Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ze mnaaa

czy to ciaza ?

Polecane posty

Gość co ze mnaaa

czy to moga byc pierwsze objawy ciazy? mam apetyt na dziwne rzeczy..np jem schabowego i przygryzam sledziami w sosie.. kolejna 'objawa' sa moje mozliwosci w jedzeniu.. wczesniej nie milam zadnego problemu z jedzeniem..ile nalozylam tyle zjadlam.. ile zrobilam kanapek..tez tyle zjadlam bez problemu..a teraz jem np obiad..i nie moge go dojesc do konca.. bo gdy probuje zjesc te ostatnie kęsy..chce mi sie doslownie wymiotowac...no i wypluwam..i dalej nie jem. tak samo z kanapkami..zrobilam sobie dwie kanapki np.. i zjadlam poltora.. nie nawidze marnowac jedzenia i zawsze dojadalam bez problemu..ale teraz musialam zostawic tą polowke bo czuje ze zwymiotuje jak zjem jeszcze troche.. czy to moga byc objawy ciazy ? dodam ze maxymalnie moge byc w pierwszym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ze mnaaa
nikt sie nie wypowie :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na 100
procent jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ze mnaaa
pytam czy takie moga byyc pierwsze objawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pierwszym
miesiacu objawy!!!Idz ty dziecko do lekarza!Najlepiej psychologa.Pierwszym objawem jest zatrzymanie miesiaczki,nastepnie nalezy zrobic test ciazowy.Objawy zaczynaja sie z reguly od 7-8tyg.Wbijcie to sobie do tych pustych lbow i nie zakladajcie co chwile tematow pt."czy moge byc w ciazy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ze mnaaa
ok dziekuje uspokoilas mnie, o taka odpowiedz mi chodzilo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory moze
troche mie ponioslo,ale nie moge juz patrzec na te w kolko powtarzajace sie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×