Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olianka81

nie podobam mu sie?

Polecane posty

Gość olianka81

Jestem z chłopkiem od prawie 3 miesiecy. Na pozór wszystko gra.. Ale od soboty mam mega doła, aż niechce mi się z nim widzieć. Byliśmy na imprezie u jego znajomych. Temat zszedł na kobiety, kolega zapytał mojego M. jaki jest jego ideał. Nieoczekiwałam że powie, że to ja jestem tym ideałem, ale myślałam że chociaż wskaże jakąś kobiete podobną do mnie.. A tu nie..., on powiedział że ideałem jest Monica Bellucci. załamka.. bo ja jestem jej zupełnym przeciwieństwem. Ona śliczna, kobieca, brunetka o pełnych kształtach a ja, szczupła blondynka, do tej pory myslałam ze ładna, le chyba jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GracjaSpacja
Nie szukaj, dziewczyno, problemów na siłę. Wybrał ciebie, chyba go nie zmusiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherlock halama
ale ty gupia jesteś to jezuuuuu!! dobrze jest jak kobieta jest ładna. i tyle, to wystarczy. bo reszta jest w głowie. jeżeli jesteście dla siebie ważni i do siebie pasujecie to przecież rozmiar biustu i kolor włosów nie jest najważniejszy. monica belluci jest piękną kobietą ale ona ma tylko tę urodę (dla każdego faceta patrzącego na jej zdjęcie) i dlatego w jej wypadku ta uroda jest najwazniejsza. ty masz jeszcze osobowość, inteligencje, poczucie humoru, coś cię smuci a coś innego śmieszy. różnie reagujesz na różne sprawy. i to musi się twojemu chłopakowi przede wszystkim podobać a nie to czy masz duże piersi. po czterdziestce i tak ci obwisną. chciałabyś żeby cię wtedy zostawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
wiesz ja też jestem szczupłom blondynką i oczywiście nie jestem ideałem dla mojego faceta, ciągle musze słuchac jak jemu podobają się; wysokie,szczupłe i rude, niewiem jak długo jeszcze będe to znosiła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a psik
tak do śmiechu ideałem mojego faceta jest brunetka 150cm z malutkim biustem a ja jestem szatynką 170cm z miska C i jesteśmy juz 10 lat i mamy 2,5 letnią córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olianka81
macie racje, ale gdyby wybrał na swoj ideał jakąs szczupłą blondynkę to bym to zniosła, a on wymyslił brunetkę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
tylko ja nigdy niepowiedziałam jaki jest mój ideał faceta, zresztą mój facet uważa się za ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
do autorki; niemasz się co przejmować, ciekawe co powiesz jak zobaczysz że twój facet oglada gołe baby w kompie, non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo..
a nie lepiej takie teksty zbywać żartem? Np.' A teraz mnie zapytajcie jaki jest mój ideał: odp- Nicholas Cage!!! :D Ciekawam jakby zareagował? kurka wodna. Nie pokazuj mu że to na Ciebie wpłynęło w ten sposób, bo wydaje mi sie że on już Cię owinął wokół palca i jest zbyt pewny siebie, więc teraz Twoja kolej .. pokaż mu na jakim jest poziomie, zmniejsz go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój mi powiedział że jemu podobała się( może nawet dalej podoba) Angelina Jolie czy jak sie to pisze i uwierz że też jestem przeciwieństwem :p jakoś sie nie przejmuję bo po co?? kochamy się i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×