Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciążowe ubrania

165 wzrost, waga 61, 5 miesiąc ciąży

Polecane posty

Gość ciążowe ubrania

dziewczyny, zwracam się do was z zapytaniem, czy macie do odsprzedania kilka ciążowych ciuszków. niestety, nie stać mnie na nowe:( , a już żywcem nie mam w czym chodzić! głupio mi trochę, bo wiem, że to forum to nie "ciucholand".(oczywiście chodziłam, ale nie znalazłam nic.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka taka kobitka w ciąży
Witaj! Nie mogę Ci niestety pomóc, bo jeszcze ciuszki ciążowe jakiś czas mi się przydadzą, poza tym parametry nie te, ale mam podpowiedź. NIe wiem ile przytyłaś, ale jeśli niewiele to nie jest tak źle. Ja zaczęłam chodzić w spodniach ciążowych gdzieś pod koniec 5 miesiąca. Mam jedne ciążowe i jedne"pseudociążowe". Chodzę w nich na okrągło i piorę. Kupiłam dwie bluzki typowo ciążowe, 4 pary majtek i rajstopy i tyle. Swetry są na mnie dobre. Może spróbuj pokombinować. Na jedne spodnie można odżałować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze allegro
Gość ciążowe ubrania
dziękuję za odzew:) właśnie najbardziej brak mi spodni ciążowych.(miesiąc temu na biustonosz musiałam odżałować 50 zl.) , jak chodziłam po sklepach z ciuchami ciążowymi to ceny są od 70 zł. za spodnie. to dla mnie nie do przejścia. oglądałam te ciuszki na allegro. bardzo fajne są dżinsy. muszę się zmierzyć porządnie i spróbuję zalicytować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążowe ubrania
mimo wszystko ponawiam prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniara
ja mam dwie pary spodni, któe kupiłam w piątym miesiącu i myślałam, że będę je nosić tak w 8-9 ale w ciąży utyłam w sumie 8 kg, więc chyba już się nie załapię...z jednych metkę odcięłam drugie chyba nawet z metką...obie pary są nowiutkie.....tzn nie noszone, daj meila to wyślę ci zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniara
aha, od razu uprzedzam, że będę musiała skasować conajmniej 50-60 od pary jeżeli byś była zainteresowana...dżinsy kosztowały mnie 180 a są nowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążowe ubrania
makaroniara, dziękuję za posta. niestety, to dla mnie drogo.za 70 zł mogę kupić w sklepie i przymierzyć je przedtem. mam nadzieję, że sprzedasz komuś te spodnie, jeśli tobie się nie przydały. mnie urządzają ceny "ciucholandowe". szkoda tylko, że do tej pory nie znalazłam tam ciążowych spodni:( nie zrażam się i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto może coś tanio odsprzedać. nie chcę opowiadać o swojej sytuacji. to dla mnie krępujące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8686
ja mam spodnie ciązowe kupiłam je miesiac temu niesttey mi sa jeszcze potrzebne przez 2 miesiace ale jedz do carrefura ja kupiłam moje na pasazu za 30 zł typowe ciazówki były tanie bo maja defekt moje np. maja na tym pasie mała dziurke ale nie widac tego bo przeciez ten pas masz pod bluzka wiem ze w carrefurze sa czesto takie spodnie dlatgeo warto ejchac i porozgladac sie nie pamietam nazwy sklepu ale była tam elegancka odziez wiec byłam pewna ze kupie spodnie drozsze a tutaj miła niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię doskonale, bo sama szukałam w lumku spodni ciążowych, ale nie znalazłam. Na ciążę wystarczą 2 pary spodni, na zmianę. Poszukaj jednak na allegro i nie bój się, że bez mierzenia. spodnie ciążowe powinny pasować, bo się dopasowują. Sama kupiłam ostatnio ciążowe jeansy na allegro i są dobre. A bluzeczki i sweterki to w lumpku bez problemu dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążowe ubrania
w poniedziałek wybiorę się do carrefura:) dziękuję za wasze wsparcie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela-a1
WITAM ja mam do sprzedania 2 pary spodni ciążowych ,tunikę na lato,płaszczyk wiosenny i tunike+spodnie na całe 9m-cy,na życzenie prześle zdjęcia.Posiadam też ciuszki na dziewczynkę do 2 latka pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×