Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cassija

Przyłapałam mojego chlopaka... Jak teraz to rozegrac ???

Polecane posty

Byłaś 3 lata z prymitywem? To nie świadczy zbyt dobrze o twoim intelekcie. A wiesz...głupie dziewczyny szybko się nudzą. Nie dziw się więc że facet szukał odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś 3 lata z prymitywem? To nie świadczy zbyt dobrze o twoim intelekcie. A wiesz...głupie dziewczyny szybko się nudzą. Nie dziw się więc że facet szukał odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
kochana żeby zduować trwały związek musi być wzajemne zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwielitka
Nie wierzę, że mozna byc z kimś 3 lata i nie rozpoznać go po głosie. Po prostu nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
sorry zbudować*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze moze przez te 3 lata czesc mojej inteligencji przeniesie sie na niego. Jednak sie przeliczylam, nie warto byc filantropem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xa__
Paweł_28... jak czytam Twoje wypowiedzy to słabo mi się robi. Przypuszczam, że sam jesteś zakompleksiony albo rzuciła Cię jakaś kobieta. I tak, tak, wiem.... to oczywiście nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
poradze Ci coś z doświadczenia napisałaś że jestes nieufna pewnie się zawiodłaś kiedyś na kimś. Posłuchaj nieufając nikomu nigdy nie zbudujesz trwałego związku jeśli spotkasz tego właściwego sama z siebie zaczniesz mu ufać. Wiem to po sobie nigdy nie ufałam facetom dopóki i nie poznałam mojego męża. Wiadomo 100%pewności nie miałam ale zaryzykowałam i jak narazie nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kiedys zaryzykuje i zaufam, ale nie nastąpi to prędko. jak do tej pory malo kto jest wart zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
a pozatym chcesz mu utrzec nosa poco nie reprezentuj takiego poziomu jak on bądź mądzrzejsza i zostaw mówiąc że poprostu nie chcesz z nim być tym go zaskoczysz i biedaczek nie będzie wiedział o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tak se tam lata
daj gamoniowi nauczke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×