Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwdwde

czy to możliwe, żeby osoba z nadwagą schudła..w trakcie trwania ciąży?

Polecane posty

Gość dwdwde

Bo mam, nową znajomą, ktora mi sie chwaliła, ze ona wręcz schudła w ciązy i ja w to nie wierzę, mowi, ze miała nadwagę jak zaszła w ciąze ważyła 67 kg, a jak rodziła ważyłą 60 kg!! mowiła, ze to moze byc normalne, biorac pod uwage fakt, ze przec ciąza niezdrowo sie odżywiała, jadła nieregularnie!!, jadła słodkie i tłuste, a w trakcie, zaczeła jesc regualrnie, warzywa owoce, chude mięso nie miała ochoty na słodycze i tłuszcz jej spadł..jedyne..co rosło to brzuch!!i niby sie nie odchudzała! jesso czy to w ogole możliwe?znacie takie przypadki? a dziecko urodziło sie zdrowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy takie przypadki. W sumie dość często się zdarza. Przyjaciółka urodziła miesiąc temu, po ciąży ważyła o 14 kg mniej, niż przed ciążą. Dziecko zdrowe, waga 3800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwde
czyli, ze Twoja kolezanka tez po prostu zdrowiej sie odzywiała w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwde
niż normalnie?i miała nadwagę jak zaszła w ciąze?tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwde
ale koleżanka miała nadwagę tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością odżywiala się zdrowiej, ale również przeleżała kilka miesięcy w szpitalu, długo miała nudności i niewiele jadła. To nie był skutek jakiejś przemyślanej diety, nie licząc faktu, ze starała się odżywiać sensownie. Znam również dziewczynę, która bardzo drastycznie schudła w pierwszym trymastrze, a przez cały drugi trymestr usiłowała przybrać na wadze z miernym skutkiem. Udało jej się dopiero w trzecim, a po porodzie również wazyła mniej niż przed ciążą. Chociaż ona akurat nie miała nadwagi ;) Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie zauważyłam pytania - tak, moja przyjaciółka przed ciążą miała nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwde
ale to dziwne w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
znam taki przypadek, tylko to była kobieta po 40-stce. schudła bardzo i podejrzewała że albo ma raka, no i menopauzę... a tu się okazało że to ciąża :P dziecko oczywiście zdrowe, a ona po urodzeniu była szczuplejsza niż wcześniej. może to też dlatego, że początkowo nie wiedziała że jest w ciąży, więc jadła normalnie, a dziecko ją \"wysysało\" :P no ale to tylko teoria, ja się na tym nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwde
ale czy to nie jest niezdrowe?nie grozi poronieniem?to dziwne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak możliwe i nawet mówił o tym nam ginekolog podczas wykładu w szkole rodzenia, dotyczy to osób otyłych... zdarzyło sie tak że waga sprzed ciąży była większa niż krótko przed porodem... dziwne to ale możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqded
A MI SIE WYDAJE,BO JESTEM NA POCZąTKU CIAżY, ze wręcz chudne, mam mdłosci nie chce mi sie za barddzo jesc...rano i wieczorem..tylko w porze obiadowej mam apetyt..!!mam nadzieje, ze nic maluchowi nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to przez
tą walerianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwde
kurde, ale jestescie chamskie i złosliwe, raz wziełam waleriane i to dla dobra dziecka, bo lekarz mi pozwolił!!!raz jeden wziełam przed snem!!a to tylko dlatego, ze bez powodu serducho mi biło jak szalone i sam lekarz powiedział, ze lepiej w takim wypadku wziasc te ziołka..i zasnac spokojnie niz ryzykowac..nawet poronieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halode
ale prawdopodobnie tylko te chudną , ktore wymiotują tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×