Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

kwas foliowy w 4 mc i dalej

Polecane posty

Witam, jestem w czwartym miesiącu ciązy. miesiąc przed zajściem brałam kwas foliowy i obecnie tez mam brać- wiem jednak ze powinno sę go brać przez trzy pierwsze miesiące. Czy gineklog ma rację zwracając mi uwagę na to że powinnam go zazywac do konca ciązy? dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj kwas foliowy bierze się przed zajściem i w pierwszym trymestrze,a później przechodzi sie na witaminy dla ciążarnych, ktore w woim składzie również zawierają kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już nie rozumiem nic za bardzoo.......... chyba zapytam się lekarza o co jej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenasss
mi lekarz tez zapisal kwas foliowy tylko do 14tc pozniej kazal brac tylko witaminy dla ciezarnych:) {serce} 21 tc {serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenasss
kiwi 79 jak sie robi te serduszko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie z tym
mi lekarz kazał brać kwas foliowy oprócz witamin, bo mam słaba morfologię i podobono przy tabletkach z żelazem kwas foliowy jest wskazany. więc biorę to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się mówi żeby laski podwójnej dawki nie brały bo na ogół kwas bierze sie solo a potem dochodzą do tego witaminy (mające w składzie kwas) wniosek - tak czy owak bierze siego przez cała ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×