Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gadżety płodności to fajna rzecz -Cześć wszystkim! Proponuję w promocji dwóm pierwszym dziewczynom od agencji ochrony amulet zafasolkowania. Jeden warunek- ODBIÓR OSOBISTY Start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę ze skasowali nasz topik?? jaka szkoda ale nadrobimy to!! U mnie wszystko ok, 1-go stycznia mam termin @ i zastanawiam się czy dostane?? chcialabym nie!! Okropne jest takie oczekiwanie!! kiedy najwczesniej moge zrobic test?? Aha i powiedzcie mi ile dni przed @ jest spadek tempki?? tego samego dnia czy juz kilka dni wczesniej?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherri :D otworzyłas na pierwszej stronie chyba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah możliwe.....ale to nic!! dziś jest 11 dzień od owu czy mozna zrobić już teścik czy raczej bedzie on bez sensu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj z tym testem troszke - wiadimo człowiek niecierpliwy ale po co sie nakręcac....poczekaj do spodziewanej @ a potem juz sama bedziesz wiedziała...i szybko zrobisz:) a wtedy my koleżanki bedziemy bardzo sie cieszyć z twojego szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shering - podzielę się swoimi obserwacjami, bo zadałaś pytanie o tempkę. Mi spada tego samego dnia rano, a wieczorem dostaję @. Raz się tylko zdarzyło, ze spadła dzień wcześniej. Mierzę już od marca i zauważam coraz więcej w swoim cyklu. Teraz jest wysoka temperatura - czekam na nieprzyjście @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie juz troche lepiej z pecherzem(ciagle pije sok z zurawiny) no i dostalam@ Dafodilek dzieki za wskazowki chyba bede korzystac z twoich porad bo juz brak mi sil. Margeritka olej ich wszystkich najwazniejsza jestes teraz TY:) Validos tak mi przykro🌻 Fisiu trymam kciuki i za Schering tez:) Basiunia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margerita wiem,ze ciezko ale powtarzaj sobie \"olewam cie\" i w koncu sama w to uwierzysz:) Basiunia kochana😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje za słowa otuchy:) ja jutro wyjezdzam na sylwestra o 7 rano wiec życzę Wam udanego i bąbelkowego sylwestra:) a Nowy Rok niech owocuje dwoma kreseczkami:) dziubasek❤️ do mnie przyjdzie pewnie na sylwestra :( albo bede wywoływac znowu:( masakra dziewczynki zmykam do łózeczka:) całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o zmianę w tabelce :-( Ostatnia @ 27.12.07, 3 cykl starań :-( Cykl tym razem trwał 40 dni czyli cały wrzesień 2008 nas ominął :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry melduję się ale tylko na chwilkę jutro w południe wyjeżdżamy i trzeba sie w końcu spakować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczynki:) podpisuje liste obecności. jak narazie @ w dalszym ciagu nie ma.zaczęly mnie boleć cyce no więc chyba @ przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fisiu bolące piersi to nie tylko objaw nadchodzącej @ ja tam trzymam kciuki i jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluniu nawet nie wiesz jak bym chciała,żeby nie był to objaw nadchodzącej @.czas pokaże.nie chce narazie się testować bo cykle mam nieregularne więc będę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta, fisiu a ktory to juz dzien cyklu ? twarda jestes ja to bym nie wytrzymala zreszta nie wytrzymalm a ze testy byly w domu to poszly w ruch jak na razie czuje sie swietnie - duzi i czesto sikam - nawet w nocy, mldlosci brak, czasami brzuszek delikatnie pobolewa ale da sie wytrzymac :) wchodze juz tylko w jedne spodnie i to sa w pasie opiete - jak tak dalej pojdzie to pobije rekordy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALL-lo dzien dobry Widzę że dziewczynki albo w oczekiwaniu na termin @ albo na nowy Rok suknie wieczorowe juz naszykowane???? Ja wczoraj zaszalałam z moja klasą z podstawówki i jak na początku myslałam ciekawe o czym ja bedę z nimi rozmawiać przez 3 godziny,tak po 5 wychodziłam jako jedna z pierwszych !!! Mamy ustalony termin kolejnego spotkanka....za tydzień :))) Pozdrawiam wszystkie siedzące w domach,w pracy i \"wyjechane\" Stawiam kawke ktoś się pisze? P.S. pozdrowienia od Scherri -4ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo koleżanki jak tam sobotnie popołudnie a ja biedna w pracy:( ale to nic nastrój pozytywny to jakoś przeleci...lista obecności podpisana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! Fisiu trzymam kciuki za ciebie, defodilek i basiunia = dziękuję za dobre rady... mam jeszcze pytanko do tych dziewczyn które mają dużą wiedzę na temat temperaturki... wczoraj był 10 dzień po owu i rano kiedy mierzyłam temkę to miałam 37, 05 i na @ czekam (właściwie to jej nie chcę) na wtorek NOWY ROK, a dziś kiedy mierzyłam tempkę to skoczyła mi na 37,35 i póżniej pojawilo się u mnie lekkie plamienie - nie rozumiem tego ponieważ na @ POWINNA TEMPKA mi spaść a ona dziś w III fazie dziś jest najwyższa...?? jak można to zinterpretować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie... ależ pusto się zrobiło.... a u mnie dziś 31 dc i 12 dzień po owu, plamienia ustąpily ( miałam je wczoraj przez 3 godz i lekki ból brzucha tak jak na miesiączkę) dziś rano tempka 37,3 i dziś również ustąpił mi ból piersi ktory trwał tydzień..... oh ciekawa jestem jak to wszystko się zakończy.... we wtorek powinnam mieć @@@@@@@@@!!!!!!!! trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę napisać raz jeszcze ale nie bede sie juz tyle rozpisywala. dzis jest u mnie 31dc a 12 dzien po owu ( wczoraj mialam plamienie ktore trwalo 3 godziny i pobolewal mnie bardzo lekko brzuch tak jak na miesiaczke ) dzis juz nie mam plamienia i na dodatek przestaly bolec mnie juz piersi ktore bolaly mnie tydzien no i tempka dzis rano 37,3 ... ciekawe jak to sie zakonczy ?? albo @ idzie wielkimi krokami albo ...?? we wtorek powinnam dostac @@@@@!!!! trzymajcie kciuki....mam nadzieje ze do wtorku ktos jeszcze zagladnie na topik?? Szcześliwego Nowego Roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babeczki jestem w trakcie gotowania więc wpadłam się tylko przywitać. schering u mnie @ w dalszym ciągu brak.piersi mnie bolą,że dotknąć ich nie moge.życze co by @ nie przyszła ani do Ciebie ani do Mnie ani do reszty dziewczynek spadam żeby nie spalić kurczaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu mysle ze nie przyjdzie @ ani do ciebie ani do mnie!!! ani do reszty starających się dziewczyn!! sprawdzam co chwile w toalecie i zadnych plamien juz nie mam nawet wkladalam sobie wacik do uszu i wyciadam mokry ale bialutki... ciekawa jestem czy wczoraj bylo to plamienie implatacyjne czy nie?? dzis zaczęło mnie mdlić!! jeszcze dwa dni i bede wiedziala co jest!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×