Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyściocha

Nie mogę utrzymać idealnej czystości w domu

Polecane posty

wychodzę z założenia, że dom to nie muzeum chociaż z drugiej strony wnerwia mnie okropnie widok bałaganu - porozrzucane rzeczy czy kocie/moje kłaki na podłodze czy okruchy na dywanie staram sie zachować zdrowy rozsądek, sprzatanie podłóg raz na tydzień, kurze też, rzeczy nie rozrzucam albo sprzątam na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to akurat prawda
Ze tylko nudne kobiety mają idealnie czyste domy.A maz to niech nie POMAGA tylko sam cos zrobi. wkoncu tez mieszka , korzysta to nie tylko zadanie kobiety. Pomoc to mozna w czyms czego dana osoba nie potrafi wykonac a jest to TYLKO i wylacznie jej sprawa ! np.pomoc staruszce przejcs przez jezdnie/ a przy sprzataniu tak nie jest .Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooo jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealną czystość raczej trudno utrzymać na stałe, jeszcze jak ma się dzieci tak jak ja... Ale proponuję zastanowić się nad powłokami hydrofobowymi. Ja zastosowałam takie na okna i kabinie prysznicowej. Teraz chociaż nie tracę czasu na ich ciągłe szorowanie bo wystarczy jak przetrę okna czystą ściereczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj zmienić środki czystości. Ja zamawiam od niedawna nowe ręczniki papierowe od firmy www.duncan-papier.pl którymi o wiele łatwiej czyści mi się wszelkie powierzchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, ja też nie mam perfekcyjnego domu. O ile z naczyniami nie mam problemu, bo mamy zmywarkę, to jaednak też nie bardzo mogę nad wszystkim zapanować... Ale staram się. Jak jestem sama, to mam ładnie, ale jak mój przyjeżdża z delegacji, to wszystko jest wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj użyć innych środków czystości lub akcesoriów. Na stronie www.beradex.pl znajdziesz szeroki wybór chemii renomowanych producentów oraz akcesoriów do utrzymania czystości w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odpusciłam, wole isc z dzieckiem na basen czy na rower a bałagan zawsze taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatPati
ja lubie jak jest idelanie czysto ale zawsze zapuszczałam pokoj bo nie moge sie zebrać, teraz kupiłam roomba 980 taki odkurzacz co sam jeździ, podoba mi się ten pomysł no ale jedna z duzych zalet to to ze mniej kurzu osiada na meblach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bookua
Tak roombe kupilismy z siostra mamie, żeby mniej musiała się schylać, fajny pomocnik, nie przerwca misek kota, wirtualna ścina jest łatwa w ustawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz słabe detergenty? Ja środki czystości z atestami zamawiam bezpośrednio ze strony www.hurtoownia.pl gdzie mogę liczyć na lepsze oferty niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×