Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azalia2

Podwójny kolczyk , pierścionek na kciuku -co to znaczy .

Polecane posty

Gość azalia2

Mam pytanie o znaczenie pewnych elementów , ozdób 1 Pierścionek /obrączka na kciuku u dziewczyny -co to znaczy ?/ 2 Dwa kolczyki w uchu (często w drugim nie ma żadnego )-dziewczyna . Czy to tylko ozdoby, czy ma to jeszcze jakieś znaczenie ??? napiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek
na kciuku, i nosze go bo po prostu lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendi19m
a ja własnie szukam obrączki a kciuk i nie moge znalezc :(znacie jakkies fajne strony gdziemozena go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendi19m
a ja własnie szukam obrączki a kciuk i nie moge znalezc :(znacie jakkies fajne strony gdziemozena go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo
ja mam dwa kolczyki w uchu-nic to nie znaczy,po prostu mi się podoba....kiedys tez nosiłam obrączkę na kciuku-tez nic nie znaczyła,tez mi sie tylko to podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo
p.s.w dugim uchu mam jeden kolczyk....te dwa mam w prawym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamaica
Co do kolczyków to jak kto woli ;) ale większość lesbijek,niemal wszystkie noszą obrączki na kciuku ;> w tym ja off course ;D hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze obraczke na kciuku
i u mnie to kompletnie nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze obraczke na kciuku
aha i moj chlopak tez (inna niz ja) i u niego tez to nic nie znaczy po co dorabiac na sile jakas ideologie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodziłam do podstawówki to mówiło się, że jak ktoś ma przypiętą agrafkę to znaczy, że szuka dziewczyny a jak ktoś ma kolczyk w lewym uchu to jest homo (albo w prawym, nie pamiętam :P). Takie tam podstawówkowe gadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka a.
:D jeśli ktoś ma dwa kolczyki w uchu i pierścionek na kciuku to.... prawdopodobnie jestem ja :D mam obydwa z powyższych i nie podpinam do tego żadnej ideologii. Ale raz kolega mnie zapytał a propos pierścionka, czy mnie dziewczyny nie podrywają, więc coś chyba jest na rzeczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka przebiegła
ja nosze pierscionki na kciukach, bo zrobily sie za duze na pozostale palce. nigdy bym nie wpadla na pomysl, ze moze miec to jakas glebsza ideologie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaxD
ja nosze pierscionek na kciuku wiec wiadomo co to oznacza:D:D bo wczesniej pisaliscie o tym:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo
slyszalem teorie nie ujmujac nikomu ze pierscionki na kciuku nosza glupcy (z symboliki dloni oraz noszonej na niej pierscieni ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to te ideologie
sa zalosne :/ nic to nie znaczy, a ze dzieci w podstawowce sobie wymyslaja nie oznacza, ze dorosli ludzie maja w to wierzyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 71luiza
a ja noszę pierścionek w uchu :) i co to niby o mnie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX Ona..
Pierścionek on kciuku ozn. orientacje homoseksualną :P ja nosze właśnie z tego powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edhelquen
no właśnie... od czterech lat przebywam z ogromną masą wręcz ludzi homoseksualnych i wszystkie lesbijki zwracają mi uwagę, żebym nie nosiła pierścionka na kciuku ( ale tylko prawej ręki), bo to oznacza, że jestem les... nie mam pojęcia, dlaczego tak sobie po prostu Ci ludzie to przyjęli, ale z tego, co wiem bardzo szybko odnajdują się po takich pierdołach... dziwne, ale prawdziwe :D a co do dwóch kolczyków to nie znam żadnej teorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K[a]SIA
To jest jakieś chore ... Ja noszę obrączki na kciuku już około 4 lata i jakoś jestem normalna i nie mam zamiaru przejmować się tym co mówią inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M....M
Do KSIA: Uważasz, że ludzie LGBT nie są normalni?? Btw. To heterycy przejęli od Nas obrączkę na kciuku i kolca w uchu. Czyli teraz noszą to kto chce i jak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszkrk29
Pierścionek na kciuku u mężczyzn oznacza pewną wyjątkowość i orginalność w sposobie bycia. Tyczy się tak samo odwagi w życiu. Co do kobiet będzie pewnie identycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość les1111
Pierścionek na kciuku oznacza orientacje homoseksualną, najczęściej noszą dziewczyny, które są homoseksualne czyli lesbijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość les1111
Pierścionek na lewym kciuku oznacza orientacje homoseksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona55
Ja jestem lesbijką i noszę pierścionek na lewym kciuku, jeszcze nie mam żadnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllle
Jestem lesbijką i noszę pierścionek na lewym kciuku, ale dziewczyny jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardeee
Mam koleżankę, która jest homoseksualna i nosi pierścionek srebrny na lewym kciuku, jest les.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog
Jestem socjologiem i robię w tej kwestii badania, odkryłem, że lesbijki noszą pierścionki na kciukach na lewym lub na prawym, bez różnicy i mają tęczowe bransoletki. Pozdrawiam. Nie dyskryminujcie ludzi. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A łańcuszki na nodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×