Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wenr

wentworth miller czy jak mu tam - co w nim widzicie dziewczyny?????

Polecane posty

Gość wenr

dla mnie wygląda strasznie pedalsko...no i ponoć jest gejem faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wygląda pedalsko. Dla mnie osobiście geje mają swój własny sposób bycia: ruszają się kokieteryjnie, unoszą ręce niczym panienka, pięknie mówią, wiecznie się uśmiechają, są delikatni, wrażliwi. Dla mnie gej wygląda jak np. Piróg czy Adrian z BB. Nie chcę ich krzywdzić bezpodstawnymi oskarżeniami, ale tak to widzę. Wentworth jest maksymalnie męski, nawet rusza się jak mężczyzna (jak to kiedyś powiedziała Zapendowska o Wydrze: kanciasto i cudnie:P), ma inteligentne spojrzenie (no bo jest inteligentny). Na moje oko Miller ma wszystkie te cechy, które kobiety cenią w mężczyznach. Ty pewnie jesteś facetem, nie znasz się i zwyczajnie mu zazdrościsz.:D Bo nie rozumiem jak Wentworth Miller może się nie podobać. To jest praktycznie niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauritius
ja jestem dziewczyną i mi się nie podoba - jest za słodki! w pierwszych odcinkach wydawał mi sie nawet ok(choć nie w moim typie), ale teraz ogladam juz 2 sezon i mnie mdli na jego widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokovit
Jest po prostu piekny, cudowny, nie ma na swiecie drugiego takiego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny facet no,kiedys sie w nim kochalam :Pteraz mi przeszlo,ale lubie sobie na niego popatrzec od czasu do czasu,ot no fajne ciacho,ciezko wytlumaczyc co w nim jest takiego magnetycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenr
mam wrażenie że podoba sie tylko małolatom...czy macie wiecej niz 25 lat? chyba starsze laski wolą bardziej męskich typów...mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w serialu wyglada fajnie, ale prywatnie wygladaj akos tak zniewiesciale. na kazdym zdjeciu ktore widzialam ma jakis pulowerek w romby albo kapelutek. zdecydowanie lepiej wyglada w filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wenr
ja mam 25 lat podoba mi się W.M ;)Chociaż lubię tez innych facetów(nawet tych strasznie męskich,czasami wręcz brzydkich co nie znaczy zaniedbanych i niedomytych:-o),nie mam swojego typu mężczyzny,po prostu jakiś mi sie podoba lub nie a W.M akurat mi się baaaardzo podoba:-P Poza tym kobiety to też wzrokowscy,też maja oczy i z nich korzystają i lubią popatrzec się na fajnych facetów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuku muaa
o gustach sie nie dyskutuje. dla jednych jest ladny, dla drugich brzydki, a dla trzecich przepiekny i seksowny i pociagajacy mmmm :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokovit
Wydaje mi sie wlasnie, ze Went podoba sie starszym kobietom. Pamietam watek, w ktorym 30letnie kobiety pisaly, ze maja na jego punkcie obsesje, Ja mam 23 lata i uwazam, ze facet jest MEGA meski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to chodzi moi drodzy
jednym sie podoba innym nie, a madrosci ludowe typu "Bo nie rozumiem jak Wentworth Miller może się nie podobać. To jest praktycznie niewykonalne" sa, delikatnie mowiac, smieszne i tyle :O:P. Tak jakby byl jakis obowiazek uznawania W.M za idola meskiej urody. Nie mam nic do niego, sympatyczny chlopaczek, ale, moim zdaniem, nadaje sie raczej na kumpla albo mlodszego brata, a nie na plomiennego kochanka. Podkreslam - moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to chodzi moi drodzy
mialo byc "ideal meskiej urody", nie idola :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krunia
a i tak najbardziej sexy jest viggo mortensen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisu22
Wiecie co, myslicie, ze mozna zachowac fajny charakter i skromnosc kiedy tak sie wyglada i 90% kobiet na calym swiecie cie pragnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo went jest przepiekny uwazam ze jest najladniejszym chlopakiem na swiecie, jego boskie oczy, przy tym jest wysoki i w ogole piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski gość jest
Mnie fascynuje jego inteligencja. IQ 180, to jednak wspaniały wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4vuYbuTu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×