Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowana kobietka

Może wy wiecie co znaczy, gdy facet...

Polecane posty

Gość gola leona
jak cie nudza to go pogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
Jak zapytał o to, jakie mam zachcianki to odpisałam: że o tym mogę szepnąć tylko namiętnie do uszka... A on : że rozumie, rozumie i musi nadstawić ucha..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola leona
to mu odpisz, ze jak on ci nadstawi to i ty mu nadstawisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze, facet siedzi i o tobie myśli, flirtuje , a ciebie to nudzi, czego ty od niego oczekujesz że będziecie tylko spacerować i rozmawiać, a czy ty nie masz ochoty po tej nocy na wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
ja tam nie wiem...czas pokaże jak się ta sytuacja wyklaruje. Dziś idę na randkę z innym facetem, nie będę siedzieć w domu i płakać, że się ze mną nie spotyka:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
gola leona----> nie chce takich tekstów puszczać...wolę delikatność przekazu a nie dosadność i ostrość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
zresztą trochę łobuzowałam i mam po tej naszej nocy siniaki i obtartą brodę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak..
a jak tak myśle...: spędził z Tobą noc. I teraz może pisząc te smsy chce sie dowiedzieć o Ty o tym sądzisz. A nie chce byc zbyt bezpośredni, zeby to nie zabrzmiało zbyt obcesowo czy wręcz chamsko :) skoro pisalas ze do tej pory spotykalas sie z nim w innych okolicznościach, typu kino, spacer to miom zdaniem wszystko jest w porzadku. Bo chyba lepiej że pyta jak z nim bylo niz gdyby nic sie nie odezwał i potrakowal Cie przedmiotowo,nie? wiec jesli Ci zalezy na nim, na tym by byc z nim to baw sie w te podchody smsowe albo zapytaj bezpośrednio czy i kiedy sie spotkacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
a ja tak..----> dziekuję , może mu chodzi tylko o seks a może nie...Nie zaproponuję mu spotkania....zbyt się boję, że usłyszę, że nie ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko nic strasznego, ma taki styl zwyczajnie. Mój mąż miesiąc po ślubie wysłał mi smsa wracaj do domu, bo nie mogę wytrzymac. Godzina 13 praca, pełno ludzi w pokoju, a ja głupia poszłam się wypisac i poszłam do domu. Niestety później ten seksik mi z urlopu oberwali. Ale to super czasy były, taki sms by mnie tylko ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne tam z poczatku posta mial racje... tez widze wlasnie ze kobiety zle odczytuje teksty od mezczyzn... to ze napisal to.. wcale nie oznacza ze zalezy mu tylko i wylacznie na seksie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×