Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

czesc Czerwcóweczki !! Ja też sie medluje choć dzis chyba nie bardzo bede rozmowna, bo u mnie w biurze 3 osób nie ma, to bedzie urwanie głowy... Szybciutko tylko napisze... Kasiu, slicznie wyglądasz !! Przepiekne krajobrazy, marzy mi sie podróż do Irlandii... Goba, fryzurka ok... JA chyba tez musze sie wybrac do fryzjera... Przyszła, spokojnie bez nerwów, wszystko bedzie dobrze - zobaczysz... Surfitka, dzieki za info - a kojec bardzo fajny, ile kosztuje ?? :-) Aha, zrobilam sobie dziś miła niespodzianke, na targu kupiłam truskaweczki -0,5kg... mam nadzieje że mi nie zaszkodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis miałam zamiar pospac dłużej, ale moje maleństwo tak mnie boksowało, że na dobre się obudziłam. Ogólnie to często czuje jej ruchy z czego bardzo się cieszę oczywiście, ale akurat gdy mam ktg to jej się chce odpoczywać. Ostatnio w trakcie badania położna podeszła i budziła malutką(poruszała brzuchem). Jakiś uparciuch z tej mojej córci. Pisałyście, że liczycie ruchy dziecka, ja też dostałam taką kartę do zapisyawania ilośći tych ruchów, jeżeli jest więcej jak 10 to już dalej nie liczę. Przyszla za równy tydzień będziesz już tulić swojego synusia, koniecznie weź numer telefonu do którejs z nas i od razu jak tylko będziesz mogła to daj nam znać. Surfitka ja ostatnio byłam u pani diabetolog i powiedziała, że mam zaa niskie cukry, kazała mi więcej jeść a poziom cukrów mierzyć co drugi dzień, a jak tam u Ciebie z tą dietą, bo ja już coraz więcej jem rzeczy "niedozwolonych". Katrin, podziwiam Cię, że dałaś radę z tym chodzeniem po tych górach. Ja nawet nie mam siły i ochoty iść gdzieś na zakupy, chociaż brzunio mam nie za duży. Zdjęcia super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Was pracusie no.. dam znac odrazu ;) ciesze sie, ze sie cieszycie ze mna:D A i poprosze pare truskawek ! Ja zjadlam kinder bueno jedno, troche mleka z otrebami i banana. Bede robic zupe pomidorowa..mniam:) no i musze poprasowac blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, Ja po kolejnej nieprzespanej nocy ledwo żyje. Teraz jest coraz gorzej, czy wy też tak macie? Ja już teraz się nie budzą ponieważ wogóle nie śpie. Wczoraj miałam trochę stracha bo bolał mnie brzuch dość długo i od góry, nie wiem co to jest. Może trochę się przerobiłam, ale za to upiekłam ciasto z rabarbarem (bardzo dobre) - już tydzień za mną chodziło. PM to Ty już w środę będziesz miała dzidziusia w ramionach - b. się cieszę. Ja właśnie 15 mam wizytę to zobaczymy co mi powiedzą. Jak możecie to prześlijcie mi adres na interię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgpnia ja też spać nie moge. pm mały chyba leniwy-albo pogoda-w słońcu rano 30 stopni-derzył pare razy i spokój już go budze czasami.normalnie masakra.ide dalej leżeć i dam znać potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) A mi się jakoś dzisiaj spaaaać chce. Taki leniwy dzień. Schylać się nie mogę, ledwie posprzątałam tak mnie brzuch ciśnie. I już coraz więcej osób mówi mi, że mi się brzuch obniżył. Kurcze ale jaja jak bym tak np dzisiaj zaczęła rodzić hihihi. Ale lepiej niech sobie jeszcze posiedzi u mamusi. Nocki to u mnie tylko kursy w te i z powrotem to ubikacji, szczególnie, że wieczorem zawsze się najem pomidorków ze śmietanką :p a po tym to już sikacz murowany :D:D No i cały czas czuję tego mojego Małego Potwora, wiecie co ona wyprawia!!!! Leży poprzecznie, pleckami do góry więc kończyny ma na dół i normalnie czuję jak porusza rączkami, mam uczucie jakby mi ktoś w cipce grzebał od środka :P:P:P I tak dziwnie, trochę nawet boli i nie przyjemnie strasznie. A ona na pewno bawi się łapkami w najlepsze. Zaczęłam czytać super książkę. Kupiłam ją jeszcze chyba przed ciążą. Przydaje się jak Maleństwo jest na świecie, ale potem to wiadomo, nie będzie czasu na czytanie. \"Język Niemowląt\" - Tracy Hogg. Polecam wszystkim. To nie jest zwykły nudny poradnik, na prawdę jest super napisana i wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć jak z małego potwora zrobić aniołka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Wczoraj bylam w szpitalu u synka,oczy ma juz otwarte:))troszke go posmyralam,podotykalam:)fajni reaguje na dotyk.nie wiem ale po jego minie wygladalo tak jakby sie usmiechal.pielegniarki mowia ze bardzo ruchliwy bo ciagle zjezdza z materacyka w inkubatorze,a co najlepsze to sonde sobie wyciagnol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, też czytam tą książke - oby wszystko było takie proste jak tam piszą :-) Iza - cieszę się razem z tobą, Bartuś z każdym dniem coraz silniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania -- warto się połudzić, że to takie łatwe hihihi Iza -- super, że Bartuś już ma otwarte oczka. Na pewno sprawiało mu wielką radość jak go dotykałaś. Zuch z niego, jak sobie sam sondę wyciągnął, widocznie mu przeszkadzała :) Z dnia na dzień jest coraz dzielniejszy. Buziaki dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Dzis dalismy z mezem po spaniu prawie do 10 rok tyle nie spalismy heh.No ale juz praca...nie ma co leniuchowac.Co do tej ksiazki \"Jezyk niemowlat\" To przesylam link z allegro.Kosztuje 10,9 .http://www.allegro.pl/item359328634_jezyk_niemowlat_t_hogg_super_cena_nowa_.html Dziewczyny czy wy tez macie takie dziwne uczucie jakbyscie amily dostac okres boli w podbrzuszu tak delikatnie.Wczoraj tylko raz,ale przedwczoraj to z 2 godziny mnie trzymalo.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ciesze sie Iza, ze malutki otworzyl oczka i juz taki rozrabiak hehe :) ciekawe po kim taki ruchliwy :p no ale zobaczymy za tydzien jaki moj bedzie:) jakies pomysly na dzis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u mnie skwar od rana niemozliwy myslałam że ze szkoły do domu nie dojde... Zdjecia super: Katrina zdjęcia bomba Goba fryzurk ładna.. Iza no to mały się siłaczjuż robi🌼 witam nowe dziewczyny🌼 Kirysek ja też mam takie bóle i musze w następnym tygodniu pogadac z położną bo cos mi się obiło o uszy że jak boli tak na okres to może rozwarcie się robi.Ja poprzedniej nocy to miałam z trzy takie skurcze aż oddechu nie mogłam złapać.Na szczęście dzisiaj ok... Ide troche ogarnąć w domciu mam przynajmniej spokój z obiadkiem bo od wczoraj zupka mi została..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek--ja tez mam takie bole jak przy okresie, ponoc tak moze sie dziac,ale jesli krwawien nie ma to bez obaw, wczoraj tez sobie 2 razy krzyklam tak mnie skurcz zlapal :p ale ja juz 38tc wiec wszystko sie moze zdazyc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczyny. Troche sie martwilam u mnie juz 37 sie wlasnie zaczal a chcialabym by malenstwo jeszcze troszke w brzusu pozostalo. Ja to ma dzis jakiegos lenia a tyle trzbe azrobic jej wiecie ze nawet do szpitala sie nie spakowalam tak odwlekam 3 dni ale dzis juz koniecznie sie spakuje bo jak sie wczesniej rozpakuje to mezus bedzie musial wszystko po trochu dowozic.:) Wlasniezjadlam deserek z galaretek brzeskwiniowej i malinowej w galaretkach zatopilam truskaweczki wczoraj kupilismy 1kg ale kolo truskawek to one nawet nie lezaly na wierzch dalam sniezke posypalam cynamonem i orzechami wloskimi pyyychaaa.Chce ktoras?:)Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek ja się pisze na ten Twój deserej, w zamian mogę ci podesłać ciasta z rabarbarem też pycha. Co do bóli to ja już sama nie wiem, czasami wydaje mi się że mam ich wszystkie rodzaje, także wczoraj myślałam, że już do szpitala się wybiorę. Na szczęście po kąpieli trochę nalżały i dziś na razie spokój. Ty jak już jesteś w 37 tyg. to pewnie normalne bo przecież od 38 tyg. uważa się, że dzidziuś jest donoszony. Iza to tylko się cieszyć, że synek nabiera sił, pewnie niedługo będziecie razem w domku. Goba jak możesz to podaj mi adres tam gdzie można zobaczyć Twoją fryzurkę i i nne brzuszki, może ja też coś zrobię z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja troche ogarnełam w domciu i teraz sobie poleniuchuje... No u mnie to troche z tymi bolami nie zabardzo bo to dopiero 33 tydzień więc mam nadzieje że się nie powtórzą.. Dziewczynki ja też poprosze troche deseru i ciasta w zamian dam lodów mlinowych z owocami:):):) malgonia zaraz ci wyśle wszystko na mejla tylko musisz mi adres podać... Ciekawe co u Malinki słychac bo dawno sie nie odzywała mam nadzieje że wszystko dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, często do was zaglądam ale jakoś pisać nie miałam ochoty, a zresztą jestem sporo do tyłu z tematami. Ja już drugi dzień leże w szpitalu, nie dawno miałam bardzo nie przyjemne badanie i bolało :-( synus sie rusza kopie wiercipietek mały. Ja chodze jak żolw kustyk noga bo bardzo boli lewa strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29.06
Cześć dziewczyny :) Jestem nowa wśród Was Mam termin na 29.06 i urodzę dzieczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie sobie przypomniałam co trzeba zabrac ze soba do szpitala:u nas w szpitalu musiałam kupic podkłady poporodowe firmy Tena Lady i takie podpaski Bella Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Bezire a co się dzieje że w szpitalu jestes? 29.06 to fajnie mamy chyba ten sam termin i ja tez bede miała dziewczynke napisz cos o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezire, a co sie stało ze jestes w szpitalu ?? I wpisz sie do tabelki bo ostatni wpis mialas w 27 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ostatnio ktoś tu obcy napisał, że zaprasza na jakieś forum dla mam. Może któraś z Was pamięta, bo chciałam tam zajrzeć, zobaczyć jak wygląda, ale przejrzałam 20 stron do tyłu i nie mogę znaleźć adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29.06
No wiec będę juz "straszą " mamą bo mam 34 lata :) Na dzidzię trochę czekałam Jest to moja pierwsza ciąża i oczywiście pełne szaleństwo z tego powodu :) Niestety ja również jak widze wiekszość z Was nie moge spac po nocach . Moja córcia jest niezwykle ruchliwym dzieckiem Troche boje sie ,ze dlatego ,iż żyję w dość dużym stresie ale może taka jej "uroda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
Ale fajnie jest nas tu trochę:) 29.06-GRATULACJE!!!!! eee nie zas taka starsza mamuśka z ciebie bedzie!!! w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.06--daj sobie jakiegos nika:), gratuluje coreczki:) Bezire--milo Cie \"widziec\":) co sie dzieje, ze jestes w szpitalu`?? ktora tam deser wciaga?? :D ja tez chce, wysle w zamian chalwe!! a i ciasto z rabarbarem tez poprosze a gdzie Milka i Malinka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka100
oto mój nowy nick :) z 29.06 :) Jeżeli chodzi o rabarbar to nie powinno jeść się go w ciąży ani podawać dzieciom ,ponieważ jest on bardzo niezdrowy dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
U mnie niestety tez czuję kłucia w podbrzuszu :( lekarz powiedział, ze skróciła mi sie szyjka to przepisał luteinę. Ale mówię wam dziewczyny siedzę w domu jak na szpilkach. Prawdopodobnie urodzę wczesniej, tak powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Była u mnie wczoraj kolezanka i stwierdziła, że dziewczynki rodza sie wczesniej około 2 tygodniu wczesniej. zobaczymy bo ja mam miec córcię i raczej wszystko na to wskazuje, że urodzę wczesniej. słyszałam o wróżbie na płec dziecka, ale jest coś fałszywa bo mi wychodzi chłopak a mam dziewczynkę:) Chodzi o to że zawiesza sie obrączkę na nitce i trzyma sie ja nad brzuszkiem, jak rusza się dookoła to oznacza dziewczynkę a jak prosto to chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×