Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotrek_piotrek9999

filiżanki czy kubki????

Polecane posty

Gość piotrek_piotrek9999

W czym wolicie spożywać Wasze ulubione napoje? Odpowiedzi na to pytanie pomogą mi przy wyborze prezentu dla znajomych. Zastanawiam się nad jakimś kompletem kawowo - herbacianym i szukam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie kubki. Filiżanki kiedyś dostałam i zdobią półkę. Lubię pić z dużego kubka. Filiżanki zazwyczaj są 2x mniejsze od kubków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek_piotrek9999
W sumie to znalazłem juz ciekawy sklep z zastawą stołową, mają oryginalną ceramikę, ale wybór jest szeroki i dalej jestem w kropce... może ktos sie zna na tym lepiej i doradzi, bede wdzieczny! www.filizanka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zależy co akurat pije. Herbata zielona tylko w filiżance, ale już np czerwona w kubku. Kawa z mlekiem z kubka (innego niż czerwona herbata), a bez mleka tylko z filiżanki (innej niż herbata zielona) :) Nawet mleko zależnie od tego czy zimne czy podgrzane w czym innym pije :) Mam jakieś takie zboczenie na tym tle :) Kto powiedział że filiżanka musi być mała? Ja mam nawet takie w które 300 ml się mieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hołdujemy kubkom, kubasom, kubeczkom...ale czasem są takie chwile w życiu człowieka, że pragnie cieniutkiej porcelany, srebrnych łyżeczek - wiecie : \"Truskawki w Milanówku na talerzykach Rosenthala...\" - i te klimaty... Więc na dzień codzienny polecałabym kubeczki, a od święta i dla BARDZO WAżNYCH GOśCI wykwintne, porcelanowe serwisy, które zresztą są kawowe i herbaciane - z mniejszymi i większymi filiżankami. Wybór ostateczny zależy od zasobności portfela Pana Piotra :) Piękna jest na przykład porcelana rosyjska - a zwłaszcza z petersburskiej manufaktury Łomonosowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marjolazzz
W przypadku tego typu prezentu mozna go kupic w pare osob, wiadomo ze to nie jest prezent na kazda kieszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
popieram neit i farmerke - a dobra rada nie lubilabym gdyby mi ktos sprezentowal 6 lub 8 kubkow czy filizanek tzn taki serwis poza tym 1. czy osoby pija czesciej kawe czy herbate 2. czy osoby te maja juz swoje kolekcje 3. przeciez mozesz ofiarowac 2 filizanki do herbaty z cieniutkiej pporcelany takie wieksze filizanki do herbaty rano sa wieksze od tych do herbaty po poludniu kawe rano pijam z kubka typ http://www.hudsonandmiddleton.co.uk/cgi-bin/quikstore.pl?store=&search=yes&detail=yes&product=ADBR50MMH&category=Magnificent_Moggies&keywords=&hits_seen=&page=search.html&and=&affiliate_id= zreszta tutaj tez sa ladne - o rany zaczynam reklame darmowa :))))) http://www.muglamania.com/search.html?limit_field=supplierid&supplierid=14&gclid=CPHCsLaok48CFQ5RMAodxR5XVw jezeli pije herbate rano to w duzych filizankach http://www.roykirkham.co.uk/ do kawy po obiedzie z ekspresso inne raczej kolekcja Illy - , jezeli kawa po turecku to mam zupelnie inne sprowadzane z belgii filizanki takie jakie podaje sie czesto w tawernach:) kawa z perkolatora - filizanki pol na pol -bo moga byc do herbaty jak i do kawy) Gien stara pporcelana - wiesz zalezy od stylu dekoracji twoich osob - stylu dekoracji ich stolu - co z tego ze obdarujesz ostatnim disignerskim wykrzyknikiem mody kiedy sie okaze ze pani domu uwielbia starutka porcelana z koroneczka i rozyczka ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek_piotrek9999
Ok wstepnie zrozumialem ze to nie jest do konca dobry pomysl... Wiem jedno, impreza wypada juz jutro a ja w dalszym ciagu nic nie mam na prezent, troche przespalem ten temat, kupie chyba cos symbolicznego, dla Niej cos do zielonej herbaty (smakoszka), dla Niego coś do kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek_piotrek9999
Motto tematu: Kupowanie prezentow bliskim, przyjaciołom, rodzinie sprawia radosc a "znajomym" klopoty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
kubek i to duży na dużą kawe poranną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
piotrek piotrek - dobre wyjscie z sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że filiżanki, ja uważam, że te się idealnie sprawdzają. Mam takie porcelanowe https://www.duo-gift.pl/ i poranna kawa smakuje w nich wyśmienicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×