Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fionaa21

czy tez byscie sie wkurzyly?

Polecane posty

mialam dzis straszny dzien dola na maksa:O gadam z moim facetem na gg pisze jak mi zle i w ogole. nagle on przestaje odpisywac, myslalam, ze moze net mu padl czy cos. po jakiejs godzinie pisze smsa co jest, czemu nie pisze. cisza, po 4 czy 5 godzinach dzwoni, ze poszedl gdzies sobie z tata i myslal ze to bedzie krotko, wiec nawet mi na gg nie napisal ze idzie. i dziwi sie ze jestem zla. pisze mu ze zyc mi sie nie chce, rycze caly dzien w poduszke, ale co tam, po co napisac ze idzie z gg.przeciez ja bede caly dzien siedziala i czekala az on mi odpisze:O czy ja wyolbrzymiam czy naprawde on przegial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
spoko.gdybys nie miała doła patrzyłabys na to inaczej....a tak nie dziwie sie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegiął...
nawet gdybys miała dobry dzień, to co? Kultura wymaga , zeby powiedzieć, że się odchodzi od kompa - przecież wiedział, że wychodzi z domu!!!! co z tego, że miałoby to byc 1 godzina czy 5. totalny brak wychowania. nie znaczy to, że ciebie nie kocha, pytanie czy ty możesz kochac chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murlata
mozesz sie wlurzyc. ja bym sie wkurzyla. ale to nic nowego. faceci maja inne poczucie czasu od nas, to raz. i nie czuja tych naszych nastrojow zupelnie. zycie jest dla nich proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie Ty...
hehehe.. masz doła i uwazasz ze wszyscy są przeciwko Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukier3cz3k
wyolbrzymiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffadff
Laska, panuj trochę nad emocjami bo inaczej utrujesz faceta. Masz zamiar za każdym razem wywalać na niego swoje frustracje? Chyba trochę toksyczna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to ze przegial po prostu
masz dola i wszystko CIe wkurza. Ja bym pewnie na Twoim miejscu eksplodowala i zrobila taka awanture, ze koles by sie nie pozbieral :) glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wyolbrzymiam, sama nie wiem, ale wkurzona jestem. mi sie tez wydaje ze kultura nakazuje, ze jak sie wylacza gg, to sie o tym pisze, a nie odchodzi bez slowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegiął...
po prostu facet ma elementarne braki w wychowaniu to nie jest cos wymierzone przeciwko tobie to brak ogłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając mnie to był się wkurzyła i znając siebie to później żałowałabym że robię aferę o takie pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukier3cz3k
niektórzy faceci tak mają:P brak poczucia czasu i inaczej do pewnych rzeczy podchodzą a Wy od razu na brak kultury naskakujecie :P a jakby mu sie do kibla zachciało i by w biegu leciał to też brak kultury że miał sr..kę i nie było go długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dobra, dlugo, to moze byc 10-15 minut, ale nie ze ja 5 godzin sie zastanawialam czy sie moze cos nie stalo, ze tak nagle zniknal( pozar w domu itp:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
strzelaj fochy, na drugi raz powie ze mu komp padl, po co mowic prawde i pozniej w pol sie zginac zeby ksiezniczka raczyla wybaczyc ten faux pas...na luz rzuc bo bedziesz sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja to znam facetom to sie wydaje ze wystarczy odezwac suie raz na dzien i juz. kobiety z koleii - przynajmniej ja - czekaja az sie odezwie, mysla ze cos sie staklo, ze sie obrazil, albo co... od razu miliard najgorszych mysli przychodzi dlaczego on moze sie nie odzywac... czasem mi sie wydaje ze jakies schizy mnie lapia, ale podobno nie tylko ja tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×