Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deqwdwd

Pierwsza ciąża...i stres, płacz , bezsenność

Polecane posty

Gość hansKLOC
nasza kolezanka Olivia miała pałe z psychologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_23
czytajac to musze sie odezwac bo nie wytrzymam ja tez mam nerwicee!I tez jesem w ciazy!dokladnie w 10 tyg.Wisz co ja na byle co reaguje krzykiem moze po czesci to win hormonów ale to nas nie usprawiedliwia!Czasem udaje mi sie nad ty jakos zapanowac sa nawet ciche dni kiedy jestem spokojna ale niekiedy nie panuje nad soba a wtedy ten calutki stres przenosi sie na dziedko i o tym trzeba pamietac.ale ja w szale wogóle nie mysle o dobru dziecka bo to silniejsze odemnie !Jet mi z tego powodu przykro i mam wyrzuty sumienia ze robie zle.Ale nigdy nie bralam w ciazy niczego na uspokojenie ,poradze ci udac sie do lekarza najlepiej gina i on najlepiej bedz.wiedzial jakie leki ci przepisac,przeciez homeopaty mozna brac w ciazy i niektóre leki ale wiem ze najgorzej gdy biezremy je w poczatkach ciazy wtedy,kiedy dziecko rosnie iwszystko sie w nim kształtuje alegdy zagrozenie jest wieksze dla matki wtedy napewno lepiej abys wziela leki bo sie dziewczyno dobijesz i wtedy bedzie !A dziecko nie moze miec takiej matki uwierzmi sama to przeszłam i niedenerwuj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiem ,wiem łatwo mi mówić,no chociarz tyle mił mi jezeli dodałam ci choc troche otuchyPozdeawiam cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwd
do sarkastycznej cyniczki czy homeopatia bazuje na efekcie placebo? juz mi troche lepiej..sarkastyczna dzięki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwd
nelly dzięki, za zrozumienie i wsparcie, cieszę sie, ze nie jestem jakimś wyrzutkiem, ze nie jestem sama z tym problemem!To brałas jakies leki w ciązy w końcu czy nie?bo nie napisałas?czyli, ze gin ci cos przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w skrócie: \"Naturalna metoda leczenia. Leki homeopatyczne produkuje się wyłącznie z substancji pochodzenia roślinnego, zwierzęcego i mineralnego. Są one wielokrotnie rozcieńczane, silnie mieszane i dobierane na zasadzie podobieństwa do substancji, które chorobę wywołały.\" Możesz poszukać w sieci więcej informacji na ten temat. Są ludzie którzy w te leki nie wierzą i mówią właśnie o placebo, ale tak nie jest. Ja kilka takich specyfików sprawdziłam na sobie i to działa naprawdę. Rozmawiałam też ze swoim lekarzem i jak najbardziej homeopatia jest dozwolona w ciąży. Mam też znajomych z dwójką dzieci, którzy od samego początku leczą dzieciaki tylko i wyłącznie homeopatią (chodzą do homeopaty pediatry) i z bardzo dobrym skutkiem. Starsze z dzieci ma lat 6 i nigdy nie miało do czynienia z antybiotykiem czy inną chemią. Do mnie to przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwded
przepisała mi waleriane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×