Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

motywy zdrady

Polecane posty

\"mężczyźni ponoć z natury są bardziej poligamiczni\" no kobiety są monogamiczne, tylko że ciągle z innym facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - co Ci żona zrobiła, że tak bardzo nie lubisz kobiet?? nie wiem czemu każdą wypowiedź traktujesz jak napaść na mężczyzn. czytaj ze zrozumieniem. akurat cytowana przez ciebie wcześniejsza wypowiedź też mnie rozbawiła dlatego nawet jej nie komentowałam, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, ja nie lubie kobiet bo Ja kocham kobiety :) Moja żona była suką, ale to nie ma znaczenia, bo na mnie kopniaki od życia nie robią wiekszego wrażenia... a dla kobiet bywam po prostu złośliwy, co w realu odebrałabys zapewne zupełnie inaczej niż tutaj, gdzie trudno nadac właściwe nacechowanie emocjonalne słowu pisanemu :) a co do cytatu - głupote lubie skomentować zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
jeszcze co do zdrad, zauwazyłam ze mezczyzni lubia sie chwalic swoimi podbojami, np, facet ok40 przespał sie z 19 latka i potem w pracy opowiada wszystkim kolegom ze ona np; dała sie tylko zerznac , ze do buzi niechciała wzasc i wszyscy maja ubaw, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano dobrze bo czego oczy nie widzą ,sercu nie żal :) Czyż nie?? A donosicieli powinno się niszczyć :D w myśl zasady: nie pchaj nocha w nie swoje sprawy ,bo ci go uwalą :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież na topiku o donosicielu wszystko zostało już powiedziane :D Ale w skrócie specjalnie dla Ciebie powiem,że wyszedł na tym z walizkami jak Zabłocki na mydle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
faceci zdradzaja dla sportu. przynajmniej moj ex tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik z tego co mi wiadomo nie ma gdzie wracać i siedzi gdzieś w Polsce.Aha wiem jeszcze,że jakąś robotę dostał więc z głodu nie umrze:D I po kiego mu było pchać nochal w nie swoje sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed twoja satysfakcja jest do pewnego stopnia zrozumiala :) ale nie boisz sie ze pewnego dnia spotka cie to samo znaczy walizki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×