Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja_pszczolka

Wybaczyłam zdradę ale czy dobrze zrobiłam?

Polecane posty

Kurcze,mój facet mnie zdradził...Przypadkowo odczytałam sms-a i okazało się,że mnie zdradził. Byłam przerażona.Przyznał się.Błagał,zebym została,że z nią skończy i przeprasza...Dałam mu drugą szansę ale nie umiem wybaczyć.Przynajmniej narazie.To trudne.Zdarzyło się to tydzień temu...A ja popadłam w jakaś fobię. Gdy tylko zadzwoni jego telefon lub przyjdzie sms to od razu mam wrazenie,ze to ona.Nawet jak wychodzi do sklepu to tez mi się wydaję, ze moze do niej dzwoni itp.On się stara.Widzę to.Spędza ze mną kazdą wolną chwilę a nawet wziął sobie wolne i od czasu tego smsa jest 24h na dobę ze mną.Nie daje mi żadnych znaków,ze cos jest nie tak.Ona wczoraj dzwonila.Dzisiaj zresztą też. Wkurzył się i powiedział jej,ze załuje,że był glupi i pijany...zrobił się troskliwy i duzo rozmawiamy. Dzis mi powiedział,że sam siebie się brzydzi po tym co zrobił.A ja? Budzę się rano i myślę,dlaczego? Nawet on nie potrafi mi odpowiedziec na to pytanie. Czy dobrze zrobilam, nie wiem ale kazdy chyba zasługuję na drugą szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
zleeeeeee!!to moze sie da wybaczyc ale niezapomniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gglf
kazdy zasluguje na swoja szanse. popelnil blad i tego zaluje. jesli tak bardzo sie stara to znaczy ze Cie kocha najmocniej na swiecie i zrobi wiele aby to naprawic. uwierz w niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też mnie zdradził
teraz jest mi bardziej obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
mam znajomych co dziewczyna zdradzila swojego chlopaka byli ze soba jakis rok potym rozstali sie bo on niedal rady o tym zapomniec!niewiem kazdy jest inny.ale ja bym niedala rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
dlugo juz z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
O tym dowiesz się czy dobrze zrobiłaś. Skoro chcesz z nim być. Masz jeszcze zaufanie do niego. Bez tego...moim zdaniem nie ma co ciągnąć dalej. Dałaś mu szansę ale moim zdaniem z tego co piszesz to nie wybaczyłaś i stąd te twoje lęki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×