Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość tatika*

witam wszystkie dziewczyny,które właśnie się dowiedziały,że zostaną mamusiami🌼 ja dzisiaj wróciłam od gin z dobrą wiadomością,że moja fasolka ma już 5 tygodni:D zapraszam Was przyszłe mamusie na mój topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jestem mamusią ale
gratuluje a dziecku życzę dużo zdrowia ale tez i zdrowej mamy by nie nazywała go fasolką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem mamusią ale 🌼 dziękuje za dobre słowo.mam nadzieję,że będzie wszystko oki i z dzidzią i z mamusią:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kongratulejszyn
🌻 oj, ale cgyba nie wiele kobitek wie już o tym że nosi w sobie NOWE ŻYCIE:) niedługo będzie was tu duuuużo:) powodzenia i wspaniałych 8 miesięcy życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dwoch kreseczek! Nie wiem, czy dobrze widzialam, ale wydaje mi sie, ze kilka dni temu ktos juz zakladal temat na czerwiec 2008 i kilka dziewczyn sie zglosilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec
Witam:) ja jestem prawdopodbnie w 4-5 tyg . wiec wcyhodzi na czerwiec. Pierwszą wizyte miałam 17.10 i dziwi mnie to ze lekarz nie dał mi zadnego skierowania na badania a co smieszniejsze lub przerażające jest to ze powiedział mi ze na toxo nie musze robic badań bo tego i tak sie nie leczy... jakie miałascie badania????? Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilse_el
Witajcie przyszłe mamy Widzę, ze większość z Was ma już wizytę u lekarza za sobą. Ja zaplanowałam swoje badanie na 6 tydzień, czyli za kilka dni. Zrobiłam badanie na toxo, chlamydię i cytomegalię, jeszcze mocz i krew i chce sie zgłosić do lekarza z kompletem badań. Jak Wasze samopoczucie? Odczuwacie jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej babki
ja tez bede mamusia, mam termin na 20.06.08 :-) pierwsze foto tez mam ale malo co widac, wczoraj na 1 wizycie ( 5 tydzien) mialam zrobione usg i pobrana krew miedzy innymi na toksoplazmoze, czuje sie chyba normalnie nie mam mdlosci i poki co jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilse_el
Ja obliczyłam sobie termin na 25.06. ale znając życie może być więcej niż jeden termin. W poprzedniej ciąży ja miałam swoją wersję terminu, lekarz swoja a w szpitalu powstała trzecia wersja. Dziecko oczywiście urodziło się mając w nosie każdą z tych 3 dat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelkirosy
Witam! Własnie przeliczyłam sobie że 14 czerwca 2008 przyjdzie na świat kropeleczka. 2 kreseczki zobaczyłam tydzień temu.. ale dziwnie sie czułam od 2 tyg.. głównie piersi.. ogrąmne i bardzo bardzo bolące!! i to się nie zmienia.. Dziś o 19.00 mam pierwsze usg.. strasznie się boje .. nie byłam jeszcze na wizycie.. witaminki biore od miesiąca.. czyli trafiłam idealinie! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magisia
Witam Dziewczyny:) zrobilam sobie test tydzien temu- 2 kreseczki.Termin wyliczylam na 24.06.czyli to polowa 6 tygodnia. Wczoraj bylam u gin.i niestety nic nie stwierdzil ani przez badanie ani na usg!Ciazy nie widzi:(Kazal przyjsc za 2 tygodnie,ze to ponoc jeszcze za wczesnie przy cyklach ponad 30-dniowych.A ja czuje,ze jestem w ciazy,wiem to(to moja druga ciaza). Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok. Niepotrzebnie tylko wczoraj poszlam do lekarza,moglam poczekac troche.Ale czlowiek niecierpliwy... i kase wydalam niepotrzebnie... Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magisia
Czy Wasz gin.zobaczyl ciaze w tak wczesnym okresie? 5 tyg.od ost.miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magisia: Ja tez niecierpliwa byłam i zadzwoniłam do mojej gin i ta kazała mi przyjść dopiero za 2 tygodnie. Ja ostatnią @ miałam 19 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magisia
Ja @ mialam 17.09. Boli mnie tez dół brzucha po bokach,tak jakby jajniki, nie wiem czy to normalne.Lekarz powiedzial,ze to macica sie powieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gattha28
Ja tez mam termin na czerwiec 2008 Staralam sie o zajscie w ciaze ponad 2 lata, juz nawet bylam wrecz zalamana. Mialam termin wyznaczony na badanie droznosci jajowodow,zaczal bardzo bolec mnie brzuch,zaczely sie problemy zoladkowe wiec poszlam do apteki po leki przeciwbolowe, i jakos impulsywnie kupilam test,na nic nie liczac,bo jak robilam ich z 10... to co sie moze zmienic, pogodzilam sie z problemami. A tu 2 kreski!!! szok!szczescie i szok.... Mam bole brzucha,klucie,bolace piersi i okrutna sennosc. Biore duphaston i modle sie aby blo wszytko dobrze. Mam nadzieje ze wytrwamy tutaj razem do czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przede wszystkim wielkie gratulacje dla wszystkich dziewczyn, trzymam za Was kciuki i za to, żebyśmy w tym samym składzie dotrwały do czerwca. Trochę się zmartwiłam tym, co piszą niektóre z Was, że lekarze nie widzą u Was ciąży, bo jest za wcześnie. Jestem umówiona na wizytę w połowie 7 tygodnia i nie wiem, czy jej nie przełożyć na później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelkirosy
no i po USG... !! strasznie sie bałam.. lekarz od razu zobaczył pęcherzyk i usłyszałam bicie serduszka!!! ( 7 tydzien od pierwszego dnia miesiączki, 5 tydzien od zapłodnienia) i nawet na wydruku widoczny jest zarodek - ma juz 15 mm, ale jednoczesnie Gin troche mnie zmartwil.. bo jest tez drugi pęcherzyk, słabiej rozwinięty.. tylko 6 mm. Lekarz powiedział że powninien naturalnie zaniknać.. Oby.. Czyli Bliżnieta, ale jednego nie powinno być... i znów niepokój.. Czy kobieta w ciązy musi mieć wiecznie jakieś obawy?? zamiast się cieszyć i nie stresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia81
Cześć dziewczyny. Ja jestem w 7 tyg. ciąży. Byłam już u gina. Termin na 26.06.2008. Za tydzień idę na pierwsze usg. Już nie mogę sie doczekać. Dzisiaj byłam na badankach krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kobitki przyłaczam sie do topiku, mam nadzieje ze bedziemy sie trzymac do mometu porodu(przynajmniej) ja byłam wczoraj u gina, mam juz nawet zdjecie co prawda widac dopiero pecherzyk ciazowy ale na alkranie cos w srodku sie juz działa. Mój ma ok 1 cm. ostania mies miałam 14 wrzesnia jestem miedzy 5 a 6 tyg ciazy.Mam skierowanie na grupe krwi , wr, morfologie, mocz i poziom glukozy na czczo oraz toxoplazmoze. na chlamedyje nie dostałam Acha moze bedzie nam łatwiej jak cos napiszemy o sobie ja zaszłam juz w pierwszym cyklu...ale bardzo sie strałam 2 razy dzienie sex dzien w dzien hahahah mam 29 lat i to moje pierwsze dziecko, zyje z moim facetem juz 10 lat no i jestem przeszczesliwa bo od momentu jak zapragnełam dziecka a zajscia w ciaze minał miesiac ...więc chyba jestem szczesciara. mieszkam w dolnoslaskim i aktualnie nie pracuje. gratuluje wam kochane tych 2 kreseczek ja biore kwas a jem tyyyle ze witamin nie biore ale chyba zaczne przytyłam juz 4 kilo ale to przez niepalenie mam apetyt a nie przez ciaze , bóle brzucha tez mam takie jak przy okresie, pierszi tez rosna -faaajnie to akurat miłe. acha juz zaczełam sie smarowac dobrym kremem by unikac rozstepów wklejam wam klkulator zapłodnienia taki oreintacyjny bo wiadomo dokładnie obliczyc sie nie da kiedy ten cud nastapił http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=24&miesiac=9&rok=2007&bg=000 oraz stronke na której jest kalendarz ciazy ja ja lubie http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_calendar.php?option=week&week_nr=7&categ=text1 oraz inne przydatne linki http://www.biomedical.pl/ http://www.forum.e-mama.pl/ http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,0.html http://dziecko.onet.pl/5,dzial.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelkirosy
ja też chyba szczęściara, bo zaszłam w drugim cyklu.. przy bardzo rzadkich kontaktach seksualnych.. mój narzeczony mieszka w innym miescie i tylko weekendy nam pozostawały.. więc na pewno i szczęściara! Niestety pracuje nadal, i tak bedzie jeszcze chyba do końca roku.. a zmęczona jestem tak że padam od 17!!!! , mimo że to praca biurowa, siedząca od 8 do 16.. zazdroszczę dziewczynom które zostały w domu i moga się wyspać kiedy chcą.. ale za to zupełnie nie mam wymiotów, trochę tylko nudności, co przyczyniło się do tego że troszke schudłam niz przed ciążą.. ale wiem że niedługo szybciutko to nadrobie.. a Wasze dotychczasowe zachciewajki?? ja przerzuciłam sie na nabiał! Nigdy nie trawiłam mleka, a teraz twarogi białe, sery, jogurty, lekkie zupy mleczne.. Widocznie moja kropeleczka tam w środku mądrzejsza od mamusi :-)) Pozdrawiam Was cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Ja juz wiem na 100%. Przewidywany termin 7.06.2008. Pozdrawiam i gratuluję wszystkim mamą. Która będzie rodzić w Łodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez pierwsze 2 tygodnie duuuzo spałam teraz sie unowrmowało kropelko tak szcesciara!!! gratuluje, tak jest w ciazy jest zapotrzebowanie na białko zelazo wzrasta ja zachcieajek nie mam bo wszystko dostarczam w pozywieniu stad nie mam napadów głodu jakosciowego, acha kupiłam jeszce sokowirówke i scodziennie pije pół szklanki swiezego soku z marchwii po ile macie lat laski? i to wsze pierwsze dwie kreski w zyciu? jAK wasze połókwki zareagowały?bezire to ty jakis 7-8 tydzien tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez moze sie do was przylacze :) Tez uwazam sie za szczesciare, chociaz zaszlam dopiero po ponad ....5 latach staran. Ale wczoraj juz widzialam swoje malenstwo na usg ma 7 tyg i 5 dni :D Termin na 13. 06. 2008 wiec tak mniej wiecej jak i wy :) Ciaza mi bardzo nie dokucza, bardzo bola mnie piersi, czasem mam nudnosci i czuje sie senna. Ale bardzo, bardzo szczesliwa !!! Niestety lub stety na razie pracuje, mam prace biurowa od 8 do 16. No i nie mieszkam w Polsce. Serdecznie gratuluje wszystkim ktorym spelniaja sie te cudowne marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, j mam 21lat i to moje pierwsze 2 kreseczki, narzeczony zareagowła pozytywnie staraliśmy sie praktycznie wcale. Moze tydzień, jak fart to fart. Migotka w karcie mam wpisane 6 tygodni :). 7 listopada mam USG i zobacze malutkie ziarenko heh. Czuje się fatalnie, mam mdłości ale nie wymioty, ciągle zmeczona jestem, głowa boli wszystko denerwuje dookoła. :) ale warto pocierpieć. Porodu boję sie panicznie tzn. bólu, ale pocieszam sie ze tyle kobiet dało rade i bez żadnych znieczuleń to ja nie dam?! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×