Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alda25

Strasznie podoba mi sie facet mojej kolezanki.Jak go zdobyc?

Polecane posty

Gość alda25

Oni sa ze soba razem krociutko-dwa miesiace. Widze, ze on mnie obserwuje. Czuje, ze mu sie podobam. Tanczylam z nim kilka razy, czulam lekkie napiecie i pozadanie. Zakochalam sie w nim na maxa a oni sa ze soba krotko. czuje, ze mu sie bardzo podobam ale glupio mu ze wzgldu na moja kolezanke, ktora sie zaangazowala. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj jak
skonczy sie ich zwiazek(bez Twojej ingerencji) zacznij dzialac, nie wczesniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alda25
ale skad mam wiedziec kiedy skonczy sie ich zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj jak
a nikt Ci tego nie powie, wiem jedno zlo wyrzadzone zawsze wraca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alda25
ale jakie zlo? moja kolezanka wyraznie do niego nie pasuje a on mnie ciagle obserwuje. Za tydzien jest impreza, ona ma przyjechac godzine pozniej. Uwiode go w tancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alda25
nie mysle cipka tylko oni sa ze soba krotkoa wyraznie ja mu sie podobam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alda25
tak nie rusza sie ale jednak on ma cos do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj jak
zrobisz jak uwazasz jak macie byc razem to bedziecie ale moze nie rozbijaj sama zwiazku poobserwuj bacznie tego goscia i jego dziewczyne(moze nie jest w nim jeszcze zakochana) moze ich zwiazek nie zapowiada sie na jakis dluzszy, ja bym chwile poczekala bo po co robic sobie wroga z kolezanki :) a na imprezie dyplomatycznie pogadaj z nim ale nic na sile, przede wszystkim nie każ mu z nią zrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alda25
wiec on tez ma cos na sumieniu bo wyraznie do mnie zarywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
to że się krótko znaja i obserwuje Ciebie (Tobie sie tak zdaje bo jak sie czegoś chce to wszystko można dopasować !!!) nie zwalnia Cię z odrobiny lojalności !!! oby dalej od takich koleżanek !!! Fuj głupia, wielkie FUUUUUJ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mial cos w tobie to
by do ciebie uderzal, moze slusznie podejrzewa ze jestes kurrewka ktora da sie przeleciec bo wyobraza sobie chuuj wie co ? ale zal mi twojej kolezanki, nie dosc ze moze miec chuuja za faceta (o ile podupczy sobie ciebie tylko dlatego ze moze) to jeszcze kurrewke za przyjaciolke ktora w dupie ma przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyraźnie do Ciebie zarywa to wzasadzie robić nic nie musisz.. ale ciekawe czy on wie że to aż takie wyraźnie jak się Tobie wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
powiem tak - miej w sobie odrobinkę empatii i postaw sie w jej położeniu !!! jest z kimś - owszem krótko, ale cos chcą stworzyć... a tu koleżanka nagle stwierdza - fajny jest, będzie mój !!! życzę ci tego samego! żebyś kiedys też miała koleżankę napalającą się akurat na Twojego faceta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie zrobisz co najwyzej przysługę koleżance jeśli poleci za inną laską - to i tak w końcu by to zrobił lepiej teraz niz jak ona sie bardziej zaangażuje szmaciarz pozstanie szmaciarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuję czym prędzej
uderzać do faceta. Jeśli ci się uda, koleżanka pewnie będzie cierpieć, ale na dłuższą metę wyjdzie jej to na dobre - pozbędzie się z życiorysu wiarołomnego faceta i koleżanki-judasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuję czym prędzej
Aha, i facet pewnie też po jakimś czasie puści cię kantem dla innej dupy (pewnie jakiejś twojej koleżanki) :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×