Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Cześć! No i znowu większość z nas ma podobne objawy :) Ale moja lekarka ostatnio była zaniepokojona tym, że mam skurcze i twardy brzuch, zaleciła magnez trzy razy dziennie - pomogło na szczęście. Idę pod koniec tygodnia do niej, ciekawe co mi powie. A u nas piękna wiosna! Poszłabym na spacer do parku, ale samej mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Widzę dziewczyny że u nas jak się coś dzieje to hurtowo-jak nie ciągnięcie to kłucie itd.. Mam nadzieję że to nic poważnego. Ja na szczęście dzisiaj nie narzekam i do tego śpię ostatnio jak dziecko-jak sie położę spać to tylko raz wstaję nad ranem na siusiu i w sumie śpię 10 godzin w nocy. My narazie wstrzymujemy się z resztą zakupów bo i tak dość mocno nadwyrężyliśmy domowy budżeta tu jeszcze przeprowadzka się szykuje i łóżko do sypialni trzeba kupić. W sumie jednak nie zostało mi dużo do kupienia dla maluszka-materacyk do łóżeczka, pościel, kosmetyki pampersy i dla mnie koszula do szpitala-z uranek dla małego zostały chyba tylko jakieś skarpetki i cieniutkie piżamki do kupienia a i kupię jeszcze jakąś butelkę, jedną na początek bo chcę karmić piersią. Ok narazie uciekam bo trzeba pranie wstawić i mieszkanko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie ja dzisiaj sobie pospałam jak dobrze że dzieci czasami maja ferie:):):) U nas ok mała rozpycha się na całego a najbardziej jak jestem głodna to wtedy ide coś zjeść i już ok.Więc już od początku potrafi się upomniec o swoje hi hi hi hi Ale u mnie dzisiaj ładnie slonko świeci nie ma wiatru więc z malym pójde na długi spacerek... klakowska witaj u mnie mam cos podobnie pod piersiami znaczy dość poniżej mam taki pasek siny ale odkryłam że to od stanika bo jak się czesto nachylam nad kąpem albo siedze to fizbiny mi się wtedy opieraja własnie w tym miejscu.ale to mnie nie boli więc nie wiem co tam jest u ciebie.wpisz sie w nasza tabelke i zostan z nami🌼 Ja kupilam husteczki pampers senstive no i na poczatek kupie dwie paczuszki pampers newbourn a potem zobaczymy jaka Juleczka będzie duża. Wczoraj mój Michał przywióz mi łózeczko od znajomego i mówie wam nawet fajne tylko kolor troche zaciemny taka wisnia i nie bedzie mi pasowalo pod kolor komody ale co 100 funtów w kieszeni.Łóżeczko wogóle nie zniszczone bo jego synek spał w nim tylko 4 miesiące bo potem żona go zostawiła i wróciła do polski:(:(:( więc tylko materacyk i pościel dokupie... Co do opuszczonego brzucholka to im bardziej jest większy to wydaje mi się że jest niżej ale pewnie tylko mi się tak zdaje bo naprawde jest ogromny.Teraz w niedzele jedziemy do znajomych i ona ma termin 2 dni pomnie to ma taki maleńki ten brzuchalek żę szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! Goba---- musielismy pojechac, bo byla by wojna, moj tato dzis wyjezdzal do Polski i musial sie pozegnac, rozchorowal sie, cos go boli cala prawa strona, ze spac nie moze. Jutro idzie do lekarza. A mja teciowa b.madra-- pielegniarka, dzis rano mowi do niego, zeby lyknal tabletke (wczesniej uprzedzilam tate, zeby nie lykal nic co ona mu daje) , dobrze, ze mnie posluchal i schowal w kieszen, zapytal sie potem co to za tabletka a ona, ze to TRAMAL!!!!!!!!!!!! wariantka, przeciez to usypia, oglupia, po operacjach :/ i on mialby po tym jechac do Polski 900km??? sam\'?????? A kupuje pampersy, chcialabym kupic husteczki nivea ale nigdzie nie widzialam, Gosia a Ty???????????????????????????? Co do kluc to jest normalne, wszystko sie rozchodzi, przygotowuje do porodu. Masterek---- rzuc pare promykow tez do mnie :) Malgonia.--- werwe to ja juz dawno stracilam :o kiedys moglam nie spac 2 dni i pracowalam jak debil 6 nocy w tygoniu, czasem po 17 h. Maluszek Twoj rosnie i dlatego tak ciagnie :) Iza.-.-- w H&M jest duzy wybor pizam Klakowska--- mi tez maly siedzi pod zebrami, bol okropny, mam cala prawo strone obolala, szczegolnie wieczorem. Na pewno wszystko jest ok, po prostu daje Mamusce maly w kosc ;)! mnie tez kolezanki zostawily,.. czysta zazdrosc ;D elmirka--- ja robie wszystko, zeby sie nie uczyc :O, a nauczycielka jest walnieta, koncze w maju szkole i mam spokoj, a nie chce zeby mi problemy robila jakby mnie nie bylo czy cos. Gosia----------- -.- nie skomentuje Twoje wagi , bedziesz laska jak nic po porodzie :D. A maly jaki juz duzy :) , z pampersami sie zgadzam, tylko wolalabym husteczki nivea ale nie widzialam nigdzie, moze w DM?? kasia---- mi tez poszedl na dol brzuch.. abii--- ja tez lykam magnez, brzuch mi trwadnieje i boli czesto okropnie, biore 3 razy dziennie martusia--- ee tam kolor, zawsze mozna przemalowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tych chusteczek nivea tez nie widzialam moze tu takich nie ma? sama nie wiem kupilam w lidlu chusteczki z pampers i mam andzieje ze beda ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez chce je kupic, tylko nie wiem czy sensitiv nie bylyby lepsze :o, ale marudze :p ide cos posprzatac.. zjesc cos slodkiego, chyba mi cukier spadl, zjadlam dzis bulke z ziarnami i 2 schoko bonsy, cos mi za malo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła, to faktycznie ta Twoja teściowa jakaś ...... Jak kiedyś dostałam tramal od dentysty, po usunięciu zęba mądrości niby ;P i boleć nie przestało, ale za to leciałam na ściany jak wstałam z kanapy. I weź po tym jedź. Normalnie, coraz bardziej mnie ona zadziwia. Ty lepiej uważaj, jak będziesz zostawiać z nią dziecko, bo jeszcze jakieś krople poda czy coś i potem będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w lidlu kupiłam chusteczki pampersa zwykłe i sensitiv widziałam nivei chusteczki maja ale nie brałam.kupiłam oliwke i mydło bambino,waciki i patyczki.jestem bejt i znowu jak się nachodziłam to mnie kłuje w kroku(pice)delikatnie mówiąc masakra.niech już minie te 9 tygodni.mi zostało 65 dni do porodu. gosiu twój maluszek du ży jak mój a wage masz malutka pozazdroscić tylko jak szybko po porodzie zgubisz. siora mi kupiła butelki 2 i dzisiaj przywiezie więc dam znac jakie. spadam robić porządek bo tapczany nie schowane jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka--dlatego wlasnie nie bede zostawiac jej z dzieckiem, przynajmniej nie sama, a jak zrobi cos nie tak to jej leb ukrece. Ona mowi do mojej mamy, zeby zrobila mieszanke roznych kropki m.in. tramal , itd strasznie silne leki i podala to mojemu dziadku po operacji, moja mama jak zobaczyla co ona chce mieszac to dziadek by sie juz nie obudzil po tym :/ To tak jak moj maz wiecznie na antybiotykach mocnych,bo go gardlo zabolalo to mamusia odrazu silny antybiotyk dawala, teraz ja juz na to nie pozwalam. Tescia tez tak usypia, po operacji spal 3 dni :o , ale tu sie nie dziwie bo on wiecznie chory i cos mu dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam butelki avent, ponoc najlepsze ;) co dzis na obiadek???? ja robie ogorkowa , kwasna...mniam, ale sobie teraz slodkiego pojadlam milka tender.. pyychaaa maz bedzie ok 14, tato pojechal :( wiec znow sama.. no z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM, na forum uczuciowym jest wątek Kretyńskie zachowania teściów - Twoi teściowie zrobili by tam karierę. Dobrze, że z nimi nie mieszkacie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra to co piszesz. I to niby pielęgniarka tak? Ja bym jej nie dała nawet nakarmić dziecka, bo jeszcze w kuchni po kryjomu coś dosypie, co uzna za konieczne. A co do butelek, to już kupiłam dwie, jedną zwykłą większą do picia bo była akurat w promocji po 4 zł, ale to jak Kajusia będzie większa, a do karmienia na początek kupiłam butelkę antykolkową z firmy Avant chyba czy coś takiego. Słyszałam, że są bardzo dobre, to wzięłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii masz rację, na podstawie ich zachowań można byłoby napisać scenariusz do tragikomedii. Bilety sprzedawałyby się jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska jest w tym wszystkim cos pozytywnego masz przynajmniej wesolo i to ci sie nie nudzi:):):) bo jak to czasem czytam to idzie boki zrywac jak niektore osoby sa glupie chociaż w tym wieku nie powinny .... Ide gotowac obiadek dzisiaj robie żurek z ziemniaczkami krychanymi to do usłyszenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia daj mi troche żurku jak ugotujesz. ja mam od wczoraj zupe jazynową,a mąż golonke i żeberka. mi te butelki jedną kupiła NUKA i drugą antykolkową nie wiem jakiej firmy.mam nadzieję że się sprawdzą a aventu są drogie i przy wiki też nie miałam więc dam rade.w domu mam jeszcze szklaną i 3 inne plastikowe po wiki prawie nieużywane więc troche tego mam.kupie tylko potem kubek niekapek aventu bo to miałam i fajna rzecz.PM a ty podaj troche og,órkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM, czy ona jeszcze pracuje w swoim zawodzie, czy siedzi w domu? Bo nie daj Boże trafić na taką "siostrę" w szpitalu. Czemu gotujecie to na co ja mam ochotę? Zjadłabym i ogórkową i żurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golonka i żeberka - oj, to lubię... A co do butelek, to ja kupiłam zestaw - butelki, smoczki i szczoteczka do czyszczenia - z awentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na obiadek gołąbki - mniam. I chyba jeszcze krupnik, ale nie chcę. Więc zaraz się zabieram do obiadku - jedzenia oczywiście. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, elmirka, idę do kuchni bo nie wytrzymam tu z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba tam zawitam na forum :) ona pracuje w swoim zawodzie i wszyscy pacjenci spia na jej zmianie :D, czasem wali dawki konskie do kroplowki, wieksze jak lekarz kazal :o , ja nie zostawie jej z dzieckiem na pewno nie.. ja tez mam antykolowa ta butelke, zobaczymy czy sie sprawdzi, ogorkowa sie robi wiec na godzine wysle do Was :D kupilam sobie swieze bulkeczki, z polskim dzemkiem pyycha..i meliska do tego ;) mam kilka pytan: 1. Czy parzycie wszystkie rzeczy przed uzywaniem np nozyczki do paznocki dla dziecka, butelki i smoczki to wiadomo , ze trzeba, a szczoteczke do wlosow?? 2. czy od razu bedziecie podawac jakies herbatki np koperkowo?? czy wstrzymac sie pare tygodni? 3. czy kupujecie takie majtki dla malucha, ktore sie zaklada na pampersa, bo wczoraj widzialam inie wiedzialam czy kupic 4. czy na poczatku maluch bedzie spal w spiworku? czy pod kocykiem? jakas pizamke trzeba kupic specjalnie? czy w spiochach? 5. w ilu stopniach prac ubranka? 40C? na 1200obrotow? 6. do porodu kupujecie jakas dlugo koszulke co by tylek zakryla?? to chyba narazie tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM, poczytaj sobie ten topik, lepiej Ci sie zrobi, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z serem i koperkiem? Dobry pomysł! Mam propozycję : podajcie swoje ulubione przepisy, albo jakieś nietypowe, albo charakterystyczne dla Waszego regionu. Chciałabym wprowadzić jakies urozmaicenie do mojej kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii--- farsz jak na ruskie, ziemniaki,ser bialy, cebulka przypieczona i koperek, niebo w gebie :D hmm.. musze pomyslec nad przepisami, napewno cos mi wpadnie do glowy ;), ale dobry pomysl.. jak bede miala chwile to wpadne na tamten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki ;) Ja wczoraj bylam na wizycie u gina,wyglada wszystko ok. Niestety nie mialam robionego usg a wiec nie wiem ile moj maluszek wazy.Bede miala robione jakies badanie gbs-cos takiego.Mam miec to badanie robione w 35tc.To badanie jest robione aby wykryc jakies bakterie,ktore moga zaszkodzic maluszkowi (podczas porodu ja go moge zarazic) Dokladnie nie wiem co to za bakterie bo lekarz powiedzial ze mi dokladnie wytłumaczy podczas pobierania wymazu z pochwy na nastepnej wizycie.Dziewczynki czy Wy tez macie miec robione takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...33...Eli as karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...32......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....30.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......31. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....30..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....29...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX.........27-06-2008...29....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny zapisalam sie do Waszej tabelki:) szkoda ze nie bylam z Wami od poczatku, ale moze koncowka mi jakos milej zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM 1) Raczej będę parzyć nożyczki, ale co do szczotek, to moja znajoma wyparzyła taką co było na niej napisane, że można i rączka cała się zdeformowała. Więc nie wiem. Chyba tylko będę ją myć w ciepłej wodzie. 2) Kupię herbatkę ułatwiającą trawienie, ale z podaniem poczekam, bo w sumie jeśli będzie wszystko ok to po co. Ponoć wystarcza sam pokarm matki, ale chyba w upały będę jej dawać wodę do picia. 3) Ja nei kupuję majtek, po co dodatkowe warstwy, będę jej zakładała body zamiast koszulek, bo to będzie wygodniejsze, nie będzie jej się podwijać na pleckach, więc chyba nie ma sensu. 4) Mam zamiar kłaść ją spać albo w pajacyku, takim ze stópkami, a jak będzie baaaardzo gorąco to w body i skarpetkach. Chyba będę przykrywać ją kocykiem, już kupiłam taki cieniutki, tylko powlekę poszewką. Chociaż ciągle się zastanawiam nad śpiworkiem, bo to też dobre rozwiązanie, ale rączek nie przykryjesz.. 5) Wiesz, że nawet dzisiaj się zastanawiałam nad praniem i myślałam, żeby Was zapytać. Ale chyba na 60 stopni jasne, a ciemne na 40. Jeszcze nie wiem, a co do obrotów, to rzecz gustu chyba, zależy czy będzie Ci się chciało poświęcać więcej czasu na prasowanie ;) 6) Do szpitala mam kilka koszul nocnych, wszystkie takie dłuższe, bo w domu tez w nich śpię. Nie będę specjalnie kupować nowych, bo są rozpinane z przodu, albo z dekoltami takimi, że pierś wyjmę. A do porodu, można mieć swoją lub szpitalną jednorazową. Ja decyduję się na tą jednorazową od nich. Kiedyś po operacji miałam taką na sobie i całkiem fajnie w niej skóra oddychała, a leżałam w takie całą dobę po operacji. Wiec po co smarować swoją, skoro potem będzie się nadawać tylko do wyrzucenia, bo wiadomo, że z krwi plamy ciężko schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prałam w 40 stopniach na 800 obrotów.bałam się że na 60 stopni niektóre si,e zrobią jak szmaty.co do porodu to zależy od szpitala ale na potem biore ozpinane na cckach do karmienia,szczoteczek nie bede wyparzać. która ma gołąbki?ja też chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×