.06.08 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....20.07.08 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża.......20.07.08 🌻Madziulek81...26......Gdańsk.................ciąża.......22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków....................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27..................................ciąża......22.08.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budziłam sie co godzine:( wiec maskra bede umierac przy biurku:) fisiu strój klauna na sylwestra:) mamy sie przebrac kazdy za cos:) a raczej za kogos:) ja bede klaunem:) hahahahahh oj zmykam na kawke:) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod drodze do pracy zlamal mi sie obcas i kicalam pol drogi😭 a najgorsze,ze to moje nowe buty😠 naszczescie moj ukochany mi przywiezie nowe w drodze do pracy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek🌼 troszkę zalatana jestem bo muszę posprzątać mieszkanie na dzisiaejszą impre męża no i jeszcze zrobić cos dobrego mniam mnniam dziubassek bidulko też raz tak miałam z butami i też w drodze do pracy.jak pech to pech Validos😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry powoli powoli wychodzimy z choroby, nawet zaliczyłyśmy wczoraj pierwszy spacerek od tygodnia i na szczęście problemy z żołądkiem przeszły-ale powiem wam że przez ten tydzień kiedy prawie nic nie jadłam tak schudłam że moje ciążówki mi spadają z tyłka i muszę pasek zakładać, ale pewnie szybko to teraz nadrobię fisiu postaram się przesłać dzisiaj na maila zdjęcia, zupełnie wypadło mi to z głowy kurde no cieszę się że dotarło w końcu do twojegom że bedzie tatusiem, teraz już wszystko będzie dobrze i pewnie bedzie cię nosił na rękach Harbatka gorąco wierzę że z Twoją mamą wszystko będzie w porządku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem ja tylko na chwilke bo latam po mieszkaniu ze szmatą co tu tak dzisiaj cicho????? jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria... wlasnie sie dowiedzialam ze moja mama zachorowala na jakas zakazna chrobe. Boze, a jak ja sie zaraze???? Jezu, teraz sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no nie pamikuj ale unkaj kontaktu z mamą.ABSOLUTNIE. nie wiem co to za choroba ale lepiej nie ryzykować.Kobieta w ciąży jest jak magnez na choróbstwa.więc lepiej dmuchac na zimne. głowa do góry ja na Reality zone własnie bardzo ciekawy program\"sekrety narodzin \" czy jakoś tak.Oni POKAZUJĄ PORODY jejku własnie babeczka rodzi. ale fajowy ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna koniecznie pokaz nam swoje dzidzi:) Kurde no nie martw sie kochana, dowiedz sie dokladnie co to za choroba i jak mialas z mama ostatnio kohntakt to skonsultuj sie z lekarzem czy cos profilaktycznie nie stosowac? buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o wykasowanie tych co sie podemnie nieudolnie podszywaja. mowie powaznie, wiecej wam dziewczyny napisze na maila wieczorkiem skoro tutaj nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u cioteczki pofarbowac jej wloski:) przed chwila robilam obiadek, zjadlam i jestem pelna:D teraz ide do garow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kude no nic się nie martw i nie przejmuj pomaranczami .zaraz ich tu nie będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, juz napisalam o wywalenie. ale sprawa jest powazna, to chyba półpasiec..cholera jasna!czemu akurat teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no a moze skontaktuj sie ze swoim lekarzem i zapytaj co i jak najważniejsze teraz to zachować spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde no
a chorowałaś kiedyś na ospę wietrzną? Bo jak tak, to (chyba)się nie zarazisz. Unikaj kontaktu, niestety ale to ciężka choroba. Zależy jeszcze gdzie ją zaatakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna tabelka :-) U mnie dzisiaj 32 dc,czułam sie okresowo przez 4 dni,ale juz przeszłoTesty negatywne,więc czekam na@.Najdłuższy mój cykl trwa 37dni,więc jeszcze mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Nie odzywałam się bo musiałam trochę zajrzeć do książek-jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na specjalizację,pewno mnie odrzucą,bo niestety nie mam pleców...U mnie już 27 dc-@ zbliża się wielkimi krokami...Niestety,w ciąży nie jestem.Kurde no ale masz fajniutką fasolinkę!Gratulacje!!!!!Schering odezwij się,co u Ciebie z cyklem?Dafodilku mnie też jest smutno,że nie mam jeszcze fasoleczki...Może w styczniu się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz ..pisz .. nawet 24/h . Masz przy swoim IP włączoną opcje " kasuj automatycznie " :D Niektore posty tylko zostawiam sobie do zrobienia kopii wiec kasuja sie z lekkim opóznieniem . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam posta ok 19 i teraz zniknal:O Dafodilek 3 cykl to nie rzaden dramat:) glowa do gory! Agi trzymamy kciuki za ciebie zeby Ci sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio widze ze sie ludzion nudzi:) a ja bede miała meza dzisiaj przy sobie;):): bomba:) kurde no unikaj kontaktu z mama:( niestety !! mam nadzieje ze sie nie zarazisz! ja miałam półpascia -wredna choroba:) badz dobrej mysli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos no to wieczór Twój tzn WASZ!!:P:P:P ja też słyszałam ze ten półpasiec to wstrętny jest.bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ale meza bedziesz miala juz w czwartek to nie dlugo!:):) Fisia kochen kirczak:)jak prezent masz dla meza? a juz chyba sie domyslam :D Modessa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos i tak trzymaj.nie dużo czasu zostało do realizacji ale jak co to przedłużymy ten plan A:D:D:D:D:D:D wyskakujesz dzisiaj z jakąś kolacyjka przy siecuszkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek spodnie mu kupiłam:P:P:P.niestety bucików malutkich nie dostanie (narazie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popakowałam właśnie prezenty,jeszcze dla moich rodziców nic nie mamy.Z teściami wogóle prezentów nie robimy,więc o nich nawet nie myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×