Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pampersowa mama

Jak często zmieniacie pampersy?

Polecane posty

Gość pampersowa mama

Ja zmieniam w dzien tak co 3 godz chyba ze wczesniej widze że jest przesikany. w nocy nie zmieniam wogóle. a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed każdym karmieniem zwykle, chyba że jest suchy, to nie zmieniam :) w nocy zmieniam co 2 karmienie, chyba że jest przesikany to czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersowa mama
bo to chyba tez zalezy od wieku dziecka. Moje ma 7 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
ja w dzien zmieniam synkowi pampersa jak widze ze juz trzeba.a na noc przed spaniem zakładam mu suchego i jak wstanie to zmieniam mu od razu. a po co zadajesz wogole takie pytanie? chyba sama dobrze wiesz kiedy trzba wymienic pampersa:) malutkie dzieci trzeba częsciej przebierac bo szybko trawią to co zjedzą ate starsze w miare potrzeb po każdej kupce oczywiście i jak duzo nasikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje dziecko non stop pampersy!!!on robi nawet 4 razy na dzień kupke :-) dlatego jest szczuplutki :-) no i dużo sika bo dużo pije herbatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak była maluitka to 6 pampersów na dobę szlo. Teraz używamy już tylko na noc albo dłuższe wyjścia, gdzie nie ma kibelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia1976
Zakładam nowego pampersa i nie zaglądam co 5 minut. Jak wydaje mi się ze za długo nie zmieniałam to patrze. Moja mała ma 9 miesięcy. Jak posadzę ją na nocnik to zrobi siusiu :) więc oszczędzam na pieluszkach. Na noc ma jedną i do rana starcza. Spokojnie. Nie bój się, ze za długo trzymasz. Przez pampers dziecko nie czuje mokrego. A za częste zmienianie tez nie dobre bo nie zarobisz na te pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie muszę nosić
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×