Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pin up grrrl

jestem starsza

Polecane posty

Gość pin up grrrl

po 6 latach zdradził i zostawił. poznałam przypadkiem kogoś innego. było dobrze do momentu, w którym zobaczył mój pesel. jestem 2 lata starsza. teraz zamilkł. czy to jest taki problem???!!! k...! tak napisałam bo się chciałam wyżalić.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin up grrrl
dzięki za pocieszenie. i co dobrze się dogadują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko......
no jesli to, ze jestes od niego starsza 2 lata, jest dla niego problemem, to daj sobie z nim spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin up grrrl
no chyba masz rację, tylko sie załamałam. tak trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko......
nie martw się, nie ten, to inny. Tego kwiatu to pół światu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to widze ze sie ze soba swietnie czuja!!! on jest w niej strasznie zakochany i jest swietnym ojcem poprostu mi szczenka opadla jak to wszystko zobaczylam ... on jest DJ dosc popularnym za granica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin up grrrl
po pierwsze to niby tego kwiatu... ale cóż jeśli się ma 30 lat? zostają popaprańcy i rozwodnicy... poza tym obserwuję jakieś straszne rzeczy. wsrod moich znajomych wszyscy! się rozchodzą, zdradzają i rozwodzą. co się dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin up grrrl
pain au chocolate - miło słyszeć. tylko pogratulować. widocznie mądry i dojrzały facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
pin up grrrl---> a czemu od razu nie powiedziałaś, że jesteś starsza? okłamałaś go? Może nie chodzi o Twój wiek, tylko o zatajenie prawdy... Jeśli skłamałaś, to go przeproś...jak kocha to wybaczy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin up grrrl
o nic nikt nikogo nie pytał. wiedział, że jestem ledwo żywa po tym jak przeszłam akcję zdrada. nie o to chodzi. myślę, że się nie spodfziewał. młodo wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpxx
a co to jest 2 lata. ja mam chlopaka 2 lata mlodszego i cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piupko
Możesz odpowiedzieć na pytanko : po co ci ten palant do kwadratu. Jak facetowi przeszkadza 2 lata różnicy to jest palantem, niewartym twojego splunięcia. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
będzie ok, odezwie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin up grrrl
po co mi on? dobre pytanie. wiecie, rozumiecie - gdyby nie on nie wiem czy byla bym w stanie funkcjonować. uratował mnie przed zniszczeniem samej siebie po tym jak ex narzeczony mnie zostawił. pomógł strasznie, chociaż był i jest obcą osobą. mnie też się wydawało, że 2 lata to nic wielkiego. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezartuuuj
Ja mam 8 lat młodszego chłopaka,i jest cudowny po prostu.Pewnie,że nie jest łatwo czasami....Ale kochamy się,chcemy być razem,a reszta,to tylko głupia metryka,i dziwne spojrzenia ludzi,ale to bywa zabawne :-) Pozdrawiam i nie łam się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×