Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwd

jakie tabletki uspokająjąceoczywiscie ziołowe, moge brac w ciązy?

Polecane posty

dla mnie jestes osobą niepoważną ! pytasz na forum o temat kt ory powinnas przedyskutowac z lekarzem ! ja sie w ciazy ba lam nawet wit C wziac bez konsultacji .. ! ale moze by lam zwykła panikara...nie wazme ....mam zdrowe dziecko i to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 6 mc jak lecieliśmy na wakacje to dostałam na wszelki wypadek nespasmine. Miałam brać gdybym bała sie lotu albo zdarzyła sie jakaś nieprzewidziana nieprzyjemna sytuacja, ale dawalam sobie radę bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama+depresja dwubiegunowa
Dziewczyny.pyta,bo moze mysli,ze spotka tutaj osobe ,która miała taki sam problem i zażywała leki ,które jej zapisał lekarz,więc dlatego pyta. współczuje Tobie droga załozycielko topiku. mam depresję dwubiegunową+nerwica.Urodziłam jedno dziecko zdrowe i teraz tez jestem w ciązy w 9 tyg.Przez jakis czas brałam DIPHERGAN,ale pamiętam,ze w pierwszej ciąży od 20 tyg. byłam na relanium. Koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Podobno można brać walerin ,valium itp. ale lepiej wszystkie brane leki konsultowac z lekarzem Pomyśl,ze nie jestes sama w takiej sytuacji ....moze ta myśl Cie choc trochę rozluźni. POZDRAWIAM I TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwded
acha a dla mnie Ty jestes panikarą witamina c w ciązy jak najbardziej zreszta mi lekarz witaminy przepisał!!chora jestes zeby bac sie brac witaminy c i kto tu jest przewrazliwiony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwded
juz zażyłam jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deshawn
It's serious malegra dxt Fernandez, first elected in 2007 and re-elected in 2011 onpromises of greater state intervention in Latin America's No. 3economy, also is embroiled in a legal battle against holdoutbond investors who declined to participate in Argentina's 2005and 2010 debt restructurings and are suing for full repayment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clifton
What's the interest rate on this account? dos megalis 20 tablet use carton Police identified the suspect as Michael Brandon Hill, 20, and said he will face charges including aggravated assault on a police officer, terroristic threats and possession of a firearm by a convicted felon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chauncey
History albuterol ipratropium inhaler dose âÂÂI think sheâÂÂs lost right now because sheâÂÂs lost her ability to be a doctor and a healer,â says Siff. âÂÂShe has to turn her attention to other things and I think itâÂÂs really wreaking havoc on her and bringing up the darker parts of her nature.âÂÂ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×