Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jezusicku

Weidzie na chwile

Polecane posty

Gość jezusicku

Prosze o pomysl. W sobote przychodzi do nas mala grupa znajomych. W tym szwagierka. Ktora mnie nienawidzi. Chce zeby na stole bylo cos fajnego czego nie bedzie wiedziala jak to jest zrobione. Porazdzie m cos, Tylko nie jakies wyszukane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezusicku
otruc jej nie che. Ale ona wszystko ze mnie papuguje. Doslownie wszystko. Chce zeby chociaz tego nie spapugowala. I zeby nie bylo widac golym okiem jak to samemu zrobic w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w googlach
przepisy kulinarne i znajdz cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezusicku
No wiem ze tak moze. Ale tam to beda przepisy ze pol sklepu trzeba bedzie wykupic:) Ale zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** *** ***
nie wiem czy sie to nada...ostatnio jadłam w knajpie meksykańskiej taka zupę pt dwie zupy w jednym...to były takie zupy kremowe, gęste...polowa zupy była pikantnie pomidorowa a polowa łagodnie szpinakowa...każda zupa zajmowała polowe talerza...możesz spróbować coś takiego zrobić...generalnie polecam poszukiwania inspiracji w kuchni meksykańskiej chińskiej...tam są dość nietypowe przyprawy i samo ich użycie może uczynić potrawę niepowtarzalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaa
A może powinnas się cieszyć że papuguje???? to znak że jej Twoje jedzonko smakowało?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. a nie, ze cie nienawidzi :D polecam przepis \'poledwiczki z cebulowa konfitura\' znajdujacy sie w dziale \'danie glowne\' na \'bon apetit\' (tam u gory ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, jezeli chciesz, zeby to ni bylo wyszukane, to bedzie na tyle banalne, ze szwagierka znowu spapuguje ;) musisz sie zaopatrzyc w sporo ziol i egzotycznych przypraw, a potem szukaj przepisow z ich wykorzystaniem. no, chyba, ze chcesz szwagierke zaskoczyc panierowanym kotletem badz kluskami \'inaczej\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazony oscypek
z sosem zurawinowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×