Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M-a-k-r-e-l-a

WODY, NIE WODY???POMOCY!!!

Polecane posty

Gość M-a-k-r-e-l-a

Rano zauważyłam na bieliźnie mokrą plamę wielkości hmm pięści, a po środku śluz. Nie wiem, czy to mogły być wody płodowe??? Rano założyłam suche majtki i nie ma na nich niczego oprócz śluzu, tak więc czy mogło się zdarzyć, że to po prostu był mocz? I czy odpływające wody się czuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makrela z tymi wodami to jest roznie.Mi przy pierwszym porodzie wody odeszly na pol godziny przed urodzeniem syna teraz wieczorem w poniedzialek cos mi tez polecialo i nie bylam pewna co czy dzidzi tak kopnela mnie w pecherz ze polecialo troche moczu czy byly tez to wody plodowe wlozylam podpaske i zagladalam o 24 poszlam spac po 3 obudzil mnie skurcz o 10 bylam na izbie przyjec lekarz stwierdzil ze sacza mi sie wody plodowe potem na porodowce dostalam antybiotyk gdyz bylo juz troche godzin od momentu kiedy polecialy pierwszy raz wody i antybiotyk mial uchronic dzidzie przed zakazeniem.Dlatego ja bym nie czekala na twoim miejscu tylko poszla do lekarza by sprawdzil.Ale glowa do gory moze to juz blisko kiedy bedziesz tulila w swoich ramionach swoj skarb .Czego ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-a-k-r-e-l-a
a te skurcze, to jak się czuje? I czy lekarz podczas badania ginekologicznego może sprawdzić czy sączą się wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-a-k-r-e-l-a
proszę odpowiedzcie - czy tych wód jest dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makrela, są specjalne testy w aptece do wykrywania wód płodowych. Bobo safe, 3 szt kosztują ok 45-50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sluz to mógł byc czop i teraz to już masz blisko do porodu. Mnie jak czop odszedł (brązowe plamy) to po 2 dniach mialam już córeczkę przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą się wody sączyć , ja tak miałam 3 dni przed porodem myślałam że to taki b. wodnisty śluz ale po nocy zawsze podpaska była mokra a w ciągu dnia sucho . Mi lekarz potem powiedział ze w ciągu dnia główka dziecka jest jak korek i zatyka nieszczelności a w nocy już nie. Kup test , lub idź do lekarza - a w którym miesiącu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-a-k-r-e-l-a
mam kilka dni do porodu, to znaczy do terminu. Ale tego wbrew pozorom nie było tak dużo - pidżamka się nie zmoczyła - tylko te majtki. A do lekarza nie mam na razie jak...dopiero jutro będzie taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-a-k-r-e-l-a
rudamaxi a jak pisałaś, że cos Ci poleciało przy drugim dzidziusiu, to dużo tego było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-a-k-r-e-l-a
hejo, wiecie co, to chyba nie były jednak wody, bo od wczoraj cisza i suchość zapanowała w moich majteczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×