Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goość

Normalni Faceci Łączmy się

Polecane posty

Czesc wszystkim Normalnym:):) Wiecie czasami mi odbija ale ogolnie chyba jestem ok(chociaz nie mnie oceniac:)) Czy te kobiety wszystkie takie są: przeciez one mają w miesiącu 99% zlych dni i tylko ten jeden jeszcze mozna wytrzymac, chociaz nie wiem jak bedzie z wiekiem. Jestem podlamany zamowilem sypialnie jaka jej sie podobala a po 12 godzinach dowiedzialem sie ze nie mam gustu i ze metalowe lozka sa zimne( tak jakbym wczesniej o tym nie wiedzial) potargalem zamowienie i powiedzialem mze ma zadzwonic do sklepu i odwolac rezerwacje a ona oczywiscie ksiezniczka ze nie zadzwoni bo... glowa boli bo.... nie wie co powiedziec ach juz nie mam do niej sily!!!! Czy one wszystkie takie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieeeee
!!!!!!!!! na tym formu są tylko normalne kobiety!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny facet.
Łącze się z tobą! :D Jesteś może z Małopolski? Chyba tylko tutaj papiery się targa, a nie drze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaa
wow , az tylu was jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ale Ty fajna musisz byc:) cciekawe czy to takie prawdziwe i realne??? chetnie podejme probe miesieczną. I co Ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj normalny facet:):) jestem ze slaska ale mysle ze to nic nie szkodzi:):) Trzymajmy sie razem a bedzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz wlascicielka tylko moze sie zmienic lub zamienic:):):) ale tak powaznie to..... mozemy zamknac sie przez miesiąc w domu i przebywac ze soba do bolu. ciekawe co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko......
ooo, widze, że tu mały flircik się szykuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki wyrazilem sie o Tobie jako o intrygantce zeby Cie sklonic do (odpowiedzi) wypowiedzi:):) ale ogolnie chyba jestes ok choc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki qwertz. czeka na maila. bede za 20 minmut. ide do piwnicy przylozyc:):) ale do pieca i wezme szbki prysznic. Napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj
qwertz skad masz takiego nicka? co on oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×