Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ewelona, współczuję problemów ze zdrówkiem - trzymaj się dzielnie! Dobrze, że już zaczynacie się przyzwyczajać do siebie :) Ewcia, to jakie Ty miałaś te badania? USG prenatalne, czy jeszcze coś więcej? Z krwi jakie badania? Cena kosmiczna, wydaje mi się, że ja to miałam w cenie wizyty (nie licząc badań krwi)... Ja ciągle miewam jakieś skurcze, ale nie przejmuję się nimi. Stwierdzam, że jak się zaczną porodowe, to będą jednak mocniejsze, więc luz. A że bąbel już gotów do drogi, to czym ja się mam przejmować? Kończę przygotowania mieszkania, jutro przemeblowanie wielkie. Później będę musiała "tylko" poukładać ciuchy w szafach, rozłożyć łóżeczko i gotowe :) A nawet jeśli nie zdąrzę - to przecież nie szkodzi ;) tzn z ciuchami chciałabym się uporać, ale jeśli łóżeczko czekać nie będzie, to może Synuś przespać noc w gondoli ;) Ok, lecę spać :) miłej nocy! odzywajcie się coś, babeczki, bo coś tu za cicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) hanio ja miałam robione przesiewowe badanie w 1 trymestrze ciąży plus krew badanie papp'a - na wyniki krwi czekać mam 2 tygodnie. no właśnie to wysokaceana :O mój lekarz gin. mówił że koszt takiego badania to koło 250 zł a tu 100 zł więcej :( żałuję że się nie zapytałam o koszt tego badania jak dzwoniłam i umawiałam się na wizyte ( może w innej placówce było by taniej ? ). ale cóż najważniejsze,że nasz dzidziuś zdrowy. hanio a ty termin masz na którego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo możliwe, że byłoby taniej. jak piszę, u mnie badanie (bez krwi) w cenie wizyty - 200zł... ja mam termin od ostatniej @ na 26go kwietnia, a z usg - 11go. moje dzieci jakoś szybciej rosną... Ruben też był 2 tygodnie "starszy", a miesiączki mam bardzo regularne, więc nie ma mowy o pomyłce. I przy Rubenie termin z usg był bliższy rzeczywistemu dniowi narodzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanio wasz maluszek ma termin w dniu moich urodzin :) dzwoniłam dziś tak z ciekawości i pytałam o te badania prenatalne i wygląda to tak usg 200 zł + 150 zł badanie papp'a gdzie indziej 200 zł + 200 zl lub samo badanie usg 180 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanio wasz maluszek ma termin w dniu moich urodzin :) dzwoniłam dziś tak z ciekawości i pytałam o te badania prenatalne i wygląda to tak usg 200 zł + 150 zł badanie papp'a gdzie indziej 200 zł + 200 zl lub samo badanie usg 180 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, czyli to badanie krwi takie drogie! znaczy że i tak dobrą cenę zapłaciłaś. a który termin odpowiada Twojej dacie urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) haniu 26 kwietnia to moja data urodzin a 11 kwietnia to data urodzin mojej siostry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziewczynki ile nam nowych dzieci rośnie na świecie i w brzyszku widziałyscie aprilla-kiedys z nami pisałą tez urodziła hanio jak tam? ewcia? a wam się pochwale mało pisze bo dzieci mi cały dzien zjadaja a chwaklic się mam czym: Paulinka chodzi juz sama zaczeła 2 tyg temu jak miłą 10,5 miesiaca super co?ja skacze z radosci ewcia a moja pauli się w twoje urodziny urodziała :-) hanio a w brzyszku co masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dziewczyny, kwiecień to miesiąc narodzin! wszystkie letnie wpadeczki i nie tylko - u nas planowane. chociaż chciałam na maj, ale sobie myślałam, że "przecież za pierwszym razem się nie uda". A się udało :D u mnie w kwietniu też pełno urodzin, 13go brat, 16go mama, 17go prababcia miała, 18go chyba wujek i tak dalej ;) ja lecę się zdrzemnąć, Rubenek śpi, obiadek w brzuszku - no i oczy się kleją ;-) goba, u mnie Synuś drugi, co bardzo mnie cieszy - tak celowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba gratki dla Paulinki :) zuch dziewczynka !!!! a co do urodzinek to wiem,wiem już kiedyś pisałam o tym,że my jesteśmy z jednego dnia tylko rok już nie ten ;) hanio milutkiej drzemki ;) dziewczynki a ja Wam powiem,że nic tylko mogłabym jeść i jeść i jeść :( normalnie tyję w oczach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu, jak ja Cię rozumiem! a w tej ciąży szczególnie staram się nie przytyć zbyt dużo, ale gdybym mogła, jadłabym na okrągło. Teraz mam już 11kg na plusie. Oczywiście mam świadomość, że organizm odwodniony wysyła takie same sygnały, jak głodny (ssanie!) więc piję dużo wody, przestawiłam się na ciemny chleb wyłącznie, nie słodzę, w ogóle słodkiego unikam, nie podjadam w nocy a między posiłkami jem tylko owoce albo migdałki... no naprawdę, staram się jak mogę, a waga i tak pnie się szybko w górę - czasem w ciągu tygodnia 1kg - w tym tygodniu tak miałam właśnie. goba, umknęło mi - serdeczne gratulacje dla Paulinki! Niesamowita jest, mój Ruben zaczął chodzić jak miał 15 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanio ja z Erysiem w ciąży przytyłam 11 kg a teraz waga rośnie jak szalona :O dopiero zaczyna mi się 15 tc. a ja już 5 kg. na plusie :( a jak chce mi się jeść i np. napiję się wody to strasznie nie dobrze mi się robi :( muszę zjeść innego wyjścia nie ma :( aż się boję co to będzie z Oskim tak miałam i przytyłam 25 kg. :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to musiało być Ci bardzo ciężko, Ewcia! Ja z Rubenkiem przybrałam 14kg i pod koniec to aż mi trudno było chodzić :( dlatego teraz tak pilnuję, żeby nie przybrać więcej, w kolejnych ciążach ponoć łatwiej, a i apetyt mam znacznie lepszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... ja juz zaczełam funkcjonowac jako czlowiek, wrocilam do zywych.... moj mikus( tak macius mowi na brata) wczoraj skonczył 3tygodnie i nawet niewiem kiedy..... juz mało placze ale za to mało spi tzn potrafi obudzic sie o godz 7rano i usnac o 11 ale w nocy nawet da pospac tylko te wzdecia go mecza i to nad ranem najbardziej.... maciek przykladny brat, pomaga ze wszystkim, przytula go wyznaje miłosc mu i wogole jest super, taki duzy mały człowieczek!!!! ja dzis [pierwszy raz bylam sama na dworze pierwszy raz od miesiaca wyszlam na miasto no i niestety do lekarza..... bo wczoraj odebralam moje wyniki z posiewu pochwy i niestety znow mam jakiegos wirusa i dostałam kolejne antybiotyki, mowie wam mam juz dosc tego wszystkiego....pragne zapomniec o porodzie, szpitalach, lekach a tu mi nie daja za bardzo...... hanio ja z mackiem przytylam 11kg a teraz 15kg choc bylam bardziej aktywna w tej ciazy, i lekarz mi powiedzial ze w 2ciazy wiecej sie tyje niz w pierwszej, mi jeszcze 3kg zostało to wagi z przed ciazy ale i tak ona mnie nie zadowoli jeszcze jakies 10kg i bedzie ok.... katrina a jak twoja dietka dalej ja ciagniesz?? waga zadowalajaca juz jest?? ewcia.... 15tc juz?????????????????? kiedy to mineło???????? surfitka piekny samochod!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! U mnie jakoś weny brak na pisanie bo siostra wróciła do Polski a ja znowu sama całe dnie z moją dwójeczką ech....ciężko jest czasami tym bardziej że mój Mati to teraz ma okres że wszędzie za mną łazi i marudzi:(Mało śpi w dzień i tak naprawde to nie mam kiedy czasami wszystkiego ogarnąc. Ostatnio u nas to ciągle jakieś wirusy,jak nie żołądek to teraz wszyscy kaszel i katar mają,wiosna i ciągle coś a u nas już tak gorąco że po prostu życ się chce:)Ale wirusy też nie śpią niestety:( Vanesska już polubiła przedszkole,troszkę marudzi jak ją prowadzę ale w przedszkolu ładnie się bawi także jestem zadowolona:) Ja w obu ciążach przytyłam dużo,z Vanesską 29 kg a z młodzieńcem jakieś 22 także masakra.Ewelona z moją dietą troche kuleje ostatnio ale właśnie się biore ponownie od poniedziałku,ogólnie zrzuciłam już 15 kg,jeszcze 13 i będe szczęśliwa:)Polecam tą diete bo jest super:) Goba gratulacje dla Paulinki!!!Mój leniuszek ani myśli chodzic,trzyma się i lata wszędzie ale o puszczeniu nie ma mowy:)Czekam na ten dzień!!! Hanio u ciebie to już końcóweczka,pamiętam jak w tamtym roku ja czekałam...:) Ewcia faktycznie czas strasznie szybko leci-15 tc jestem ciekawa kogo nosisz pod serduszkiem:)Kiedy usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ewelona to super,że już dochodzisz do siebie !!!!!:) Michałem ma już 3 tyg. szok jak ten czas leci a ja z Oskarem przytyłam 25 kg a z Erysiem 11 kg. hanio co tam u Was,jak się czujesz ? katrina dużo zdróweńka Wam życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja wizytę mam 4 kwietnia i to będzie 16 tc. ale nie wiem czy gin zrobi mi usg pewnie dopiero w 20 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie skurcze przepowiadające coraz mocniejsze, no i przeziębienie :( katar jakiś mnie dopadł, gardło boli... Mam wielką nadzieję, że do porodu zdążę się podleczyć! na przyjęcie Maleństwa jestem już prawie przygotowana. Jeszcze muszę coś tam wyprać i już. właśnie sobie zdałam sprawę z tego, że podobnie jak przy Rubenku, jakoś ciągle nie umiem się przyzwyczaić do faktu że NAPRAWDĘ będę miała kolejnego dzidziusia ;) w sensie, że w głowie mi się nie chce połączyć, że np w weekend urodzę i przykładowo od soboty znów będę matką karmiącą, że będę miała Maleństwo przy sobie bez przerwy... Może to i dziwne, ale cóż ja zrobię ;) ech, koneic przemyśleń. idę spać! trzymajcie się, dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) wpadłam się przywitać z wami :) hanio dużo zdróweńka życzę :) ja ma tak samo jak ty ciągle myślę o dzidziusiu nr. 3 nawet po nocach nie mogę spać bo się przejmuję :( teraz gdy ciepło się zrobiło i gdy brzuszek mi się zaokrąglił ( i nie tylko ;) ) wstydzę się :O jakoś tak dziwnie mi z tą 3 ciążą :O chyba ja jakaś chora jestem :( czuję się jak jakieś małe dziecko i np. co ludzie powiedzą :( i wogóle to strasznie grubo się czuję :O czy u was w 16 tc. było już widać brzuszek pamiętacie może ? bo ja jak beka się czuję :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Ewcia ja też czułam się grubo bardzo szybko a jak pamiętam w 16 tygodniu to już sporo było widać.Nie masz się czego wstydzić,głowa do góry!!!Nosisz w sobie nowe życie a to jest piękne:) U nas ok,czas szybko leci.Za 2 tygodnie pierwsze urodzinki Mateuszka i teraz to zaprząta moją uwagę.Będziemy mieć gości więc będzie wesoło:)Czekam aż mój synuś zacznie chodzić,na razie zrobił tylko 3 kroczki:) Hanio a ty jak tam????Jeszcze cała? Ewelona a u ciebie co słychać???Jak sobie radzisz jako podwójna mamusia? Surfitka,Agula,Kasia,Goba a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nie przejmuj się! To jest naturalne, bardzo dużo kobiet w trzeciej czy kolejnej ciąży ma takie odczucia. Pozaglądaj na tematy matek trójki i więcej - poczytaj, może pomoże :) Swoją drogą, to przecież trójka dzieci w rodzinie powinna być zupełnie naturalna, aby był rozwój powinno się mieć minimum trójkę dzieci. Ale niestety, takie myślenie jest coraz mniej spotykane :( Poza tym... czy widać w 16tc??? U mnie już w 12 było widać, jak nie wiem! Jestem szczupła, od początku ciąży miałam wielkie ssanie na owoce i warzywa, miałam potworne wzdęcia, no i efekt byłtaki, że w 12tc wyglądałam jak w 20 w pierwszej ciąży... Poważnie! Katrina, ja ciągle w dwupaku. straszy mnie co dzień. ale póki co, nie urodziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co takie puchy??? Byłam u lekarza, Bąblel waży już 3450... Duży! Rozwarcia brak, ale ponoć u wieloródek to żaden wyznacznik, bo i tak wsszystko w ciągu chwili może się zmienić. Poza tym szyjka gładka, lekarz powiedział, że do tygodnia powinno być po wszystkim. Wód płodowych dużo, łożysko ładne, ponoć w takim stanie mogłabym być bezpiecznie dla dziecka jeszcze i miesiąc w ciąży. Ale ja dziękuję :P kupiłam olej z wiesiołka i łykam. Zaraz wezmę męża w obroty i będziemy wywoływać poród ;) Oleju rycynowego trochę się boję. za daleko mam do szpitala a jutro sobie może coś posprzątam... Kurka, ja już chcę urodzić! A w ogóle to muszę już zmienić ciuszki w torbie do szpitala, bo spakowałam 50tki, te będą raczej za małe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki :) kochane dziękuje Wam za słowa otuchy 🌻 katrina ja też miałam straszne zaparcia :( teraz już powoli wszystko mi się normuje :) katrina o ja Mateuszek już roczek będzie miał :) szok jak ten czas szybko leci... hanio duży dzidziuń z waszego syncia :) życzę powodzenia i mam nadzieję,że szybciuchno urodzisz zdrowiusieńkiego bobaska :) a ja dziś zaczynam 17 tc. w poniedziałek byłam u lekarza i wszystko oki :) nie miałam robionego usg a więc nadal nie wiem co noszę pod serduszkiem :( Eryczek cały czas mówi o dzidziusiu,przytula się do brzuszka i różne zabawki przynosi i mówi,że to prezencik dla dzidziusia :) pozdrawiam bardzo serdecznie :) pa,pa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak ten czas szybko leci... dopiero Ewcia oznajmila nam ze bedzie znowu mama a tu juz prawie polmetek jej ciazy ! Karina a ty kurcze dopiero rodzilas a tu juz roczek minal :D Hanio zycze szybkiego porodu i zdrowego dzidziusia !!!! U nas tez czas szybko mija , ja czasem nie wyrabiam , doba moglaby miec 28h :P Za polrotej tygodnia mam egzamin i powinnam sie uczyc ;) Jurto jade z Gabrysia do ortopedy , bo prawdopodobnie ma plaskostopie i bedzie miec wkladki do bucikow . I juz widze jak bedzie o to niekonczaca sie wojna .... Kamilka nosi wkladki juz prawie 2 lata bo ma to samo i nie cierpi ich :( Poza tym czekamy na prawdziwa wiosne . Juz zdaje sie ze jest , mamy jeden piekny , sloneczny dzien a po nim przychodza szare, bure i zimne dni .... i tak w kolko ! Pozdrawiam was wszystkie i uciekam do lozka Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) dzięki, Agula! Ja póki co nie rodzę ;) Chciałabym bardzo, bo już nawet spać nie potrafię - kości mi dają popalić nieźle. Leżeć nie potrafię... Szkoda gadać. Rano idę do biblioteki po jakieś ciekawe książki, co ja będę, kurka morska, noce zarywać zastanawiając się, co by tu zrobić... Bo nudno. Ble! Wczoraj mnie natchnęło, pojechałam do sklepu i kupiłam farby :D Mąż wieczorem pomalował ściany w pokoju dziennym i jest BOSKO! Nie spodziewałam się, że może byc aż tak świetny efekt! Kolory - caffe latte i na jednej ścianie wiśnia. Bardzo mi się podoba! Dobrego dnia, kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki :) agula mega serdecznie pozdrawiamy Was i buziaczki przesyłamy 👄👄 hanio a może ty już po wszystkim dziś ?? trzymam mocno kciuki aby maluszek już jak najszybciej pragnął przyjść na świat :) jak będziesz miała czas to pstrykni foteczki Rubenkowi i sobie oraz nowemy pokoikowi :) z chęcią na Was popatrzę :) Wczoraj mieliśmy gości i się załatwiłam :( wychodziłam z moją kuzyneczką na papieroska i mnie zawiało,nie chciałam aby sama stała na dworze więc jej towarzystwa dotrzymywałam a teraz kicham i gardło mnie boli :( kurcze co mogę wziąść na przeziębienie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia pij mleczko z czosnkiem i masłem!!!Najlepszy antybiotyk dla kobiety w ciąży:) No właśnie Hanio a może ty już po....pamiętam jak rok temu skakałam już na piłce bo byłam już 4 dni po terminie uffff:) Buziaki dziewczynki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki katrina 👄 właśnie popijam sobie mleczko z czosnkiem i masełkiem :) a co u Was,jak Vanesska i Mateuszek ? kiedy to roczek tego małego przystojniaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia u nas w porządku:)Mateuszek kończy roczek w czwartek już!!!W sobotę tort i goście:) Vanesske zaczęłam w końcu bardziej cisnąć na nocnik,3 dzień biega w majtkach,na razie jak przypilnuje to sika na nocnik a jak się zapomnimy to majtki mokre,ale jak się wzięłam za to to już nie popuszcze,przecież zaraz 3 latka będą a tu dalej pieluchy:(Ile waszym dzieciaczkom zajęła nauka samodzielnego siusiania? Ewcia zdrowiej!!!!!Mam nadzieje że mleczko ci pomoże:) hanio a ty jak tam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×