Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwaczuszka83

gondola czy nosidło w spacerówce?

Polecane posty

Gość kwaczuszka83

Witam! Jestem w 31 tygodniu ciąży i od paru tygodni poszukuję wózka dla mojego malutkiego. Najpierw myślałam, że najlepszy będzie 2-funkcyjny z osobną gondolą, ale teraz się zastanawiam, czy może jednak lepiej kupić wózeczek 3-funkcyjny (spacerówka z nosidłem). Czy to ma jakieś znaczenie?... Na początku myślałam, że nosidło jest na cienkie i może być zimno dzidzi, ale wczoraj byłam w sklepie i widziałam, że to nosidło jest dodatkowo włożone w spacerówkę z zakrytym szczelnie przodem... Proszę, pomóżcie mi. Dodam tylko, że mam termin na początek zimy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym kupila gondole nawet jakas uzywana bedzie ci wygodniej poprostu . Przez zime przejezdzisz a potem mozesz kupic fajna spacerwóweczke lekka zwinna na lato :) Nie kupuj wozków 2 w 1 bo one zazwyczaj cos maja felernego albo gondola do niczego albo spacerówka nie fajna. naprawde polecam najpierw tania gondole ( posluzy ci krótko sama zobaczysz- gora pol roku a nawet krocej) a potem jak juz dziecko podrosnie spacerówka rozkladana na plasko i wtedy bedziesz juz wiedzialą co ci potrzeba na co chcesz zwrócic uwage w wyborze wozka i dobierzesz sobie odpowiedni. takie moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczuszka83
Dziękuję za wypowiedź, tylko gdzie ja dostanę samą gondolę?? Teraz sprzedają już tylko gondole w wielofunkcyjnych wózkach:/ A te mają zazwyczaj małe siedzisko spacerówki (przez co są beznadziejne, a płacić za nie trzeba...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwaczuszka kup uzywana na allegro albo nawet nową- sa po niecale 300 zl a potem kupisz fajna spaceróweczke za 400 ten sprzedasz za 150 zł i bedziesz mialą zestaw za 550 zl to chyba nie duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram MaMani :) wózki wielofunkcyjne są do bani. lpiej najpierw tani głęboki a potem jakąś spacerówkę już lepszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczuszka83
a jaką wtedy spacerówkę polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny maja racje:) A jeszcze jedno świadczące przeciwko nosidełku, pozycja w jakiej jest w nim dziecko nie nadaje sie na dłuższe spacery, płaska gondola jest zdecydowanie lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mały bąk tylko 2 miesiace lezal w gadoli... woli nosidelko-fotelik bo wiecej z niego widzi...ja mam mozliwosc zakładania go przodem albo tyłem do kierunku jazdy....i to sie bardzo sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dziecko nie moze byc
w nosidle dluzej niz dwie godziny dziennie, a i to nie codziennie, ze wzgledu na jego kregoslup... plaska gondola na poczatek jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my mało jezdzmy wózkiem:) stanio nabylm fajne nosidełko dla dzieci od 0+ i w nim jest w pozycji lezacej... łatwiej mi zalozyc takie nosidelko i isc gdzies niz wlec za soba wózek....ktorym nie zawsze wiade tam gdzie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×