Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie zycie nic nie poradzisz

mam problem, czy to powod do zerwania? waham sie

Polecane posty

Gość takie zycie nic nie poradzisz

moja mama zrobila mnie i mojemu chlopakowi prezent, kupila nam bilety na koncert jazzowy (100 zl jeden) pytalam sie chlopaka tydzien temu czy chce isc, fajnie, zgodzil sie i mielismy plany poklocilismy sie w niedziele, mial przyjsc do mnie ale na 2godz przed spotkaniem pisze ze idzie na piwo obrazilam sie, mialam focha jeszcze wczoraj poklocilismy sie przez smsy, niby przeprosil, powiedzial ze zaluje, ja poszlam spac jeszcze w ciagu dnia to nie odpisywalam dzis rano jestem na zajeciach i dostaje od niego smsa, ze nie idzie ze mna koncert, nie i juz napisalam mu, zeby nie robil cyrkow, zgodzil sie, bilety kupione i pojdziemy a on ze nie i nie, zebym sobie wziela kogos innego nie wezme nikogo innego, nie bede nikomu fundowac biletu za 100 zl poza tym, nikt z moich znajomych nie lubi jazzu wystawil mnie poprostu pisze mu, zeby przyszedl dzis do mnie, pogadamy a on ze nie, ma ochote na piwo i nie przyjdzie, a na koncert tez ze mna nie pojdzie jestem załamana, jak ostatni cham mnie wystawił ma pretensje, ze strzelilam focha i sie nie odzywalam wczoraj, to sie go pytam czy mam byc super szczesliwa ze mnie paskudnie olal w niedziele a on, ze mnie uprzedzil ze nie przyjdzie i mi jeszcze nie pasuje jakby byl pod reka to bym go zdzieliła w łeb pojade na ten koncert, sama, jedno miejsce przepadnie poza tym, niedawno zrobiłam prawko i bede musiała prowadzic sama, a tak bardzo pewnie nie czuje sie za kierownica i on o tym wie co ja mam zrobic? niech ktos mi doradzi bo ja jestem nabuzowana emocjami, pisze chaotycznie i nie wiem co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfgj
zawalił sprawę twojego szacunku do niego, zaufania, możliwości polegania na nim wypiął się na twoją mamę... wiesz... jakoś nie widzę okoliczności łagodzących chociaż zwykle z takowymi nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolisz żeby bilet
przepadł niż nim kogoś obdarować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
przede wszystkim sprzedać bilet,żeby forsa nie przepadła:P po drugie spytać chłopaka czy woli spędzać czas z Toba czy kumplami na piwie,dać mu czas do zastanowienia i nie spoptykac się z nim przez jakis czas,niech emocje opadną,no i wziąć nowe prawo jazdy,samochód i jechać na koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a---
beznadziejny ten twoj facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nawet nie musisz zrywac
on to zrobil za ciebie. Z czyjej winy trudno mi powiedzic, ale fakt jest faktem. Sprawa raczej bez szans na przyszlosc - no chyba zeby przyszeddl na kleczkach z bukietem roz, ale to chyba nie ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie nic nie poradzisz
nie obdaruje nikogo biletem na sile, bo nie mam wsrod znajomych kogos kto lubi jazz, najwyzej Doda czy inny Green Day wiem, ze on jest beznadziejny nie wiem co mam zrobic, przykro mi bardzo wezme samochod i pojade, mimo ze sie posikam ze strachu w samochodzie sama, bez wsparcia, kiedys trzeba, tylko szkoda, ze w nocy nie chce mi sie do niego odzywac, ani z nim gadac moja mama jest obecnie na wyjeździa, wraca w czwartek, koncert jest jutro nawet jej nie powiedziałam, jak mnie on zawiódł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie nic nie poradzisz
nie prosze go napisalam mu ze sie zobowiązal wiec wypada mu isc on nie i nie, wiec mu napisalam ze go nie zmusze, jego wybór ja mam 18, on 22, jestesmy ok 3,5 roku razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz z mama
;) A faceta olej... za takie cos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mieszkasz
moge z toba pojsc na ten koncert w koncu co bedziesz marnowala bilet a chlopak moze poczuje zazdrosc jak pojdzies z innym.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz z mama
przyznaje, pobieznie przeczytalam... moj blad... Za dlugi post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to twoja wina ze
strzelalas fochy i udajesz wielka pania obrazalską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie nic nie poradzisz
nie udaje pani obrazalskiej powiedzialam mu, co mi sie nie podoba w tym jak sie zachowal, przyznal mi racje, obiecal ze juz nie bedzie a teraz to samo strzelilam focha bo miałam prawo, nie bede ekstra zadowolona jak ktos mnie wystawia i wybiera kolegow zamiast umowionego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** *** ***
wejdź na jakieś forum jazz'owe i napisz ze masz wolny bilet na koncert i ze chętnie kogoś zaprosisz, koncert jest miejscem publicznym nic złego się nie stanie a poznasz może jakiegoś miłego/miłą miłośnika/czkę jazzu (pomyśl ze może jest jakaś osoba która marzyła o tym koncercie, ale nie udało jej się dostać biletu/nie było jej stać...dobro które poślesz w eter wróci do ciebie). co do faceta, to dopuszczalne jest odwołanie zwykłego spotkania (nieoficjalnej wizyty u dziewczyny) jeśli widujecie się często...odwołanie planowanego koncertu na który druga strona opłaciła bilet jeśli nie zaistniała sytuacja losowa (śmierć w rodzinie czy inne poważne) tylko dlatego ze się ma muchy w nosie i nie chce sie popracować nad zgoda to: a) chamstwo b) ja bym to odebrała ze facet zakończył związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
beznadziejny facet, woli pic piwo z kumplami niż spędzac czas z tobą, daj sobie spokuj kobieto z tym chłopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
a może warto by było porozglądać sie za jakimś ciekawym chłopakiem na tym koncercie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie nic nie poradzisz
napisalam mu, ze chcialam z nim spedzic troche czasu inaczej niz zwykle, zwlaszcza ze mamy okazje nie chce jego laski, pojde sama a jemu dziekuje za wybor bo mnie bardzo uswiadomil, szkoda ze dopiero teraz nie wiem czy sie przestraszyl, czy poszedl po rozum do glowy napisal ze pojdzie ze mna jutro powtorzylam ze nie chce jego laski tylko checi dac mu szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
szansę? na co? żeby znowu przy okazji Cie olał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie nic nie poradzisz
nie wiem czy mnie oleje, nie dowiem sie dopóki nie dam mu szansy albo ja wykorzysta dobrze jesli wszystko zrozumie, albo ja zaprzepaści i tym samym mnie bo ludzie niczego nie doceniają dopóki tego nie stracą moge się unieść dumą i mu podziękować, albo dac szanse bardzo się zdenerwowałam, gdyby nie poszedł to bym sie nie zastnawiała ale się zreflektował ty byś potrafiła tak łatwo zerwac z chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
no cóż,pewnie nie,nie tak łatwo zerwać jak związek trwa juz jakis czas,zrobisz jak zechcesz ale możesz przynajmniej pograć mu troche na nerwach i dać jakiś mały powodzik do zazdrości np. jaki świetny był koncert i jacy fajni faceci tam byli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno olej faceta!! jeśli teraz nie liczy się z Twoim zdaniem co będzie później..... teraz wychodzie na piwo z kolegami.... a co potem???? nie warto marnować czasu dla takiego faceta uwierz mi, wiem coś na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem 25
to ze wybrał piwo i kumpli swiadczy o tym co jest wazniejsze dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
wiele jest związków w których kobieta daje kolejna szansę i ma nadzieję,że się sytuacja nie powtórzy a chłop wie,że laska i tak mu wybaczy i robi swoje po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie nic nie poradzisz
zarzeka się, ze ja jestem dla niego najwazniejsza, wokol mnie kreci sie swiat nie zabraniam mu spotykania sie z kolegami, ale obowiazuja pewne zasdy byl umowiony ze mna, mielismy wyjsc, ale poinformowalam go, ze jednak zostaniemy u mnie, bo mialam maly wypadek i cala fioletowa glowe - nie chcialam sie tak pokazywac wsrod ludzi;) martifran - moze powiedz, co wiesz na ten teat? poczytam;) 1111111 - na pewno tak tego nie zostawie, mimo ze pojdzie ze mna to zada zostanie, moge wybaczyc ale nie zapomniec i pewnie jakos sie delikatnie odegram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka25
dam ci jedna rade i raczej wez ja sobie do serca zerwij z nim bo ja facet wybiera piwo niz spotkanie z toba to nie jest ciebie wart,napisz mu to w sms i zobacz jak on zareaguje,jak cie oleje to bedziesz miec dowod na to ze tak jest faktycznie a co do biletu to albo sprzedaj albo moze idz z mama... i nie ufaj tym jego slowom bo jak ci mowi ze jestes najwazniejsza a wybiera kolegow i piwo to ewidentnie widac ze slowa mijaja sie z czynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie nic nie poradzisz
juz pisalam, z mama nie moge bo jej nie ma ale gdyby bylo to bym sie nawet nie zastanawiala dziekuje za rady, mezatko - wezme sobie to do serca poza tym wybrykiem nie mam mu nic do zarzucenia, dlatego sie waham chce mu dac szanse, bo tak samo nie chcialabym aby on mnie skreslil jesli zachowalabym sie raz nie fair ale wszystkie rady mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie nic nie poradzisz
moze ktos jeszcze ma cos od powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienko mila bo jak cie
jesli napisal ze 2 godz idzie na piwo to mzna tylko powiedziec finito, kup abonament u babci klozetowej, i to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×