Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

NIECH ŻYJE PIS!!! - co Wy się tak ich czepiacie?

Polecane posty

Polaków trzeba trzymać krótko za mordę, bo inaczej to nie potrafią żyć, pracować zgodnie i uczciwie. Pamiętacie z historii? - w czasie pokoju nigdy nie potrafiliśmy właściwie rządzić krajem. (pycha, sarmatyzm, prywata). Dopiero jak przychodzi jakaś klęska narodowa to się jednoczymy. Wojna, zabory itd. A tak to każdy \"aby dla siebie\". Po prostu musimy mieć ekonoma nad sobą. Smutne to ale prawdziwe. A jak Kaczki chcą zrobić trochę porządku to się wszyscy burzą. (...a no tak; skończy się \"lewizna\", przekręty, a Polacy nie potrafią bez tego żyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam
psy szczekają a ja spokojnie zagłosuję 21 na PO dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugo by mowic
ale przede wszytskim nie potreafia przyznac sie do bledu.. niedlugo beda mowic ze nigdy nie bylo zadnej koalicji z samoobrona.. jesli potrafiliby sie jasno przyznac.. ale oni kombinuja ze to nie tak ... itd zalosne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia...a ich walka jest przykrywka dla ich grzeszkow korupcyjnych.... zyjcie dalej w klamstwie i wierzcie mediom a na pewno dobrze na tym wyjdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaosoBaWscikająca
a ja tego nie rozumiem dlaczego nie lepiej byłoby wybrac całkowicie mało znana / popierana partie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zostane politykiem to mam nadzieje ze nie popadne w takie zaklamanie... a na pewno sa gdzies jacys porzadni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam dzisiaj na przystanku kolesia [tak z 50 lat na karku], który pytał mnie o jakąś ulicę i takie tam. Jechaliśmy tym samym autobusem, staliśmy na przystanku i zaczęliśmy sobie rozmawiać. Powiedział, żę przyjechał ze Stanów i pewnie nigdy się już nie spotkamy, więc możemy rozmawiać szczerze i oczywista, że gadaliśmy o polityce. Wg niego, koalicja z Samoobroną i LPR-em to była \"żaba\", którą PiS musiał przełknąć dla dora istnienia koalicji i miał tysiąc argumentów za PiSem. Czyli tyle samo, co ja przeciw :D Nie dogadaliśmy, to jasne, ale dowiedziałam się, że jesteśmy bombardowani informacjami ze \"złych\" mediów, które są nastawione na oczernianie PiS, że za granicą zupełnie inaczej przedstawia się naszą sytuację polityczną i że większość Polonii w Stanach zagłosuje na PiS. A Irlandia i WB na PO. Bardzo kulturalnie toczyliśmy ten pojedynek i żadne z nas nie wygrało :) Jestem zdanie, że: pogadać to sobie można, ale jak ktoś jest przkonany do jakichś racji, to nie da się przekonać. A jak nie potrafi gadać bez \"nerw\", to prowadzi to tylko do kłótni :) Postępujmy więc zgodnie z własnym sumieniem, bo i tak się nawzajem nie przekonamy. Możemy jedynie po czasie ocenić czy mieliśmy rację, czy nie. Jeśli potrafimy się do tego przyznać :) To tak, w kwestii politycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS wygra
Wyłapiemy i ukarzemy złodzieji, łapówkarzy i wszelką holotę kryjącą się o dziwo głównie w PO.Żenada z tą placzącą złodziejką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> BeznadziejnaosoBaWscikająca Bo ci co są na zmianę od 17 lat u władzy uznali że naród jest na tyle ciemny i nie można pozwolić na to by partia, która ma poniżej 5% , (chyba dobrze pamiętam) miał coś do powiedzenia. Innymi słowy cos pi razy oko 240 000 tyś ludzi to za mało żeby się z nimi liczyć. I tu się z nimi zgadzam jesteśmy ciemnym narodem skoro 240 000 tys ludzi nie potrafi się zmobilizować we własnym interesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztab PiS
"ciemny lud wszystko kupi" Dziękujemy za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech sobie ten PiS żyje ale daleko ode mnie i bez żadnego wpływu na moje życie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS przegra
Te nędzne szarlatany, gnomy jedne, spalić na stosie braci K., ich rządy doprowadzą Polskę do ruiny. Koniec z rządami Kaczyńskich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS przegra
aha i zapomniałabym "Czarne jest czarne" hahahhahahahha PIS - nieroby pieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... dopoki wszyscy obecni politycy nie odejda i nie przyjda nowi \"bez przeszlosci\" ktorzy siedza na arenie politycznej kilkanascie lat to w polsce nie bedzi edobrze. i tyle. najelpeij obalic wszystkich,dac szanse nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje się palnąłem głupstwo.. nie uwzględniłem osób nieuprawnionych do głosowania.(dzieci, psychicznie chorzy itd.). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak wy
ale w niedziele to ja pójdę zbierać kasztany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zenady
żenada to TY....jak mozesz !!!!!!!!podluchiwanie ...manipulacja zniszczenie kobiety . .ohydztwo -ohydy!!!!!!!!!!!!nie czuje bezpiecznie w takim kraju !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak wy
ale w niedziele to ja pójdę zbierać kasztany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak wy
a niedawno było polowanie na kaczki 2 ustrzeliłam, i dobrze bo już na wykończeniu były:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> do zenady Owszem metoda uzyskania tego, godna Sztirlica. :classic_cool: Ale kobitki nie broń. I nie chodzi mi tu już o fakt przyjęcia łapówki. Tylko choćby to że miała męża. Los był nader mściwy w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak wy
Oj tak wy tylko potraficie sądy wydawać a z tego co tu widzę tylko gadać potraficie a do urn pójdzie tylko 1/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff
PiS to siedlisko brudu i bakteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> ja nie wiem jak wy Ja jak w każda niedziele(prawie) udam sie na pobliski skwerek gdzie przy piwku omówię cła ta paranoiczna sytuację z miejscowymi bezrobotnymi. Kto jak nie oni maja czas by obserwować co sie dzieje w okół. ;) Od 19** , któregoś roku nie chodzę na wybory i mam zamiar tak wytrzymać jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak wy
No i masz rację chłopie, nie ma co zaśmiecać sobie umysłu :) Popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że PO ma w programie zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn i ustanowienie go na 67 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ 67 lat? } Sorry za kolokwializm, mam to w doopie, nigdy nie planowałem tak długo żyć , zważywszy na średnią życia mężczyzn w Polsce, która waha się coś koło 65 roku życia. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A wiecie, że PO ma w programie zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn i ustanowienie go na 67 lat?\" i prawidłowo biorąc pod uwagę starzenie się społeczeństwa, spadek liczby narodzin i równouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×