Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carol_20

zlepienie warg sromowych

Polecane posty

dziewczyny dziś odkryłam u mojej 10 , no prawie 11 miesięcznej córeczki że wargi mniejsze ma od połowy długości przylepione do warg większych. Czytałam o tym sporo na internecie ale wszędzie piszą o zlepieniu warg mniejszych ze sobą razem a o takim przypadku jak nasz nic nie ma. Czy któras z waszych córek tak miała? i co z tym robiliście? oczywiście jutro ide do lekarza ale pytam tak z niepokoju na zapas. Jestem mamą po raz pierwszy i nawet pojęcia nie miałam że coś takiego może mieć miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce ci nic sugerowac ale moze trzeba ja po prostu umyc tam dokladniej.moze to jakis sluz sie zbiera i zlepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie tak, sporo już o tym czytałam. Wargi są zlepione tak że nie moge ich sama odlepić. W moim przypadku to mógł być nadmiar higieny, ponieważ do zlepień dochodzi m.in także w wyniku mechanicznego pocierania np. chusteczką nawilżoną, w związku z czym skóra tam jest podrażniona i \"klejąca\". A ja dbam o jej higienę, może dbałam za mocno? ale takie zlepienia powstają też czasem bez przyczyny i po rozdzieleniu wargi zlepiają się znowu nie wiadomo czemu mimo że temu się zapobiega stosując np specjalne maści. Tylko że nie pisze nigdzie o takim przypadku jak mój a więc sklejeniu się warg mniejszych z większymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×