Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Dlaczego jest tak mało kobiet które ....

Polecane posty

Lubią się dobrze bawić , głośno śmiać , mówić prosto z mostu to co mają na myśli? Czemu większość kobiet nie jest w stanie nawet napić się piwa i po prostu pogadać jak faceci? Wkrótce wyjeżdżam i nie mam zamiaru nudzić się na wyjeździe z resztą kobitek które będą się użalały i tylko uśmiechały z politowaniem na resztę. Już w autokarze siądę z facetami, którzy umieją rozbawić towarzystwo, będę z nimi żartować , śmiać się a na miejscu chodzić po knajpach ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie czasami pożartować te zarty maja podteksty seksualne czasami i wiekszosc lasek tego nie łapie, sa zażenowane a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiecie czasem jest tak, ze faceci z taimi babkami pożarują, a na dziewczyne wolą sobie wybrac mnie bezpośrednią i rubaszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris, dzięki ;) Ariane, ja tak samo czasami mam takie żarty( nie mówię o chamskim podwalaniu się ) a laski tylko patrzą na mnie jakbym była z kosmosu :O Jakoś facetów te teksty nie gorszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola leona
dlatego mam samych znajomych...jeszcze troche i mi kutas urosnie :o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam,ze takich bezpośrednich,szczerych,lubiących dobrze się bawic i śmiac kobiet jest zbyt mało:-oA co facetów to wiele z moim otoczenieu lubi właśnie takie dziewczyny i to właśnie je wybierają na stałe partnerki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda moze
lub chce pokazac swoje prawdziwe oblicze. ja mam usmiech przyklejony, mimo humoru, pory roku CZY WKURWIENIA. ciagle usmiechnieta z ostrym jezykiem. przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariane, dobrze określiłaś :D A co do tego jakie kobiety są bardziej lubiane przez facetów to kwestia indywidualna.Ja mam faceta i na powodzenie nie narzekam. Ale jest część mężczyzn która lubi tylko ciche i skryte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak smao jak kobiety
jedne wolą śmiałych,rozrywkowych,dowcipnych facetó inne niesmialych,skrytych,takemniczych jak lubię jak facet ma wiecej z tego 1 typu niz z 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak samo jak kobiety
sorry za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę towarzystwo chłopów. Zawsze na imprezkach w pracy i wszędzie odkąd pamiętam trzymałam z facetami. Z babami nie mam tematu, kupki zupki dupki i obgadywanie innych totalnie mi nie pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli są bezdzietne to tylko o studiach, nauce... Zero ciekawych tematów. Gdzie są kobity które raz na jakiś czas wyskakują na piwo? Ja mam takich koleżanek tylko dwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tego chcesz to na pewno wrócą :) Też miałam w życiu okres że co tydzień byłam na piwku z samymi facetami.Ale to chyba dzięki mojemu facetowi , który był w tej grupie.Teraz nie mam z jego kumplami kontaktu , on też ma dużo mniejszy więc już nie wychodzimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że chcę ale kontakty się pourywały :D ale niedługo zaczynam nową robotę , gdzie jest duuużo facetów więc mam nadzieję, że kompanów do piwkowania i imprezowania się pozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z facetem chyba rzadko się chodzi do knajp. Teraz jak coś to chodzimy tylko na jedzonko :) Bo ze swoim ukochanym lepiej jest na trzeźwo :) Jak chlać to z kolegami ( tylko nie robić głupstw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GracjaSpacja
A ja znam takie kobiety - wesole, skore do zabawy i nie plonace rumiencem za kazdym razem, gdy ktos rzuci pikantny dowcip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam dokąd miał bliski kontakt z kumplami z liceum. Ale widzę że jest tu więcej lasek o męskim charakterze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×