Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pani Klaudyna

Opiszcie trochę jak się ubieracie.

Polecane posty

Ja bardzo kobieco - dekolciki, obcisłe jeansy, krótkie kurteczki (kocham się w nich, właśnie zamówiłam sobie na Allegro srebrną). Latem lubię zwiewne bluzeczki w pastelowe kwiatki i koronkową chusteczkę na głowie. Buty albo Martensy, albo zmysłowe satynowe szpileczki. Ozdoby - noszę pierścionek z turkusem (pamiątka z pobytu nad morzem) i pierścionek z brylantem - prezent od rodziców na 18-tkę. Kocham się też w torebkach - teraz noszę śliczną złotą torebkę. A Wy moje miłe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię tak troszkę elegancko. kocham brązy i szarości mam dużo błyszczących dodatków (zwłaszcza korali je wprost ubóstwiam:). często nosze proste spodnie w kant w różnych zestawieniach z kozulą lub żakietem jak chce wyglądać bardziej elegancko a z topem lub golfem jak bardziej nie wiem jakiego słowa użyć \"normalnie??\" :P:P:P lubię tuby w rożnych wydaniach:) zwłaszcza jako górę sukienek:) raczej mam proste rzeczy nie lubię cekinów i napisów ani haftów wole jedno kolorowe ciuchy. lubię buty bez czuba do ukochanych nalezą sandałki z kazara na 10 cm obcasie i kozaki z gładkiej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuje styl angielski, tylko troszke bardziej elegancki. Spodnie rurki, botki, sweterek za pupcie, sukienki/szorty z kryjacymi rajstopami, trencze, chusty plątane na szyi, buty peep toe na obcasie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole na sportowo: bluzy raczej przylegajace do ciala z kapturem, tzw.kangurki, bluzki bez rękawków,tuniki, zwykłe dżinsy, raczej dzwonowate lub proste,a do tego lubie bizuterie srebrną, długie kolczyki z bajerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm za to
ja spodnie rurki jeansowe + żakiet - bardzo lubie takie zestawienia do tego sweterki z błębokimi dekoltami i 2 albo 3 dodatki w jednym kolorze np.pasek,naszyjnik i bransoletka i czuję się bardzo dobrze:) Aha do rurek kozaczki, ale spodnie oczywiście wkładam do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
a ja sobie chodzę w tym na co mam aktualnie ochotę:P mam ochote ubrać się na sportowo to ubieram sie na sportowo,mam ochotę na oryginalnośc to sobie zaszalaję z dodatkami np, mam ochotę na nijakość to ubieram zwykly t-shirt,dziwny i jakas niezucajaca sie w oczy torbe, wszystko zalezy od humoru:) ale zasada jest taka by nie łączyć ze sobą zbyt wielu kolorów, zazwyczaj nosze dwa i torbę w jendym z tych kolorków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
zimą lubię zakładać: spónicę+golf+korale lub dłuższe kolczyki+kozaki (głównie brąz dominuje ;) ) latem: zwiewne sukienki a na wieczór cienkie jeansy+bluzka w przejściowe pory roku: jeansy+bluzka/sweter lub t-shirt z żakiecikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja..
długie buty, długie spódnice i długie płaszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja troche oldschoolowo- spodnie marchemy do tego buty saszki- długa tunika z wielkim elastycznym paskiem- na szyji dłuuugi szalik i wielkie torby oczywiście kocham olastikową bizuterie na ręku po 7 wielkich bransoletek i wielkie koła w uszach. A czasem ubieram wąskie jeansy długie adidasy za kostke z rzepami do tego długą bluzkę krótką szarą kurtkę z kożuszkiem i znów wielka torbę- o plastkiowych dodatkach nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast kocham rurki i satynowe spodnie, tuniki,kobiece sweterki i bluzeczki z dekoltem, buciki to albo wysokie szpilki,baletki lub czarne kozaczki, futerka,krotkie kurteczki i płaszcze, latem mini albo mini spodenki ,bolerka i sexowne topy ot co! bardzo kocham złote ciuchy i ogólnie lubie błyszczeć no cóż taki mój styl wiem że większosć uwaza go za blacharski no ale niestety jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził pozatym to moja sprawa ja nokogo nie oceniam po wyglądzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosownie do okazji, ot co :P ulubione ubranie: mala czarna ulubiony dodatek: chusto-szalik (?) bizuteria: zawsze tylko jeden pierscionek (srebrny lub z bialego zlota) ulubione buty: WYGODNE (ale to wcale nie rowna sie adidasy/trampki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trampki, arafatki, duuzo dodatkow typu korale, mnostwo bransoletek glownie chodze w czarnym, czerwonym, szarym fioletowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisy w celu..
.. żeby dziewczyny mogły się podniecać jakie są modne i seksowne bo noszą rurki i plastikowe bransoletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×