Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pati17

Zakochana w swoim wujku 8230 i co dalej !

Polecane posty

Gość pati17

Witam mam mały problem. Jestem po uszy zakochana w swoim wujku ( cioteczny brat mojego taty ). Mam 17 lat, on 32. Jest kawalerem, bez zobowiązań, super przystojny i ma w ogóle wszystko na miejscu. Po prostu jak go widzę to mi się wszędzie robi ciepło. Chciałabym być blisko niego, pod nim, na nim, przed nim. Wiem ze nie ma to przyszłości bo ze względu na powiązania rodzinne i różnice wieku nic z tego nie będzie, ale chciałabym się kochać z nim i spędzać tyle czasu ile to możliwe. Spotykać możemy się nawet tylko na sam sex. Boje się tylko tego ze jeśli cos miedzy nami by było to się mogę naprawdę w nim zakochać i wtedy będę miała złamane serce. Wydaje mi się ze on na taki romans by się odważył, tylko czy warto !!!! Pomóżcie, może mieliście podobne przygody w życiu i możecie cos doradzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu
lisciej anonimowy ze chcesz sie z nim kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17
ja moge mu nawet powiedziec, ale co dalej. mysle ze sie na to by zgodzil, boje sie poprostu tego co nastapi pozniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17
nie nie, tato i on sa kuzynami - ich mamy siostrami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange guerilla
pozniej to juz z gorki, bedziesz mu stawiac codziennie parujacego kloca na klacie i wasza milosc bedzie kwotnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93284419574
jezeli masz ochote sie ponizyc i robic laske wlasnemu wujkowi, to prosze bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17
mam poprostu do niego slabosc i to wszytsko, cokolwiek nie zrobie to bede i tak tego zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula1986
Ja coś takiego przeżyłam i mam bardzo miłe wspomnienia. Zrobił ze mnie kobietę i tyle. Taka róznica ze on miał rodzinę i po wszytskim podle sie czułam. Po naszym skokou w bok z żoną już mu się nie ukladało a my razem i tak byc nie mogliśmy. Jeśli on jest wolnym facetem, nie zastanawiaj się tylko korzystaj z życia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szabatin super cycki
tyle w polsce innych chlopow a ty na strego wujka, jesli ma 32 lata i sam to cos z nim nie teges, ale jestes smarkata i nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17
Dodam, że mam też dużą słabość do wuja ze strony ojca. Może zaproponować im trójkącik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17
wyzej to podszywka perfidna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kocham moją kuzynkę ...
Ona ma 16 lat, a ja 24... I nigdy nie będziemy razem 😭 To jest dopiero porażka! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17
a bylo cos miedzy wami juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ma 16 lat i twierdzisz
ze ją kochasz?? a za co ją kochasz jesli mozna wiedziec? bo jest fajna miła, ma fajny biust i tylek i ci stoi na jej widok?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy
rżnij sie...jeżeli oboije tego chcecie...życie jest krotkie...nie patrz na poglady "moralistó"..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdjfg
a ja mam 23 lata i będę głosował na PiS. aha muszę dodać że śmierdzę nietoperzem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A o co chodzi z tymi 8230 ...
... w temacie? Wujek ma 82 lata i 30 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja puknalem kuzynke
teraz mamy swoje rodziny i udajemy ze nic nie bylo . Ale po takim spotkaniu moge posuwac zone cala noc wyobrazajac sobie ze to jest tamta noc z kuzynka :D Gdybysmy zostali sam na sam to nie wiem jak by sie to skonczylo . Chyba nie mialbym nic przeciwko powtorce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17
to 8230 nie wiem skad sie wzielo w tym miejscu mialam 4 kropki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam małe pytanie. jest chłopak z którym sie bardzo zwiazałam znamy sie juz od 13 lat. jest to mojej babci brata rodzonego syn. i o to chodzi ze to jest rodzina. ale to chyba 3 albo 4 pokolenie wiec nie wiem czy moglibysmy byc ze soba czy nie. prosze o pomoc jak najszybciej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×